Čt 15.10.15 19:15 STER3 VŠSK MFF UK B J.R.Club B   (HL6E)
Čt 15.10.15 20:30 STER3 Gobi dezert Kapitáni   (HL8K)

23. 11. 15 19:00 MOTO3 Pekárny United FC Démoni 11. 4:5 (1:1)
Zápas prvního s posledním na hřišti vypadal úplně jinak, než papírové prognózy.
Martin Kosík – Tomáš Konya, Nick Šamko, Alexandr Sivák, David Šturma vs Tomáš Pechar – Pavel Drápal, Jan Hartig, Karel Hartig, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Toshko Titizov
52. Nick Šamko
20., 45. Stanislav Petroušek
57., 58., 59. Filip Machulka
9. 11. 15 20:30 STER3 Démoni Nikdo nikde 10. 3:3 (2:0)
V tempu odehrané utkání, ve kterém se hosté nevzdali ani za stavu 0:3 a v úplně poslední minutě zásluhou přesně provedeného přímého kopu vyrovnali. Procházka
Démoni Nikdo nikde
Karel Hartig – Jan Hartig, Filip Machulka, Vladislav Matetič, Stanislav Petroušek, Jiří Přeučil, Jiří Valo vs Václav Královec – Martin Havlík, Michal Havránek, Petr Kafka, Dominik Kostka, Michal Nosek, Martin Novák, Lukáš Smetana, Pavel Tůma
11. Jiří Valo
22. Filip Machulka
38. Jan Hartig
40., 60. Michal Nosek
51. Petr Kafka
4. 11. 15 17:00 DEKAN Kliďas FC Démoni 9. 2:3 (2:3)
Vyhecované utkání, ve kterém hosté otočili zápas ve svůj prospěch.
Kliďas FC Démoni
Bohuslav Křeček – Miloš Bureš, Tomáš Búřil, Lukáš Hloucal, Martin Jirman, Aleš Nekvapil, Petr Pechar, Václav Venta vs Tomáš Pechar – Pavel Drápal, Jan Hartig, Karel Hartig, Filip Machulka, Vladislav Matetič, Jiří Valo
3. Petr Pechar
8. Lukáš Hloucal
17. Vladislav Matetič
21. Filip Machulka
30. Jan Hartig
28. 10. 15 19:30 MIKU1 Démoni F.C.K. 8. 3:1 (3:0)
Utkání hrané ve vysokém tempu z obou stran, kde rozhodl první poločas ve prospěch domácích.
Démoni F.C.K.
Tomáš Pechar – Tomáš Berger, Pavel Drápal, Jan Hartig, Karel Hartig, Filip Machulka, Vladislav Matetič, Stanislav Petroušek, Jiří Přeučil, Toshko Titizov, Jiří Valo vs Erik Heimlich – Daniel Hrubý, Matěj Kaplan, Pavel Monhart, Lukáš Procházka, Jan Sedlář, Martin Servus
21. Pavel Drápal
24. Jiří Valo
28. Filip Machulka
45. Erik Heimlich
19. 10. 15 19:45 HRAB3 Démoni Tycho de Brahe FC A 7. 2:0 (1:0)
Vyrovnaný zápas, domácím pomohlo štěstí v koncovce. Dreksler
Démoni Tycho de Brahe FC A
Tomáš Pechar – Tomáš Berger, Pavel Drápal, Karel Hartig, Filip Machulka, Vladislav Matetič, Stanislav Petroušek, Jiří Přeučil, Jiří Valo vs Rudolf Růžek – Adriano Brugioni, Marek Klokočka, Daniel Martiška, Michael Martiška, Jan Oplt, Josef Oplt, Martin Pánek, Jiří Runtsch
24. Stanislav Petroušek
36. OG
12. 10. 15 20:30 STER2 Bronx KKK A Démoni 6. 4:2 (3:0)
Bronx byl lepším týmem a čtyřgólové vedení ho dostalo do klidu. Dva slepené góly Démonů ale vnesly do hry nové napětí, soupeř se nicméně nakonec nezvedl. Voldán
Bronx KKK A Démoni
Tomáš Berg – Roman Čakurda, Petr Dixa, Daniel Hynek, Lukáš Kencl, Tomáš Klofát, Petr Malý, Michal Radotínský, Michal Radotínský, Martin Žižkovský vs Jiří Přeučil – Pavel Drápal, Jan Hartig, Karel Hartig, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Toshko Titizov, Jiří Valo, Petr Wolf
2., 8. Martin Žižkovský
15. Petr Dixa
39. Michal Radotínský
41., 44. Jiří Valo
5. 10. 15 18:30 HRAB3 Démoni Boží bojovníci 5. 6:1 (1:1)
Matěj Kopecký, Jan Monhart
Démoni Boží bojovníci
Tomáš Pechar – Tomáš Berger, Pavel Drápal, Jan Hartig, Karel Hartig, Filip Machulka, Vladislav Matetič, Stanislav Petroušek, Toshko Titizov, Jiří Valo vs Vít Hřivna – Jakub Ducháč, Petr Lukeš, Tadeáš Pešek, Jan Řezník, Jan Svozil, Martin Veit, Artur Walaszczyk
30. Filip Machulka
40. Pavel Drápal
50., 55. Vladislav Matetič
58. Toshko Titizov
59. Jiří Valo
5. Jakub Ducháč
21. 9. 15 18:00 SCBEC Borussia Bubeneč Démoni 4. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili.
Borussia Bubeneč Démoni
vs Tomáš Pechar – Tomáš Berger, Jan Hartig, Karel Hartig, Vladislav Matetič, Jiří Přeučil, Toshko Titizov, Jiří Valo
14. 9. 15 20:45 DEKAN Démoni Speciál Bráník A 3. 5:3 (4:1)
Velmi pohledné utkání, kde rozhodla lepší koncovka Démonů. Na 5. ligu nadprůměrné utkání. Petr Mocek
Démoni Speciál Bráník A
Jiří Valo – Tomáš Berger, Jan Hartig, Karel Hartig, Filip Machulka, Vladislav Matetič, Stanislav Petroušek, Jiří Přeučil, Toshko Titizov, Petr Wolf vs Zdeněk Stratil – Matěj Černušák, Štěpán Černušák, Vitalii Cozlov, Miroslav Horváth, Václav Hrabík, Michal Kalista, Gabriel Katkovčin, Martin Slatinka
36. Martin Slatinka
7. 9. 15 18:15 DEKAN S nadhledem Démoni 2. 2:5 (0:1)
Démoni díky velkému počtu hráčů na střídání vydrželi celý zápas běhat a napadat soupeře, kterému ve druhé půli začaly docházet síly. Čestmír Pavlásek, Jaroslav Budín
S nadhledem Démoni
Karel Křížek – Dalibor Bláha, Marek Gerschon, Pavel Gerschon, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák, Jan Vápeník vs Tomáš Pechar – Tomáš Berger, Pavel Drápal, Jan Hartig, Filip Machulka, Vladislav Matetič, Stanislav Petroušek, Jiří Přeučil, Toshko Titizov, Jiří Valo, Petr Wolf
43. Michal Pilař
56. Ladislav Sedlák
17., 32., 50. Tomáš Berger
33. Vladislav Matetič
40. Jan Hartig
20. Petr Wolf
31. 8. 15 20:15 P2 Démoni Pražští lvi 1. 4:2 (2:1)
Démoni byli v obou poločasech úspěšnější v koncovce a svého soupeře v každém poločase o branku přestřelili. Díky tomu nakonec zvítězili rozdílem o dvě branky. Jasná záležitost pro Démony.