Michal Drápela – Cyril Golovko, Serhiy Hrechko, Jan Kučera, Jan Měchura, Ondřej Penc, Martin Šimek, Martin Sus, Vasyl Tomyshch, Jan Zima vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
28. Jiří Trunečka
43. Michal Vrba
55. Jiří Žalud
23. 5. 16 19:15 MALES Restaurace U Pecků A Audi United FC 9. 4:4 (3:3)
Skvělý vstup do utkání Audi opět k výhře nestačil. Navrátilec Novák do sestavy domácích zařídil ještě do přestávky remízu, která přes snahu obou týmů o vítězný gól vydržela až do konce. Kovařík, Vítek
Restaurace U Pecků A Audi United FC
Karel Tureček – Jiří Allram, Pavel Mišák, Jiří Novák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Michal Salák, Václav Socher vs Michal Drápela – Musa Ansuma, Lukáš Droppa, Cyril Golovko, Stanislav Hřebeček, Vitalij Kravcov, Jan Měchura, Ondřej Penc, Martin Šimek, Martin Sus
19., 28. Jiří Novák
26., 51. Michal Salák
5., 10. Martin Sus
19. Lukáš Droppa
46. Musa Ansuma
16. 5. 16 20:30 MALES Audi United FC Úterní hosté Ski FC A 8. 2:5 (0:1)
Vyrovnané utkání, hosté však lépe zvládli závěr. Kučera
Audi United FC Úterní hosté Ski FC A
Jan Berger – Musa Ansuma, Cyril Golovko, Jan Měchura, Ondřej Penc, Kyrylo Sheshenov, Martin Šimek, Martin Sus, Vasyl Tomyshch vs Róbert Griga – Stanislav Bejda, Martin Chvátal, Tomáš Fitzel, Tomáš Mařík, Břetislav Tvrzník, Tomáš Vobořil
35. Stanislav Bejda
9. 5. 16 20:30 MALES Akta - rez Audi United FC 7. 3:1 (1:0)
Rychlé, pohledné a důrazné utkání rozhodli hosté až v závěru při power play Audi. Šaróka
Akta - rez Audi United FC
Martin Mašek – Štěpán Böhm, Martin Jíša, Jakub Klír, Tomáš Michal, Jakub Mrhal, Martin Toupal, Ondřej Vrabec vs Michal Drápela – Musa Ansuma, Stanislav Hřebeček, Serhiy Hrechko, Dmytro Hulei, Vitalij Kravcov, Jan Měchura, Kyrylo Sheshenov, Martin Šimek, Martin Sus
24., 51. Ondřej Vrabec
34. Jakub Mrhal
59 Jakub Klír 52. Jan Měchura 35. Dmytro Hulei
40. Martin Sus
43. Vitalij Kravcov
59. Serhiy Hrechko
25. 4. 16 19:15 MALES Audi United FC Holosmetky FC A 6. 3:1 (1:0)
Pěkné utkání, rychlé, s množstvím šancí. Vyhrálo mírně lepší mužstvo. Šaróka
Audi United FC Holosmetky FC A
Michal Drápela – Musa Ansuma, Cyril Golovko, Stanislav Hřebeček, Vitalij Kravcov, Jan Kučera, Jan Měchura, Ondřej Penc, Martin Šimek, Martin Sus vs Václav Bellada – Pavel Beneš, Milan Bialek, Jindřich Eisenreich, Ondřej Halbich, David Minha, Karel Protivínský, Jiří Tomek
3. Cyril Golovko
51. Martin Sus
58. Musa Ansuma
57. Jiří Tomek 54. Pavel Beneš
18. 4. 16 19:15 MALES Hertha ZMZ Audi United FC 5. 1:5 (1:2)
Jednoznačné utkání. Zasloužená výhra hostů. Šároka
Hertha ZMZ Audi United FC
