Ne 17.4.16 18:45 ZABEH Jižní Sheepy s.Oliver A   (HL7K)
Ne 17.4.16 20:00 ZABEH Internazionale AC Traktor humus A   (HL2B)
Út 24.5.16 18:15 MIKU2 Merck stars Deportivo Estudiantil FC B   (HL6D)
Út 24.5.16 19:30 MIKU2 Notorkros FK Parní válec   (HL5C)
Út 24.5.16 20:45 MIKU2 Dvorce SK MPI Les Miserables   (HL2A)

26. 6. 16 18:45 TEMPO Hodkovičky United FC KTB B 11. 6:2 (2:2)
Hosté byli domácím velmi vyrovnaným soupeřem, ale domácí byli produktivnější v zakončení.
Hodkovičky United FC KTB B
Jan Šubrt – Tomáš Bělohorec, Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Lukáš Kraml, Štěpán Materna, Lukáš Mergl, Marek Mysliveček, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar vs Roman Krsek – Pavel Frei, Martin Halama, Jan Král, Roman Rameš
14., 60. Lukáš Kraml
28., 47. Dominik Pechar
35. Jakub Hněvkovský
44. Tomáš Bělohorec
5. Martin Halama
25. Pavel Frei
12. 6. 16 20:00 STER3 KTB B United clans 10. 5:0 (2:0)
Utkání ovlivnil nízký počet hostujících hráčů a s jejich jistotou sestupu bylo utkání pouze formalitou. I přesto se domácí prosadili až ve 22. minutě a teprve dvě minuty před poločasem uklidnili situaci druhou brankou. Ve druhém poločase přidali další góly a nebylo co řešit.
KTB B United clans
Vojtěch Roubíček – Dominik Behan, Martin Halama, Petr Karlický, Tomáš Kavka, Jan Král, Martin Štrouf, Jan Švára vs Tomáš Pokorný – Robin Bárta, Lukáš Bílý, Jiří Brych, Martin Soudný
22., 33. Tomáš Kavka
28., 48. Jan Král
50. Dominik Behan
3. 6. 16 19:15 P1 Hosthunters KTB B 9. 0:1 (0:1)
Utkání s nasazením a rychlostí, avšak v rámci fair play. Radek Škarda, Jan Severa
Hosthunters KTB B
Filip Kolár – Martin Adámek, Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Skála vs Vojtěch RoubíčekMartin Halama, Petr Karlický, Tomáš Kavka, Jan Král, Roman Rameš, Martin Štrouf
1. Jan Král
29. 5. 16 18:45 P3 KTB B Trops 1.SK 8. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili.
KTB B Trops 1.SK
Roman Krsek – Dominik Behan, Martin Halama, Tomáš Kavka, Tomáš Krupka, Roman Rameš, Vasyl Tymochko vs
22. 5. 16 18:45 P1 Bamboocha City KTB B 7. 4:1 (2:0)
Nejlepší hráčem zápasu byl Halama, ale ani to hostům nepomohlo a vyhrála domácí Bamboocha.
Bamboocha City KTB B
Martin Krupka – Ondřej Červinský, Jakub Horský, František Jiřík, Petr Junek, Zdeněk Kouba, Michal Petržilka, David Richter vs Vojtěch Roubíček – Dominik Behan, Martin Halama, Tomáš Krupka, Martin Štrouf, Jan Švára
4., 22. Michal Petržilka
51., 57. Zdeněk Kouba
32. Martin Halama
8. 5. 16 20:00 P3 KTB B S.N.F. A 6. 0:6 (0:4)
Velmi slušně hrané utkání. Velká produktivita hostujícího týmu rozhodla o výsledku. Jiří Philipp, Karel Klíma
KTB B S.N.F. A
Vojtěch Roubíček – Dominik Behan, Petr Karlický, Jan Král, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Martin Štrouf, Jan Švára, Vasyl Tymochko vs Lukáš Dvořáček – Pavel Čech, Václav Kobes, Vladimír Lihne, Kryštof Sahula, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Vít Zukal
7., 51. Pavel Čech
8., 9., 16., 34. Václav Kobes
1. 5. 16 20:00 P2 Botič FC KTB B 5. 2:2 (0:1)
Pohledné utkání dobré úrovně skončilo remízou.
Botič FC KTB B
Jan Soušek – Jaroslav Hájek, Jaromír Horníček, Jakub Jiroušek, Martin Jiroušek, Michal Novák, Jan Soják, Jan Špatenka, Jakub Štochl, Jan Tyrpekl vs Vasyl Tymochko – Dominik Behan, Petr Karlický, Jan Král, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Roman Rameš, Martin Štrouf, Jan Švára
33. OG
44. Jakub Jiroušek
8. Dominik Behan
31. Roman Krsek
24. 4. 16 20:00 P3 KTB B Kluci z Vršovic 4. 6:1 (3:0)
Pohodové utkání z obou stran, skončilo zaslouženou výhrou domácího týmu. Plucar
KTB B Kluci z Vršovic
Vojtěch Roubíček – Dominik Behan, Petr Karlický, Jan Král, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Martin Štrouf, Jan Švára, Vasyl Tymochko vs Radek Šimůnek – Petr Bezunk, Mikuláš Churáček, Jiří Frolík, Jakub Havlín, Jiří Krejčí, Adam Vandrovec, Ondřej Vičík
8., 11., 49., 58. Roman Krsek
25. Vasyl Tymochko
52. Jan Švára
44. Petr Bezunk
10. 4. 16 08:45 HANSP Alej FK A KTB B 3. 5:4 (3:2)
Pohledné svižné a vyrovnané utkání. Oba celky převedly nápadité akce a dokonce si oba vstřelily vlastní gól. Nakonec byli o gól šťastnější domácí. Roman Husek, Jaroslav Sládek
Alej FK A KTB B
Petr Malec – Petr Beneš, Vladimír Bernát, Martin Humpl, Tomáš Jauker, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Josef Zeman vs Vasyl Tymochko – Petr Karlický, Tomáš Kavka, Jan Král, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Roman Rameš, Jan Švára