10. Borussia Dortšpunt B 11 3 1 7 32:44 7

St 23.9.15 17:00 HANSP J.R.Club A Greenhorns FC   (HL5E)
St 23.9.15 18:15 HANSP Arctica Islandica Růžoví delfínci 97,2   (HL7F)
So 31.10.15 11:15 P3 Huňáč PK Příkopy FC   (HL8L)
So 31.10.15 12:30 P3 Rasta Velbloudi Kanonýři   (HL8M)
Ne 22.11.15 16:15 P3 Real Motion SG Alvarez D.C.   (HL8N)
Ne 22.11.15 17:30 P3 Protector 1320 FC Horsis heads   (HL8Q)

29. 11. 15 20:00 P3 Sturm JM Atomovej brouk B 11. 2:5 (1:2)
Hosté byli jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Nebýt spousty neproměněných šancí, mohl být výsledek daleko jednoznačnější. Jan Wanner, Viktor Wanner
Sturm JM Atomovej brouk B
Filip Kotek – Milan Dolejš, Dušan Dřízhal, Jan Hynek, Martin Klejna, David Kletečka, Lukáš Kožíšek, Petr Linx, Jiří Navrátil, Jiří Ouředník vs Štefan Dražkovič – Josef Fárka, Michal Fárka, Jiří Pech, Jiří Sova, Jakub Sýkora, Patrik Zálicha, Zbyněk Zykmund
27., 56. Petr Linx 25., 32. Patrik Zálicha
29. Jakub Sýkora
34. Jiří Sova
60. Jiří Pech
41. Jakub Sýkora
15. 11. 15 20:00 P1 Atomovej brouk B S.T.R.U.P. 10. 2:1 (0:0)
Velmi pohledné, slušné a klidné utkání.
Atomovej brouk B S.T.R.U.P.
Štefan Dražkovič – Tomáš Autrata, Michal Fárka, Jiří Pech, Jiří Sova, Jakub Sýkora, Šimon Vik, Patrik Zálicha, Zbyněk Zykmund vs Jaroslav Carva – Ondřej Jeník, Jakub Kronus, Petr Lustig, Filip Ondruš, Vojtěch Šetina, Michal Stárek, Tomáš Veverka
42. Jiří Pech
45. Šimon Vik
55. Tomáš Veverka
8. 11. 15 18:45 DABLI Pragochmel Blšany A Atomovej brouk B 9. 0:6 (0:5)
Do 15. minuty vyrovnaný zápas, ale pak Pragochmel fyzicky odpadl a do druhého poločasu kvůli zranění hráčů ani nenastoupil. Jiří Lokvenc, Přemysl Šimáně
Pragochmel Blšany A Atomovej brouk B
Jan Štrauf – Adam Bárta, Milan Krška, Michal Piskáček, Jan Svoboda, Jiří Svoboda, Patrik Tomášek vs Lukáš Martinkovič – Tomáš Autrata, Josef Fárka, Michal Fárka, Jiří Pech, Jiří Sova, Jakub Sýkora, Šimon Vik, Zbyněk Zykmund
15., 22. Jiří Pech
17. Tomáš Autrata
26. Jakub Sýkora
27. OG
1. 11. 15 20:00 P1 Atomovej brouk B Praetorians FC A 8. 2:1 (1:0)
Rychlé technické utkání, kterému by slušela remíza.