Josef Prokeš – Lukáš Dont, Patrik Dressler, Tomáš Haken, Pavel Krois, Lukáš Moravec, Jiří Vaněk, Petr Vejmelka vs Michal Drápela – Cyril Golovko, Stanislav Hřebeček, Serhiy Hrechko, Vitalij Kravcov, Jan Kučera, Jan Měchura, Ondřej Penc, Kyrylo Sheshenov, Martin Šimek, Martin Sus
6. Tomáš Haken 15 Pavel Krois 2., 58. Serhiy Hrechko
21. Ondřej Penc
51. Jan Kučera
59. Martin Sus
12. 4. 16 18:15 MIKU2 Audi United FC Lucián FC A 4. 1:2 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodla lepší koncovka hostů. I přes drtivý tlak v závěru domácí na remízu nedosáhli. Kohout
Audi United FC Lucián FC A
Jan Berger – Petr Cipra, Vitalij Kravcov, Jan Kučera, Jan Měchura, Ondřej Penc, Kyrylo Sheshenov, Martin Šimek, Martin Sus, Jan Zima vs Josef Suda – Marek Barták, Jakub Boudník, David Davídek, Jaroslav Macek, Jan Prošvic, Pavel Slánský, Pavel Štěpánek, Tomáš Trnka
58. Jan Měchura 49 Vitalij Kravcov 32. Marek Barták
53. Jan Prošvic
4. 4. 16 20:15 P1 Santa Dominica Audi United FC 3. 4:2 (1:2)
Domácí měli více ze hry, ale hosté byli dlouho dobu zase efektivnější v koncovce. I proto byl až do 50. minuty nerozhodný výsledek. Poté však domácí dali dvě branky a zbytek utkání si pohlídali. Kohout
Santa Dominica Audi United FC
Alexander Károlyi – David Brandejs, Michal Bureš, Tomáš Hlaváč, Stanislav Mařík, David Pozníček, Michal Uhlíř, Michal Zukal vs Michal Drápela – Musa Ansuma, Cyril Golovko, Serhiy Hrechko, Vitalij Kravcov, Jan Kučera, Jan Měchura, Ondřej Penc, Kyrylo Sheshenov, Martin Šimek, Martin Sus
11., 33., 50. Stanislav Mařík
52. David Brandejs
10., 30. Cyril Golovko 43. Serhiy Hrechko
49. Musa Ansuma
29. 3. 16 18:00 MALES Audi United FC HS Praha 2. 2:4 (2:2)
Domácí byli po celý zápas aktivnějším týmem. Poločas skončil remízou a zdálo se, že domácí mají vítězství blíže. Hosté však vyráželi do smrtících protiútoků, kterými rozhodli utkání ve svůj prospěch. Kohout
Audi United FC HS Praha
Jaroslav Kremín – Serhiy Hrechko, Dmytro Hulei, Vitalij Kravcov, Jan Kučera, Ondřej Penc, Kyrylo Sheshenov, Martin Šimek, Martin Sus, Vasyl Tomyshch vs Václav Kudrna – Josef Bezkočka, Aleš Deré, Michal Hajný, Josef Hrodek, Jan Markuzi, Zdeněk Mikyška
14. Kyrylo Sheshenov
17. Dmytro Hulei
25., 29., 51. Aleš Deré
31. Josef Hrodek
35. Michal Hajný
21. 3. 16 20:30 STER1 Audi United FC Sebranka FC A 1. 2:3 (2:2)
Vyrovnané utkání, hosté využili nepozornosti soupeře v úvodech obou poločasů. Šaróka
Audi United FC Sebranka FC A
Jan Měchura – Musa Ansuma, Cyril Golovko, Stanislav Hřebeček, Serhiy Hrechko, Dmytro Hulei, Vitalij Kravcov, Jan Kučera, Kyrylo Sheshenov, Martin Šimek, Martin Sus vs Jakub Janáček – David Folwarczny, Jan Jaroš, Jakub Novák, Jan Prokop, Jan Reichert, Václav Šmejkal, Ivo Urban