18. 11. 15 19:15 STER3 Black bridge elite Sporčestr City FC 10. 2:2 (0:2)
Velice rychlé utkání, které skončilo zaslouženou remízou. Michal Nemček
Pavel Valenta – Tomáš Černý, Václav Černý, Pavel Nebeský, David Švejda, Patrik Taussig, Petr Valenta vs Miloš Čížkovský – Adam Blažek, Jan Blažek, Daniel Dudík, Kryštof Klimeš, Petr Nemynář, Ondřej Poláček, Tomáš Vondrák
18. Daniel Dudík
27. Adam Blažek
58. Tomáš Vondrák
9. 11. 15 17:00 DEKAN Sporčestr City FC A - klub 90 9. 7:0 (3:0)
Utkání bylo z velké části ovlivněno menším počtem hráčů na straně A - klubu. Ten sice hrozil z pohledných brejkových situací, ale domácí pohodlně vyhráli. Vostatek
Sporčestr City FC A - klub 90
Petr Nemynář – Jan Blažek, Tomáš Coufal, Daniel Decker, Daniel Dudík, Jan Hartman, Václav Jůza, Ondřej Poláček, Tomáš Vondrák vs František Mrázek – Lukáš Bartoš, Jan Kasal, Zdeněk Pavlík, Milan Svoboda
5., 25., 36. Jan Hartman
20. Daniel Dudík
32. Ondřej Poláček
33. Tomáš Coufal
45. Daniel Decker
3. 11. 15 20:45 MIKU4 The Wall Sporčestr City FC 8. 3:1 (2:1)
Vyrovnané utkání, které domácí definitivně rozhodli až v úplném závěru. Dufek
The Wall Sporčestr City FC
Petr Vonka – Marek Boura, Jakub Havlíček, Petr Jindřich, Tomáš Kapoun, Artem Kuranov, Josef Stolín, Jakub Zamazal vs Miloš Čížkovský – Jan Blažek, Tomáš Coufal, Daniel Dudík, Jan Hartman, Václav Jůza, Kryštof Klimeš, Petr Nemynář, Lukáš Poláček, Ondřej Poláček, Tomáš Vondrák
11., 60. Petr Jindřich
15. Josef Stolín
22. Petr Nemynář
19. 10. 15 20:30 STER3 Sporčestr City FC Tajfun AC 7. 3:1 (0:0)
Pěkný zápas s lepší koncovou střelou týmu Sporčestr. Hofman
Sporčestr City FC Tajfun AC
Petr Nemynář – Adam Blažek, Tomáš Coufal, Daniel Decker, Daniel Dudík, Václav Jůza, Lukáš Poláček, Ondřej Poláček, Tomáš Vondrák vs Pavel Heral – Petr Dvořák, Martin Endršt, Libor Gvoždík, David Hartmann, Daniel Jiříček, Pavel Menhard
38. Tomáš Coufal
39., 50. Daniel Decker
56. Libor Gvoždík
12. 10. 15 18:15 zzNOVOB Torpédo Hulín FC Sporčestr City FC 6. 1:3 (1:1)
Velmi pohledné utkání, kde domácí velmi dlouho odolávali, ale nakonec se projevila převaha počtu hráčů na střídání a vyšší technická vyspělost týmu hostů. Ondřej Vohradník, Jaroslav Miškovský
Torpédo Hulín FC Sporčestr City FC
Milan Víšek – František David, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta vs Petr Nemynář – Adam Blažek, Jan Blažek, Tomáš Coufal, Daniel Decker, Daniel Dudík, Jan Hartman, Václav Jůza, Ondřej Poláček, Tomáš Vondrák
15. Michal Kodr 11., 42., 51. Daniel Dudík
8. 10. 15 19:00 MOTO1 Sean team B Sporčestr City FC 5. 1:4 (0:4)
Na 6. ligu utkání velmi dobré úrovně, kde dominovali mnohem sehranější a techničtější hosté.
Sean team B Sporčestr City FC
Martin Šuk – Lukáš Dvorčák, Stanislav Krejčí, Jan Pustka, Petr Šmigol, Pavel Tomšík, Michal Trávníček, Michal Veselý vs Petr Nemynář – Adam Blažek, Jan Blažek, Tomáš Coufal, Daniel Decker, Daniel Dudík, Jan Hartman, Ondřej Poláček, Tomáš Vondrák
56. Lukáš Dvorčák 16., 20., 28. Tomáš Coufal
30. Ondřej Poláček
1. 10. 15 20:15 P3 Sporčestr City FC Rumpra Praha FC 4. 2:4 (1:1)
Vyrovnané utkání plné šancí vyhráli o něco fotbalovější hosté. Vostarek
Sporčestr City FC Rumpra Praha FC
Miloš Čížkovský – Adam Blažek, Jan Blažek, Daniel Dudík, Jan Hartman, Václav Jůza, Petr Nemynář, Lukáš Poláček, Ondřej Poláček vs Jan Kilián – Ondřej Čáp, David Falby, Libor Kosman, Tomáš Peterka, Marek Polanecký, Jiří Sušický, Tomáš Záluský
13. Lukáš Poláček
58. Daniel Dudík
23., 33., 59. Marek Polanecký
55. Tomáš Peterka
21. 9. 15 19:15 STER1 FC 1869 Sporčestr City FC 3. 5:3 (4:2)
Utkání s dobrou dynamikou vyhrál lepší tým. Janča
FC 1869 Sporčestr City FC
Jan Krátký – Alexandr Jakobe, Luboš Kitzberger, Jiří Ladman, Lukáš Novák, Dalibor Pavlíček, Petr Pavlíček, Josef Šafařík vs Miloš Čížkovský – Adam Blažek, Daniel Decker, Daniel Dudík, Jan Hartman, Václav Jůza, Petr Nemynář, Lukáš Poláček, Ondřej Poláček
55. Lukáš Poláček
7. 9. 15 18:15 MIKU4 Sporčestr City FC Míchačky 2. 2:3 (0:2)
Velmi dobrá úroveň zápasu, ke kterému přispěly oba týmy. Míchačky v první půli o něco lepší a po zásluze vedl. Ve druhé půli Sporčestr zabral a zápas spěl k remíze, ale v poslední minutě po chybě brankáře míchačky rozhodly. Adam Kučera
Sporčestr City FC Míchačky
Miloš Čížkovský – Adam Blažek, Jan Blažek, Tomáš Coufal, Daniel Decker, Daniel Dudík, Jan Hartman, Václav Jůza, Petr Nemynář, Ondřej Poláček vs Jakub Matějů – Jakub Felgr, Vojtěch Horský, Matěj Jiřík, Milan Lišák, Vojtěch Outlý, Viktor Sháněl, Petr Šimek, Bohumil Šišpera, Tomáš Urban, Václav Valenta
50. Daniel Decker
55. Adam Blažek
6. Milan Lišák
19. Tomáš Urban
60. Jakub Felgr
2. 9. 15 18:00 STER1 Kelímci 3.FC Sporčestr City FC 1. 2:2 (1:2)
Vyrovnaná partie dvou vyrovnaných celků. Kelímek si zaslouženou remízu vystříleli až jedinou brankou v II. půli hry. Petr Jambor