11. Sokol Barča Vysočany 11 3 0 8 26:41 6

So 5.9.15 08:45 DEKAN Alej FK B Šnek FC A   (HL6I)
So 5.9.15 10:00 DEKAN Notor Střešovice FC Rychlá rota   (HL7I)
So 10.10.15 11:15 LITVI Kapr tým 86 B ABCOM   (HL5G)
So 10.10.15 12:30 LITVI Alvarez D.C. Česlo   (HL8N)
Ne 15.11.15 16:15 TEMPO Maverick VET MoKo VET   (VL4F)
Ne 15.11.15 17:30 TEMPO Blesk VK A Pragochmel Blšany A   (HL5I)

22. 11. 15 20:00 HOSTI S.N.F. A Karcinogenní 11. 4:2 (3:1)
Zprvu poklidné utkání se po přestávce změnilo v drsný boj s dohráváním soubojů, často za hranou pravidel. Zasloužená výhra domácích. Kohout
S.N.F. A Karcinogenní
Vladimír Lihne – Pavel Čech, Alexandr Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva, Vít Zukal vs Adam Brtna – Kamil Černý, Pavel Franěk, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Radek Šulc, Zdeněk Voska
52. Kamil Černý
8. 11. 15 20:00 MIKU4 Karcinogenní Kluci z Vršovic 10. 1:1 (0:0)
Kluci byli v první půli aktivnější, ale nedokázali se gólově prosadit. A když se jim to po přestávce povedlo, tak vedení neudrželi a jejich gólman si srazil do branky centr z půlky hřiště. Ve druhé půli zbytečně vyhrocené. Filip Donát, Václav Adolf
Karcinogenní Kluci z Vršovic
Adam Brtna – Pavel Franěk, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Radek Šulc, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska vs Jiří Novák – Petr Bezunk, Jiří Frolík, Jakub Havlín, David Jonáš, Jiří Krejčí, Jan Tomšů, Adam Vandrovec, Martin Vičík, Ondřej Vičík
39. OG 48 Pavel Franěk 37. Martin Vičík 40. Martin Vičík
48. Jiří Frolík
31. 10. 15 10:00 P1 Karcinogenní KTB B 9. 4:2 (2:2)
Velmi vyrovnané utkání, které nakonec skončilo šťastnou výhrou domácího týmu. Janča
Karcinogenní KTB B
Adam Brtna – Martin Beránek, Jakub Kupec, Michal Mundl, Radek Šulc, Jakub Virl, Zdeněk Voska vs Michael Štván – Martin Halama, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Roman Rameš, Martin Štrouf, Jan Švára
7. Radek Šulc
21., 60. Jakub Kupec
33. Zdeněk Voska
17. Martin Halama
22. Martin Štrouf
41. Michael Štván
25. 10. 15 16:15 ZABEH Internazionale AC Karcinogenní 8. 2:2 (1:0)
Vyrovnané, rychlé utkání.
