5. Úterní hosté Ski FC A 11 5 3 3 53:35 13
7. Restaurace U Pecků A 11 4 3 4 41:36 11
10. HS Praha 11 3 1 7 41:69 7
11. Sparta Pankrác 11 1 4 6 36:57 6
12. Lucián FC A 11 1 2 8 14:41 4

13. 6. 16 19:30 MIKU2 Akta - rez Hertha ZMZ 11. 5:2 (2:1)
Vyrovnané utkání až do stavu 3:1, kdy hosté dvakrát inkasovali do prázdné branky při svém nátlaku na soupeře. Kohout
Akta - rez Hertha ZMZ
Martin Mašek – Martin Beneš, Martin Jíša, Jakub Klír, Petr Michal, Tomáš Michal, Jakub Mrhal, Jan Švarc, Martin Toupal vs Tomáš Holý – Lukáš Dont, Patrik Dressler, Tomáš Haken, Ondřej Karafiát, Vít Koláček, Pavel Krois, Petr Vejmelka
20., 52. Martin Beneš
26., 55. Petr Michal
56. Jakub Klír
16. Tomáš Haken
60. Vít Koláček
30. 5. 16 18:00 MALES Hertha ZMZ Holosmetky FC A 10. 2:3 (2:1)
Vyrovnané utkání rozhodl v poslední minutě střelec zápasu Bellada. Když to bylo první vedení hostů v zápase. Kohout
Hertha ZMZ Holosmetky FC A
Tomáš Holý – Jakub Balšánek, Lukáš Dont, Patrik Dressler, Vít Koláček, Pavel Krois, Petr Vejmelka, Jan Vondra vs Jaroslav Bellada – Václav Bellada, Pavel Beneš, Jindřich Eisenreich, Ondřej Halbich, Lukáš Koutenský, Radek Kříž, Štěpán Vošta
58. Václav Bellada
23. 5. 16 18:00 MALES Hertha ZMZ Sebranka FC A 9. 7:5 (2:2)
Hertha tahala za delší konec provazu. Ovšem přesto, že byla prakticky celou dobu ve vedení, zlomila utkání až v samém závěru. Pěkné utkání z obou stran.
Hertha ZMZ Sebranka FC A
Josef Prokeš – Lukáš Dont, Tomáš Haken, Vít Koláček, Vladimír Máče, Patrik Mokošín, Petr Vejmelka vs Jakub Janáček – Vladan Bojkovič, David Folwarczny, Vojtěch Gebert, Jan Jaroš, Jakub Novák, Václav Šmejkal
5., 23. Petr Vejmelka
36., 45., 55., 56. Tomáš Haken
59. Vít Koláček
11. Vojtěch Gebert
27., 53., 58., 60. David Folwarczny
17. 5. 16 20:30 MALES Lucián FC A Hertha ZMZ 8. 1:3 (0:1)
V prvním poločase byli hosté lepším mužstvem. Po změně stran až do druhého vstřeleného gólu hostů byl zase lepší soupeř, ale vylámal si zuby na výborně chytajícím brankáři Prokešovi. Zbylých dvanáct minut už Herta kontrolovala hru, i když dostala v poslední minutě branku. Šároka
Lucián FC A Hertha ZMZ
Marek Bruna – Jakub Boudník, Adam Kraus, Jaroslav Macek, Pavel Slánský, Josef Suda, Tomáš Trnka vs Josef ProkešLukáš Dont, Tomáš Haken, Vít Koláček, Pavel Krois, Jiří Vaněk, Petr Vejmelka
60. Tomáš Trnka 20. Lukáš Dont
48. Petr Vejmelka
51. Jiří Vaněk
53. Pavel Krois
9. 5. 16 18:00 MALES Hertha ZMZ Santa Dominica 7. 2:4 (1:1)
Vyrovnané utkání zlomil na stranu vítězů střelec Mařík. Kohout
Hertha ZMZ Santa Dominica
Josef Prokeš – Radim Blažek, Lukáš Dont, Patrik Dressler, Pavel Krois, Vladimír Máče, Lukáš Moravec, Jiří Vaněk vs Alexander Károlyi – David Brandejs, Michal Bureš, Stanislav Mařík, Nikola Štochl, Michal Uhlíř, Michal Zukal
4. Jiří Vaněk
36. Lukáš Moravec
8., 35., 48. Stanislav Mařík
41. David Brandejs
