Luděk Rabušic – Tomáš Jaroš, Jiří Kesner, Zdeněk Knápek, Petr Moucha, Oldřich Pavlovský vs Jiří Veselý – Vladimír Albrecht, Petr Havlíček, Jiří Lustik, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler
11. 6. 15 18:15 DEKAN VV Vokra SV Stará Garda SUP 10. 4:0 (2:0)
Hosté neproměňovali jednu šanci za druhou a domácí je za to trestali.
Tomáš Zunt – Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Michal Šotola, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav, Tomáš Zmatlík vs Tomáš Vodička – Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Jiří Kesner, Tomáš Neuhäusl, Oldřich Pavlovský, Petr Turínek
25., 49. Petr Řezáč
26. Pavel Vrkoslav
55. Tomáš Procházka
4. 6. 15 18:15 DEKAN Stará Garda SUP Endoprotéza 9. 3:2 (2:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém zaslouženě zvítězili domácí i kvůli nedostatku sil hostů. Karel Mrskoč, Miroslav Trnka
Stará Garda SUP Endoprotéza
František Dražan – Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Jiří Kesner, Zdeněk Knápek, Tomáš Neuhäusl, Oldřich Pavlovský, Petr Turínek, Tomáš Vodička vs Libor Panenka – Tomáš Hrdý, Jaroslav Lukeš, Jiří Nehasil, Petr Slivka, Petr Valenta, Jindřich Vich
25., 47. Jiří Kesner
29. Josef Jurásek
12. Jiří Nehasil
54. Petr Slivka
21. 5. 15 18:15 DEKAN Berušky A Stará Garda SUP 8. 2:2 (1:2)
Hosté byli fotbalovější, lépe drželi balon, ale domácí zase těžili z velkého počtu hráčů na střídání. Zasloužená remíza. Jan Dráb, Martin Čermák
Berušky A Stará Garda SUP
Tomáš Zima – Jiří Hájek, Petr Hejč, Cyril Hyspecký, Pavel Kallmünzer, Stanislav Kovář, Robert Kreibich, Vlastimil Křelina, Jan Kuželka, Martin Opatřil, Libor Petrů, Miroslav Svoboda, Robert Zemánek vs Josef Jurásek – František Dražan, Tomáš Jaroš, Jiří Kesner, Zdeněk Knápek, Petr Moucha
10. Tomáš Zima
49. Jan Kuželka
1., 22. Petr Moucha
14. 5. 15 18:15 DEKAN Stará Garda SUP Valník 7. 0:0 (0:0)
Zasloužená remíza v nezajímavém utkání. Stěhule, Kučera
Stará Garda SUP Valník
Luděk Rabušic – František Dražan, Tomáš Geist, Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Zdeněk Knápek, Petr Moucha, Oldřich Pavlovský, Petr Turínek vs Miroslav Chloupek – Milan Bartoš, Jan Mráz, Jindřich Procházka, Oldřich Šára, Luboš Škornička, Zdeněk Sokol, Luděk Tobola
7. 5. 15 18:15 DEKAN Tučňáci SUP B Stará Garda SUP 6. 5:5 (2:2)
Spravedlivá remíza. Zdeněk Martinovský, Jiří Košťál
Tučňáci SUP B Stará Garda SUP
Vratislav Arnošt – Arnošt Barták, Jaroslav Dvořák, Pavel Hartman, Petr Hartman, Jiří Hroník, Stanislav Lehocký, Petr Maňas, Luboš Rudiš, Miroslav Šoukal vs Luděk Rabušic – František Dražan, Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Jiří Kesner, Zdeněk Knápek, Petr Moucha
18., 20. Petr Maňas
38., 50. Jaroslav Dvořák
52. Pavel Hartman
13., 41., 46., 60. Jiří Kesner
15. Josef Jurásek
23. 4. 15 18:15 DEKAN Stará Garda SUP Starci na chmelu SUP A 5. 5:0 (2:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém domácí těžili z vynikajícího výkonu svého brankáře. Jan Cikrt, Radek Šedivý
Stará Garda SUP Starci na chmelu SUP A
Josef JurásekFrantišek Dražan, Tomáš Geist, Tomáš Jaroš, Zdeněk Knápek, Petr Moucha, Oldřich Pavlovský, Petr Turínek, Tomáš Vodička vs Jaroslav Kroh – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Petr Fassati, Petr Hochmann, Petr Jambor, Jiří Povýšil, Daniel Vott
4., 59. Zdeněk Knápek
28. OG
34., 52. Petr Moucha
16. 4. 15 19:00 P2 Lomíci Stará Garda SUP 4. 0:4 (0:1)
Domácí drželi krok se soupeřem pouze v první půli, kdy prohrávali jen o jednu branku. Ve druhé půli už to byla jasná záležitost pro hosty.
