13. 6. 16 19:30 MIKU3 Restaurace U Pecků A Santa Dominica 11. 5:8 (2:2)
Vyrovnané utkání, ale závěr patřil hostům. Čapla
Zdeněk Turek – Petr Kovařík, Jiří Novák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Marcel Rodek, Václav Socher, Jiří Vajnar vs Alexander Károlyi – Michal Bureš, Tomáš Hlaváč, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, David Pozníček, Nikola Štochl, Michal Uhlíř, Michal Zukal
26., 60. David Pozníček
47. Michal Uhlíř
58. Michal Zukal
30. 5. 16 19:15 MALES HS Praha Restaurace U Pecků A 10. 5:13 (2:7)
Domácí začali pouze 4+1 až do 20. minuty, poté se hrála otevřená partie z obou stran. Kohout
HS Praha Restaurace U Pecků A
Ondřej Myška – Aleš Deré, Michal Hajný, Jan Jelínek, Pavel Málek, Zdeněk Mikyška, Vít Turtenwald vs Karel Tureček – Karel Kristen, Pavel Mišák, Jaroslav Procházka, Marcel Rodek, Jakub Slunéčko, Václav Socher, Tomáš Vajnar
30., 31. Karel Kristen
23. 5. 16 19:15 MALES Restaurace U Pecků A Audi United FC 9. 4:4 (3:3)
Skvělý vstup do utkání Audi opět k výhře nestačil. Navrátilec Novák do sestavy domácích zařídil ještě do přestávky remízu, která přes snahu obou týmů o vítězný gól vydržela až do konce. Kovařík, Vítek
Restaurace U Pecků A Audi United FC
Karel Tureček – Jiří Allram, Pavel Mišák, Jiří Novák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Michal Salák, Václav Socher vs Michal Drápela – Musa Ansuma, Lukáš Droppa, Cyril Golovko, Stanislav Hřebeček, Vitalij Kravcov, Jan Měchura, Ondřej Penc, Martin Šimek, Martin Sus
19., 28. Jiří Novák
26., 51. Michal Salák
5., 10. Martin Sus
19. Lukáš Droppa
46. Musa Ansuma
16. 5. 16 19:30 MIKU1 Sparta Pankrác Restaurace U Pecků A 8. 3:5 (2:2)
Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro hostující týmu, když se jim podařilo v samém závěru strhnout vítězství na svoji stranu. Kremlík
Sparta Pankrác Restaurace U Pecků A
Lukáš Busta – Lukáš Dufek, Tomáš Hajdušek, Lukáš Jakobovský, Ondřej Mareš, Vojtěch Mareš, Jiří Ptáček, Štěpán Šimeček vs Karel Tureček – Jiří Allram, David Frič, Petr Hulinský, Karel Kristen, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Jakub Slunéčko, Václav Socher
60. Karel Tureček
9. 5. 16 19:15 MALES Restaurace U Pecků A Smutný potapěči 7. 1:2 (1:0)
Důrazné utkání rozhodl v samém závěru Kounovský, na kterého obrana domácích pozapomněla. Kohout
Restaurace U Pecků A Smutný potapěči
Karel Tureček – Valerii Danko, Ivan Faitl, Karel Kristen, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Michal Salák, Jakub Slunéčko, Václav Socher vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
24. Karel Kristen 35. Petr Dedek
59. Tomáš Kounovský
26. Josef Šindelka
25. 4. 16 20:30 MALES Sebranka FC A Restaurace U Pecků A 6. 5:3 (2:1)
Vyrovnané utkání. Sebranka byla o něco lepší. Šaróka
Sebranka FC A Restaurace U Pecků A
Jakub Janáček – David Folwarczny, Vojtěch Gebert, Jan Jaroš, Jakub Novák, Jan Prokop, Jan Reichert vs Petr Kratochvíl – Jiří Allram, Richard Culek, Ivan Faitl, David Frič, Karel Kristen, Jan Petržílka, Jakub Slunéčko, Vladimír Stránský
34. David Frič
18. 4. 16 20:30 MALES Úterní hosté Ski FC A Restaurace U Pecků A 5. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, zasloužená remíza. Šároka
Úterní hosté Ski FC A Restaurace U Pecků A
Róbert Griga – David Červený, Marek Chrobák, Josef Eliáš, Štěpán Hodač, Miroslav Mašlej, Jakub Moravec, Břetislav Tvrzník, Tomáš Vobořil vs Petr Kratochvíl – Ivan Faitl, David Frič, Karel Kristen, Luboš Loučka, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Jakub Slunéčko, Václav Socher
49. Břetislav Tvrzník 43 Štěpán Hodač 16. Jakub Slunéčko 25. David Frič
32. Václav Socher
37. Karel Kristen
11. 4. 16 19:15 MALES Restaurace U Pecků A Akta - rez 4. 5:2 (2:1)
Domácí byli lepší v proměňování šancí. Šaróka
Restaurace U Pecků A Akta - rez
Jakub Horejš – Ivan Faitl, Petr Hulinský, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Jakub Slunéčko, Václav Socher, Lukáš Zelenka vs Jan Stareček – Martin Beneš, Štěpán Böhm, Adam Klavík, Jakub Klír, Jan Švarc, Martin Toupal, Ondřej Vrabec
15., 30., 42. Jakub Slunéčko
35. Jaroslav Procházka
46. Pavel Mišák
18. Martin Beneš
58. Adam Klavík
4. 4. 16 19:15 MALES Holosmetky FC A Restaurace U Pecků A 3. 1:1 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Šaróka
Holosmetky FC A Restaurace U Pecků A
Jaroslav Bellada – Pavel Beneš, Milan Bialek, Jindřich Eisenreich, Ondřej Halbich, David Minha, Karel Protivínský, Jiří Tomek, Štěpán Vošta vs Karel Tureček – Jiří Allram, Petr Hulinský, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Marcel Rodek, Jakub Slunéčko, Václav Socher
49. Milan Bialek 45 Pavel Beneš 54. OG
29. 3. 16 19:15 MALES Restaurace U Pecků A Hertha ZMZ 2. 1:4 (0:2)
Hosté byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Kohout
Restaurace U Pecků A Hertha ZMZ
Karel Tureček – Richard Culek, David Frič, Petr Hulinský, Karel Kristen, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Marcel Rodek, Jakub Slunéčko, Václav Socher vs Tomáš Haken – Radim Blažek, Lukáš Dont, Patrik Dressler, Pavel Krois, Patrik Mokošín, Lukáš Moravec, Jiří Vaněk, Jan Vondra
50. Jakub Slunéčko 19 Václav Socher 12. Pavel Krois
20. Patrik Dressler
40. Jan Vondra
57. OG
22. 3. 16 20:30 MALES Lucián FC A Restaurace U Pecků A 1. 1:2 (1:0)
První půli byli domácí o něco lepším týmem a vedli o jednu branku. Ve druhé půli hosté vložili do hry více důrazu a přesnosti a zaslouženě otočili skóre ve svůj prospěch. Voldán, Šaróka