10. Starci na chmelu SUP A 11 3 2 6 21:36 8

Po 13.4.15 19:30 zzNOVOB Domácí potřeby A Pajzovna FC   (HL3A)
Po 13.4.15 20:45 zzNOVOB Dejnámbůra FC New Jersey Devils B   (HL6A)
Čt 28.5.15 18:15 MIKU4 Opatovští kanonýři FC Boží bojovníci   (HL6F)
Čt 28.5.15 19:30 MIKU4 Hertha ZMZ VET CFC Letňany   (VL2B)
Čt 28.5.15 20:45 MIKU4 Partizan Praha VET Metro AFK VET   (VL4D)

25. 6. 15 19:15 ZAK Starci na chmelu SUP A VV Vokra SV 11. 4:4 (1:3)
Pohledné kombinační utkání, ve kterém se hosté rychle ujali dvoubrankového vedení. Starci se nevzdali a ve druhém poločase zápas otočili. Nakonec se ale zrodila spravedlivá remíza. Lukáš Oslzla, Lukáš Mikyska
Starci na chmelu SUP A VV Vokra SV
Jaroslav Kroh – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Petr Fassati, Petr Hochmann, Petr Jambor, Marian Křivan, Jiří Povýšil, Daniel Vott vs Tomáš Zunt – Tomáš Kouřil, Zdeněk Krejcar, Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Michal Šotola, Rostislav Vavruša , Tomáš Zmatlík
13., 33., 55. Marian Křivan
57. Stanislav Coňk
1. Michal Šotola
6. Rostislav Vavruša
15. Tomáš Zmatlík
60. Tomáš Kouřil
11. 6. 15 18:15 DEKAN VV Vokra SV Stará Garda SUP 10. 4:0 (2:0)
Hosté neproměňovali jednu šanci za druhou a domácí je za to trestali.
VV Vokra SV Stará Garda SUP
Tomáš Zunt – Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Michal Šotola, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav, Tomáš Zmatlík vs Tomáš Vodička – Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Jiří Kesner, Tomáš Neuhäusl, Oldřich Pavlovský, Petr Turínek
25., 49. Petr Řezáč
26. Pavel Vrkoslav
55. Tomáš Procházka
4. 6. 15 18:15 HOSTI Radouč FC A VV Vokra SV 9. 2:3 (1:2)
Hezké a klidné utkání. Vokra zaslouženě vyhrála, byla pohyblivější.
Radouč FC A VV Vokra SV
Vladimír Hnát – Marián Drahovský, Milan Fanta, Petr Filický, Pavel Karas, Tibor Mester, Vladimír Podskuba vs Tomáš Zunt – Michael Procházka, Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Michal Šotola, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav, Tomáš Zmatlík
4. Tibor Mester
37. Marián Drahovský
7. Rostislav Vavruša
25. Pavel Vrkoslav
47. Tomáš Zmatlík
21. 5. 15 20:15 MOTO2 VV Vokra SV PFC Kodymka SUP A 8. 3:5 (0:3)
Pohledný zápas, ve kterém vyhrálo o něco lepší mužstvo. Plucar, Svoboda
VV Vokra SV PFC Kodymka SUP A
Tomáš Zunt – Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Michal Šotola, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav, Tomáš Zmatlík vs Zdeněk Kopal – Michal Čermák, Milan Koreš, Bohuslav Langer, Roman Plura, František Sojka, Martin Varga
43., 49. Rostislav Vavruša
59. Tomáš Procházka
6. František Sojka
25., 29., 34., 57. Bohuslav Langer
14. 5. 15 17:45 ZABEH Trops 1.SK SUP VV Vokra SV 7. 1:5 (1:2)
Definitivní podobu výsledku zápasu daly až poslední dvě minuty utkání, kdy relativně vyrovnaný zápas se zlomil v jasné vítězství Vokry. Tomáš Mládek, Pavel Čihák
Trops 1.SK SUP VV Vokra SV
Miloš Hrdina – Pavel Galyaš, Jaroslav Hulvert, Petr Kovanda, Petr Krča, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Ondřej Rázga, Jan Severa, Miloslav Štván vs Tomáš Zunt – Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Michal Šotola, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav, Tomáš Zmatlík