Lomíci Stará Garda SUP
Jaromír Hajn – Otakar Anděl, Miroslav Buzek, Jan Chleboun, Michal Hančl, Miloslav Hronek, Štefan Klíma, Josef Krupička, Jan Tyl, Zdeněk Vondrát vs Oldřich Pavlovský – Tomáš Geist, Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Zdeněk Knápek, Petr Moucha, Tomáš Neuhäusl, Petr Turínek
22. Josef Jurásek
31. Zdeněk Knápek
53. Tomáš Geist
57. Tomáš Neuhäusl
9. 4. 15 18:15 DEKAN Radouč FC A Stará Garda SUP 3. 2:2 (2:0)
Domácí byli v první půli jasně lepší, ale do druhého poločasu nastoupili bez svého nejlepšího hráče a navíc bez možnosti střídání, čehož dokázala aktivně hrající Garda využít k vyrovnání. Václav Blažek, Zdeněk Liška
Radouč FC A Stará Garda SUP
Vladimír Hnát – Marián Drahovský, Milan Fanta, Petr Filický, Pavel Karas, Tibor Mester, Vladimír Podskuba vs Luděk Rabušic – František Dražan, Tomáš Geist, Tomáš Jaroš, Zdeněk Knápek, Petr Moucha, Tomáš Neuhäusl, Oldřich Pavlovský, Petr Turínek, Tomáš Vodička
22. Milan Fanta
24. Petr Filický
44. Tomáš Geist
48. Petr Turínek
2. 4. 15 18:15 DEKAN Stará Garda SUP PFC Kodymka SUP A 2. 2:3 (1:1)
V tomto duelu byli lepší hosté. První půle tedy byla nerozhodná. V té druhé ale hosté ukázali větší přesnost v zakončení a tím tak dokázali vyhrát 2:3
Stará Garda SUP PFC Kodymka SUP A
Tomáš Neuhäusl – Tomáš Geist, Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Jiří Kesner, Zdeněk Knápek, Petr Moucha, Oldřich Pavlovský, Petr Turínek, Tomáš Vodička vs Zdeněk Kopal – Martin Baitler, Michal Čermák, Milan Koreš, Bohuslav Langer, Václav Novotný, Martin Varga
30. Tomáš Jaroš
50. Tomáš Vodička
7., 44. Martin Varga
48. Michal Čermák
26. 3. 15 17:45 ZABEH Trops 1.SK SUP Stará Garda SUP 1. 2:3 (2:3)
Všechny góly v tomto velmi pohledném a pohodovém zápase padly v 1.pol. Oba týmy měly spoustu šancí, ale gólmani byli proti.. Paleček, Jansa
Trops 1.SK SUP Stará Garda SUP
Jan Severa – Pavel Galyaš, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Radek Škarda, Miloslav Štván, Miroslav Vozňák vs Luděk Rabušic – František Dražan, Tomáš Geist, Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Jiří Kesner, Zdeněk Knápek, Petr Moucha, Oldřich Pavlovský, Petr Turínek