11. Sokol Barča Vysočany 11 3 0 8 26:41 6

Ne 13.9.15 17:30 SCBEC Ukradený širáci Petrovice B   (HL6L)
Ne 13.9.15 18:45 SCBEC Rumové pralinky FC Old Mosquitos   (HL8P)
Ne 13.9.15 20:00 SCBEC A.Č.A.B. FC Dropa FC A   (HL6L)
Ne 29.11.15 10:00 ZAK Sananim FC A Sokol V.-Notorax B   (HL7J)
Ne 29.11.15 11:15 ZAK Splašený kozy TR Deportivo Praga   (HL5H)
Ne 29.11.15 12:30 ZAK Palmeiras Prosek Lopaty   (HL8P)

22. 11. 15 20:00 HOSTI S.N.F. A Karcinogenní 11. 4:2 (3:1)
Zprvu poklidné utkání se po přestávce změnilo v drsný boj s dohráváním soubojů, často za hranou pravidel. Zasloužená výhra domácích. Kohout
S.N.F. A Karcinogenní
Vladimír Lihne – Pavel Čech, Alexandr Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva, Vít Zukal vs Adam Brtna – Kamil Černý, Pavel Franěk, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Radek Šulc, Zdeněk Voska
52. Kamil Černý
8. 11. 15 20:00 ZABEH Internazionale AC S.N.F. A 10. 3:1 (1:1)
Velice pohledný, rychlý a kombinační fotbal, ve kterém se ujali po zásluze vedení domácí a v poslední minutě ho ještě potvrdili.
Internazionale AC S.N.F. A
Oleg Ciumas – Artur Baskaev, Veniamin Dmitriyev, Kazbek Dzabaev, Alisher Ibragim, Dias Idrissov, Ruslan Murzakanov, Anton Salaujov, Oleg Shvedov, Renat Yessenzhanov vs Vladimír Lihne – Roman Bačák, Pavel Čech, Alexandr Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva, Dominik Zukal, Vít Zukal
7. Ruslan Murzakanov
47. Dias Idrissov
60. Alisher Ibragim
16. Pavel Čech
1. 11. 15 20:00 TEMPO S.N.F. A Hodkovičky United FC 9. 3:2 (1:0)
Pohledné kombinační utkání, ve kterém po zásluze zvítězilo družstvo S.N.F. A. Plucar
S.N.F. A Hodkovičky United FC
Lukáš Dvořáček – Roman Bačák, Pavel Čech, Daniel Krůla, Vladimír Lihne, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva, Jiří Svoboda vs Jan Šubrt – Tomáš Bělohorec, Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Lukáš Kraml, Štěpán Materna, Marek Mysliveček, Dominik Pechar, Tomáš Pechar
30. Vladimír Lihne
48. Pavel Čech
54. Přemysl Sůva
54. OG
58. Dominik Pechar
25. 10. 15 20:00 P2 Botič FC S.N.F. A 8. 3:9 (3:5)
V první půli domácí ještě dokázali dvakrát srovnat náskok soupeře, ale ve druhé půli už odešli fyzicky a hosté toho dokázali náramně využít. Smetana J, Smetana T
Botič FC S.N.F. A
Jan Soušek – Jaromír Horníček, Martin Jiroušek, Jan Špatenka, Jakub Štochl, Michal Stratil, Tomáš Voděsil vs Lukáš Dvořáček – Roman Bačák, Pavel Čech, Václav Kobes, Vladimír Lihne, Jiří Sehnoutka, Jiří Svoboda, Dominik Zukal, Vít Zukal
32., 59. Jiří Svoboda
18. 10. 15 08:45 HANSP S.N.F. A Alej FK A 7. 0:1 (0:0)
Tým hostujících hráčů se dočkal prvního vítězství v tomto ročníku. Týmu domácích chybělo několik hráčů a tak nemohl pomýšlet na bodový zisk. Plucar, Minařík
S.N.F. A Alej FK A
Lukáš Dvořáček – Roman Bačák, Pavel Čech, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva vs Petr Malec – Petr Beneš, Vladimír Bernát, Martin Humpl, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Tomáš Pořízek
49. Petr Karol
11. 10. 15 19:15 DABLI Zimbru Olymp A S.N.F. A 6. 4:6 (2:4)
Pohledné utkání se zaslouženým vítězstvím hostů. Jan Hanton, Vojtěch Koželka
Zimbru Olymp A S.N.F. A
Eugeniu Marandici – Jamal Allahverdi-Zada, Ilhom Gafurov, Andrei Pazeniuc, Tomáš Plecitý, Ruslan Rata, Vladimir Šarapanovschi, David Šelmeczi, Lukáš Semirád vs Lukáš Dvořáček – Pavel Čech, Daniel Krůla, Vladimír Lihne, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva, Dominik Zukal, Vít Zukal
45. Pavel Čech
4. 10. 15 20:00 TEMPO S.N.F. A United clans 5. 4:8 (3:4)
Domácí doplatili na nižší počet hráčů a hlavně ve druhé půli jim začali ubývat síly, čehož hosté dokonale využili a zaslouženě vyhráli.