25. 4. 16 18:00 MALES HS Praha Hertha ZMZ 6. 4:5 (2:3)
Vyrovnané utkání, šťastné vítězství hostů. Šaróka
HS Praha Hertha ZMZ
Zdeněk Mikyška – Aleš Deré, Michal Hajný, Josef Hrodek, Jan Markuzi, Jiří Sivák, Michal Zeman vs Tomáš Haken – Radim Blažek, Lukáš Dont, Pavel Krois, Vladimír Máče, Patrik Mokošín, Jiří Vaněk, Petr Vejmelka
27. Josef Hrodek
30., 51. Aleš Deré
58. Michal Hajný
48 Aleš Deré 4., 17. Lukáš Dont
25. Jiří Vaněk
34., 56. Patrik Mokošín
18. 4. 16 19:15 MALES Hertha ZMZ Audi United FC 5. 1:5 (1:2)
Jednoznačné utkání. Zasloužená výhra hostů. Šároka
Hertha ZMZ Audi United FC
Josef Prokeš – Lukáš Dont, Patrik Dressler, Tomáš Haken, Pavel Krois, Lukáš Moravec, Jiří Vaněk, Petr Vejmelka vs Michal Drápela – Cyril Golovko, Stanislav Hřebeček, Serhiy Hrechko, Vitalij Kravcov, Jan Kučera, Jan Měchura, Ondřej Penc, Kyrylo Sheshenov, Martin Šimek, Martin Sus
6. Tomáš Haken 15 Pavel Krois 2., 58. Serhiy Hrechko
21. Ondřej Penc
51. Jan Kučera
59. Martin Sus
13. 4. 16 19:30 MIKU1 Sparta Pankrác Hertha ZMZ 4. 2:5 (2:2)
Pohledné utkání hrané v duchu fair play. Hosté byli po celý zápas aktivnější a odměnou jim jsou dva body. Kučera
Sparta Pankrác Hertha ZMZ
Lukáš Busta – Dominik Barták, Marek Baubín, Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Tomáš Hajdušek, Štěpán Šimeček, Jan Sus vs Josef Prokeš – Radim Blažek, Lukáš Dont, Patrik Dressler, Tomáš Haken, Pavel Krois, Lukáš Moravec, Jiří Vaněk, Petr Vejmelka
4. Štěpán Šimeček
22. Pavel Dufek
1. Patrik Dressler
29., 39. Lukáš Moravec
53., 60. Petr Vejmelka
4. 4. 16 18:00 MALES Hertha ZMZ Smutný potapěči 3. 6:1 (2:0)
Domácí byli jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Šaróka
Hertha ZMZ Smutný potapěči
Josef Prokeš – Lukáš Dont, Patrik Dressler, Pavel Krois, Vladimír Máče, Patrik Mokošín, Jiří Vaněk, Petr Vejmelka, Jan Vondra vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal
13., 58. Patrik Dressler
16. Jiří Vaněk
31., 55. Pavel Krois
59. Patrik Mokošín
49. Tomáš Kounovský
29. 3. 16 19:15 MALES Restaurace U Pecků A Hertha ZMZ 2. 1:4 (0:2)
Hosté byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Kohout
Restaurace U Pecků A Hertha ZMZ
Karel Tureček – Richard Culek, David Frič, Petr Hulinský, Karel Kristen, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Marcel Rodek, Jakub Slunéčko, Václav Socher vs Tomáš Haken – Radim Blažek, Lukáš Dont, Patrik Dressler, Pavel Krois, Patrik Mokošín, Lukáš Moravec, Jiří Vaněk, Jan Vondra
50. Jakub Slunéčko 19 Václav Socher 12. Pavel Krois
20. Patrik Dressler
40. Jan Vondra
57. OG
21. 3. 16 20:30 MALES Hertha ZMZ Úterní hosté Ski FC A 1. 6:4 (3:1)
Celkem padlo 10 gólů a vstřelilo je 10 různých střelců, což jen potvrdilo kolektivní pojetí obou týmů. Domácí byli rychlejší a pohotovější a zaslouženě vyhráli. Hosté v závěru mocně dotahovali, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Kučera,Procházka M