Atomovej brouk B Praetorians FC A
Štefan Dražkovič – Michal Fárka, Jiří Kubeš, Jiří Pech, Jiří Sova, Zbyněk Zykmund vs Jakub Hrdlička – Tomáš Cigánek, Lukáš Houška, Martin Provazník, Michal Provazník, Petr Provazník, Jiří Sander
16., 58. Zbyněk Zykmund 59. Tomáš Cigánek
25. 10. 15 18:45 HANSP Paraguay Atomovej brouk B 7. 1:5 (0:4)
O rázu a vítězi utkání bylo rozhodnuto již  po 4 minutách Atomový Brouk měl nemalou územní převahu. Husák, Janda
Paraguay Atomovej brouk B
Martin Skalický – Adam Aussenberg, Michal Holík, Michal Houška, Jan Mackovič, David Pochobradský, Marek Šída, Josef Švanda, Jan Tyl, Jan Tyl vs Jakub Skřejpek – Josef Fárka, Petr Fárka, Jiří Pech, Jiří Sova, Jakub Sýkora, Šimon Vik, Zbyněk Zykmund
53. Jan Mackovič 24 Martin Skalický 1. Jiří Pech
4., 29. Josef Fárka
22. Jiří Sova
43. Jakub Sýkora
18. 10. 15 20:00 P1 Atomovej brouk B Pfefrs FC 6. 5:5 (2:3)
Slušné utkání na vysoké úrovni, zasloužená remíza. Josef Trávníček, Radek Miss
Atomovej brouk B Pfefrs FC
Štefan Dražkovič – Tomáš Autrata, Josef Fárka, Michal Fárka, Petr Fárka, Jiří Pech, Jiří Sova, Jakub Sýkora, Šimon Vik, Patrik Zálicha vs Jan Polák – Matyáš Hájek, Štěpán Hájek, Adam Kryštof, Jakub Novotný, Dimitris Patenidis, Tomáš Rothe, Jakub Skuhrovec
58. Dimitris Patenidis
11. 10. 15 17:30 TEMPO Drny FC Atomovej brouk B 5. 9:1 (4:0)
Jednoznačná záležitost v podání domácího týmu. Prček,Vostatek
Drny FC Atomovej brouk B
Vladimír Sadílek – Tomáš Čebiš, Michal Hruška, Šimon Jonáš, Jiří Martinec, Lukáš Pitelka, Jakub Šlégl, Gejza Trgiňa vs Jakub Skřejpek – Štefan Dražkovič, Michal Fárka, Jiří Pech, Jiří Sova, Patrik Zálicha
12., 21., 29., 34., 48. Michal Hruška
27. Jakub Šlégl
36. Tomáš Čebiš
52. Gejza Trgiňa
54. Jiří Martinec
40. Štefan Dražkovič
4. 10. 15 20:00 P2 Atomovej brouk B Bum bar PV B 4. 6:1 (3:1)
Domácí byli produktivnější a po celou dobu utkání kontrolovali. Michal Koubek, Erik Gašpar
Atomovej brouk B Bum bar PV B
Jakub Skřejpek – Tomáš Autrata, Michal Fárka, Petr Fárka, Jiří Pech, Jiří Sova, Jakub Sýkora, Šimon Vik vs Petr Hostaša – Robert Hecht, Radek Hula, Petr Král, Jaroslav Kubík, Vít Pleskot, Matěj Ševčík
3., 34. Šimon Vik
10. Michal Fárka
17. Jakub Sýkora
51. Jiří Sova
60. Tomáš Autrata
28. Robert Hecht
20. 9. 15 18:45 MIKU2 Borussia Dortšpunt B Atomovej brouk B 3. 1:3 (1:0)
Zápas dvou poločas, kdy Borusia vyhrála 1:0. Atomový Brouk B však v II části dokázal nejen skóre vyrovnat, ale i otočit a v 55´potvrdit. Výsledek odskokovou brankou . Dortšpunt své šance v II. půli trestuhodně spálil.
Borussia Dortšpunt B Atomovej brouk B
Jiří Lopata – Jaroslav Babica, Michal Bartuš, Martin Denovský, Tomáš Novotný, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček vs Štefan Dražkovič – Michal Fárka, Jiří Kubeš, Jiří Pech, Jiří Sova, Jakub Sýkora, Patrik Zálicha
6. Michal Bartuš 35. Jiří Pech
48. Jiří Kubeš
55. Jakub Sýkora
13. 9. 15 20:00 P2 Atomovej brouk B Blesk VK A 2. 3:2 (0:0)
Rozhodčí se nedostavil, po dohodě si oba týmy utkání odpískaly samy. Domácí vyhráli zaslouženě, i přes závěrečné snížení hostujícího týmu.
Atomovej brouk B Blesk VK A
Jakub Skřejpek – Tomáš Autrata, Josef Fárka, Petr Fárka, Jiří Pech, Jiří Sova, Jakub Sýkora, Patrik Zálicha, Zbyněk Zykmund vs Jan Polenka – Šimon Fox, Jan Górecki, Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Tuan Hoang Pham, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský
45. Zbyněk Zykmund
50. Petr Fárka
52. Jiří Sova
54., 59. Jakub Stloukal
6. 9. 15 20:00 P2 Atomovej brouk B Tutto bene A 1. 4:2 (3:2)
Zpočátku vyrovnané utkání herně ovládl kombinačně lepší tým - Atomovej brouk. Čapla J., Čapla F.
Atomovej brouk B Tutto bene A
Štefan Dražkovič – Tomáš Autrata, Josef Fárka, Michal Fárka, Petr Fárka, Jiří Sova, Jakub Sýkora, Šimon Vik, Zbyněk Zykmund vs Petr Krákora – Filip Fidler, Petr Hybský, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek, Yuriy Yehorov