10. Jan Severa 2., 24., 58. Rostislav Vavruša
31. Tomáš Zmatlík
60. Pavel Vrkoslav
5. 5. 15 17:30 KBELY VV Vokra SV Kbelák FC SUP 6. 2:3 (1:2)
Hezký zápas s mírnou převahou Kbeláku. Libor Viták, Jan Spěvák
VV Vokra SV Kbelák FC SUP
Tomáš Zunt – Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav, Tomáš Zmatlík vs Petr Ježek – Vladimír Albrecht, Petr Havlíček, Miroslav Hulín, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jan Soukup, Jan Thienel, Jiří Veselý
25. Rostislav Vavruša
58. Pavel Vrkoslav
6., 30. Petr Havlíček
43. Lubomír Nešpor
30. 4. 15 19:00 P2 VV Vokra SV Lomíci 5. 2:2 (1:0)
Dramatické utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Paleček, Ševčík
VV Vokra SV Lomíci
Tomáš Zunt – Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Michal Šotola, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav, Tomáš Zmatlík vs Jan Tyl – Otakar Anděl, Miroslav Buzek, Jan Chleboun, Petr Fliegel, Michal Hančl, Miloslav Hronek, Zdeněk Vondrát
15. Michal Šotola
55. Tomáš Zmatlík
45. Jan Chleboun
60. Michal Hančl
16. 4. 15 19:00 MOTO3 Endoprotéza VV Vokra SV 4. 2:5 (0:4)
Férové utkání zvládli lépe družstvo hostí. Plucar, Svoboda
Endoprotéza VV Vokra SV
Libor Panenka – Tomáš Hrdý, Jiří Nehasil, Luděk Petráš, Richard Slaměník, Petr Slivka, Petr Valenta, Jindřich Vich vs Tomáš Zunt – Zdeněk Krejcar, Michael Procházka, Tomáš Procházka, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav, Tomáš Zmatlík
42. Tomáš Hrdý
52. Richard Slaměník
15., 23., 38. Michael Procházka
19. Pavel Vrkoslav
24. Tomáš Zmatlík
9. 4. 15 17:00 DEKAN VV Vokra SV Berušky A 3. 4:1 (1:0)
V prvním poločase vyrovnané utkání, po přestvce Vokra trestala chybující obranu Berušek, domácím navíc zachytal brankář. Václav Blažek, Zdeněk Liška
VV Vokra SV Berušky A
Tomáš ZuntMichael Procházka, Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Michal Šotola, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav vs Stanislav Kovář – Michal Buriánek, Jiří Hájek, Cyril Hyspecký, Vlastimil Křelina, Jan Kuželka, Miroslav Svoboda, Robert Zemánek, Tomáš Zima
28. Michael Procházka
42. Rostislav Vavruša
47., 54. Petr Řezáč
35. Jan Kuželka
31. 3. 15 19:30 LITVI Valník VV Vokra SV 2. 5:2 (1:0)
První poločas byl velmi vyrovnaný. Obě mužstva si dokázali vytvořit gólové šance, avšak využít toho se povedlo pouze domácím, kteří tak šli do druhé půle s vedením 1:0. Druhá půle přinesla více brankových příležitostí a i více gólů. Domácím velmi pomohl utočník Sokol, který brankáře hostů pokořil 4x. Symon, Jambor
Valník VV Vokra SV
Jindřich Procházka – Milan Bartoš, Filip Fremund, Josef Kouba, Jan Mráz, Zdeněk Sokol, Luděk Tobola vs Tomáš Zunt – Tomáš Kouřil, Zdeněk Krejcar, Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Michal Šotola, Pavel Vrkoslav
20., 36., 48., 56. Zdeněk Sokol
37. Jan Mráz
46. Petr Řezáč
56. Tomáš Procházka
26. 3. 15 18:15 MIKU4 VV Vokra SV Tučňáci SUP B 1. 3:6 (1:2)
Zasloužená výhra hostujícího týmu, kterému se střelecky velmi zadařilo. Vukovič,Hošek
VV Vokra SV Tučňáci SUP B
Štěpán Kout – Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav, Tomáš Zmatlík, Tomáš Zunt vs Miroslav Šoukal – Vratislav Arnošt, Arnošt Barták, Jaroslav Dvořák, Pavel Hartman, Petr Hartman, Jiří Hroník, Stanislav Lehocký