Internazionale AC Karcinogenní
Oleg Ciumas – Artur Baskaev, Veniamin Dmitriyev, Kazbek Dzabaev, Alisher Ibragim, Dias Idrissov, Ruslan Murzakanov, Anton Salaujov, Oleg Shvedov, Renat Yessenzhanov vs Adam Brtna – Martin Beránek, Kamil Černý, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Radek Šulc, Jakub Virl, Zdeněk Voska
16. Artur Baskaev
33. Veniamin Dmitriyev
42., 58. Zdeněk Voska
18. 10. 15 20:00 TEMPO Karcinogenní Hodkovičky United FC 7. 4:3 (3:2)
Výborné utkání s vysokým nasazením od obou celků. Domácí byli o kousek lepším týmem a vyhráli nakonec zaslouženě. Cail, Jirsák
Karcinogenní Hodkovičky United FC
Adam Brtna – Kamil Černý, Pavel Franěk, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Radek Šulc, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska vs Jan Šubrt – Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Štěpán Materna, Marek Mysliveček, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar
3., 30. Radek Šulc
4. Zdeněk Voska
36. Michal Mundl
1. Jakub Hněvkovský
30., 52. Dominik Pechar
11. 10. 15 16:15 MIKU4 Botič FC Karcinogenní 6. 0:3 (0:0)
Pohledném utkání, ve kterém zvítězil lépe zakončující tým Karcinogenní. Trnka
Botič FC Karcinogenní
Jan Špatenka – Jaromír Horníček, Martin Neumann, Václav Plecitý, Jakub Štochl, Michal Stratil, Jan Tyrpekl, Tomáš Voděsil vs Adam Brtna – Martin Beránek, Michal Mundl, Radek Šulc, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska
37. Jakub Virl
51. Zdeněk Voska
60. Michal Mundl
44. Jakub Virl
4. 10. 15 08:45 HANSP Karcinogenní Alej FK A 5. 3:0 (1:0)
Domácí byli fotbalovější a taktičtější a zaslouženě vyhráli. Hošek,Smetana
Karcinogenní Alej FK A
Jakub Virl – Kamil Černý, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Martin Tousek, Zdeněk Voska vs Petr Malec – Pavel Beneš, Marek Fejfar, Petr Hanzalius, Martin Humpl, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Tomáš Kmínek
13., 42. Zdeněk Voska
40. Kamil Černý
28. 9. 15 18:45 ZAK Zimbru Olymp A Karcinogenní 4. 4:2 (1:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Dufek
Zimbru Olymp A Karcinogenní
Eugeniu Marandici – Jamal Allahverdi-Zada, Mykola Alokhin, Ilhom Gafurov, Artjoms Jegorovs, Andrei Pazeniuc, Tomáš Plecitý, Ruslan Rata, Lukáš Semirád vs Adam Brtna – Martin Beránek, Pavel Franěk, Tomáš Hájek, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Radek Šulc, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska
13. Ilhom Gafurov
57. Artjoms Jegorovs
58. Tomáš Plecitý
60. Andrei Pazeniuc
24. Zdeněk Voska
59. Martin Tousek
20. 9. 15 17:30 TEMPO Karcinogenní United clans 3. 4:1 (1:1)
Rychlé utkání se spoustou nepřesností, které pro sebe získali hosté proměňováním šancí v posledních 20 minutách. Milan Cina, Jakub Keraghel
Karcinogenní United clans
Adam Brtna – Martin Beránek, Jakub Mikéska, Radek Šulc, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska vs Luboš Koudelka – Robin Bárta, Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Tomáš Flekač, Daniel Miňovský, Lukáš Rožánek, Martin Soudný
27., 42. Martin Tousek
56. Zdeněk Voska
58. Radek Šulc
28. Robin Bárta
13. 9. 15 20:00 TEMPO Torpedo Barrandov Karcinogenní 2. 6:2 (4:0)
Utkání rozhodl výborný vstup domácích do prvního poločasu. Jan Hanton, Vojtěch Koželka
Torpedo Barrandov Karcinogenní
Ondřej Zika – Petr Dolejš, Michal Levora, Radek Levora, Ondřej Novák, Luděk Šístek, Petr Šístek vs Adam Brtna – Martin Beránek, Kamil Černý, Michal Mundl, Jaroslav Rychlý, Jakub Virl, Zdeněk Voska
3., 41. Luděk Šístek
13. Radek Levora
15. Michal Levora
18., 40. Petr Šístek
32. Martin Beránek
57. Jaroslav Rychlý
6. 9. 15 15:00 ZAK Karcinogenní Sokol Barča Vysočany 1. 3:1 (2:1)
Lepší vstup do zápasu měla Barča, ale po vedoucí brance mohla ještě skóre navýšit na 2:0, ale místo nahrávky přišla střela a ta neskončila v síti. Karcinogenní se oklepali a začali hrát svoji hru a o poločasu 2x skórovali. Přes snahu a několik slibných šancí Barči však v síti vítězů nic nekončí. Definitivum je v 55´hry branka na 3:1 z kopačky střelce Vosky.