Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 25.6.15 | 19:30 | MIKU3 | Tučňáci SUP B Endoprotéza | 11. | 6:0 |
Čt 11.6.15 | 17:00 | ZAK | Endoprotéza Starci na chmelu SUP A | 10. | 1:3 |
Čt 4.6.15 | 18:15 | DEKAN | Stará Garda SUP Endoprotéza | 9. | 3:2 |
Čt 21.5.15 | 20:15 | MOTO1 | Endoprotéza Radouč FC A | 8. | 2:4 |
Čt 14.5.15 | 18:15 | MIKU4 | PFC Kodymka SUP A Endoprotéza | 7. | 4:2 |
Út 28.4.15 | 17:30 | KBELY | Kbelák FC SUP Endoprotéza | 5. | 4:4 |
Čt 23.4.15 | 17:45 | ZABEH | Endoprotéza Trops 1.SK SUP | 6. | 1:3 |
Čt 16.4.15 | 19:00 | MOTO3 | Endoprotéza VV Vokra SV | 4. | 2:5 |
Čt 9.4.15 | 19:00 | P2 | Endoprotéza Lomíci | 3. | 8:2 |
Čt 2.4.15 | 20:45 | MIKU4 | Berušky A Endoprotéza | 2. | 1:1 |
Út 24.3.15 | 19:30 | LITVI | Endoprotéza Valník | 1. | 1:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valník | 11 | 7 | 2 | 2 | 37:23 | 16 |
2. | PFC Kodymka SUP A | 11 | 7 | 1 | 3 | 34:32 | 15 |
3. | Tučňáci SUP B | 11 | 6 | 2 | 3 | 45:28 | 14 |
4. | Radouč FC A | 11 | 6 | 2 | 3 | 34:23 | 14 |
5. | Kbelák FC SUP | 11 | 4 | 4 | 3 | 35:23 | 12 |
6. | Berušky A | 11 | 5 | 2 | 4 | 35:27 | 12 |
7. | VV Vokra SV | 11 | 5 | 2 | 4 | 37:31 | 12 |
8. | Stará Garda SUP | 11 | 4 | 4 | 3 | 26:28 | 12 |
9. | Trops 1.SK SUP | 11 | 3 | 2 | 6 | 18:29 | 8 |
10. | Starci na chmelu SUP A | 11 | 3 | 2 | 6 | 21:36 | 8 |
11. | Lomíci | 11 | 1 | 3 | 7 | 21:50 | 5 |
12. | Endoprotéza | 11 | 1 | 2 | 8 | 24:37 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 20.5.15 | 18:30 | HRAB3 | Metro AFK VET Palouček AC VET (VL4D) |
St 20.5.15 | 19:45 | HRAB3 | Typos FC Tajfun AC (HL6E) |
Po 8.6.15 | 18:15 | LITVI | Touš KK Křídla Ďáblic VET B (VL4A) |
Po 8.6.15 | 19:30 | LITVI | MVS Vršovice A Porter CF B (HL2A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Hrdý Tomáš | 11 | 11 |
Lukeš Jaroslav | 9 | 1 |
Nehasil Jiří | 10 | 4 |
Panenka Libor | 10 | 0 |
Petráš Luděk | 10 | 0 |
Slaměník Richard | 8 | 6 |
Slivka Petr | 10 | 1 |
Valenta Petr | 10 | 1 |
Vich Jindřich | 11 | 0 |