S.N.F. A United clans
Vladimír Lihne – Roman Bačák, Pavel Čech, Václav Kobes, Alexandr Ščiklin, Vít Zukal vs Martin Soudný – Robin Bárta, Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Tomáš Flekač, Patrik Kolen, Dalibor Križan, Lukáš Rožánek
60. Lukáš Rožánek
28. 9. 15 19:15 MALES Torpedo Barrandov S.N.F. A 4. 1:2 (0:1)
Pohledné utkání z obou stran. Štěstí se nakonec přiklonilo na stranu hostujícího týmu, který v závěru rozhodnul o svém vítězství.
Torpedo Barrandov S.N.F. A
Ondřej Zika – Petr Dolejš, Michal Levora, Radek Levora, Ondřej Novák, Luděk Šístek, Petr Šístek vs Vladimír Lihne – Roman Bačák, Pavel Čech, Alexandr Ščiklin, Jiří Svoboda, Dominik Zukal, Vít Zukal
37. Petr Šístek 54 Petr Šístek 28., 57. Dominik Zukal
20. 9. 15 15:00 ZAK S.N.F. A Sokol Barča Vysočany 3. 3:4 (2:3)
Rychlý a pěkný zápas. Hosté byli o něco lepší a zaslouženě vyhráli. Tomáš Axler, Ladislav Malý
S.N.F. A Sokol Barča Vysočany
Vladimír Lihne – Roman Bačák, Pavel Čech, Václav Kobes, Vladislav Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva, Jiří Svoboda, Vít Zukal vs Roman Janda – Jan Černý, Marek Grundza, Petr Jambor, Roman Janda, Petr Kadeřábek, Marek Kudrlička, Karel Linhart, Tomáš Pekár
7., 58. Pavel Čech
24. Jiří Sehnoutka
46 Jiří Sehnoutka 3., 16. Petr Kadeřábek
6. Tomáš Pekár
38. Roman Janda
46. Roman Janda
12. 9. 15 10:00 P1 KTB B S.N.F. A 2. 0:5 (0:3)
Jednoznačná záležitost ve prospěch hostujícího týmu. Klail,Jeník
KTB B S.N.F. A
Vojtěch Roubíček – Dominik Behan, Martin Halama, Daniel Hanžl, Petr Karlický, Tomáš Kavka, Roman Krsek, Roman Rameš, Michael Štván vs Vladimír Lihne – Roman Bačák, Pavel Čech, Václav Kobes, Jiří Sehnoutka, Dominik Zukal, Vít Zukal
30 Martin Halama 11., 23., 60. Václav Kobes
58. Vít Zukal
6. 9. 15 20:00 MIKU2 Kluci z Vršovic S.N.F. A 1. 4:1 (2:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém "Kluci z Vršovic" využili své šance a zvítězili 4:1. Plucar, Smetak