Ne 17.4.16 18:45 ZAK Alkohol Vršovice FC MTPCH   (HL4E)
Ne 17.4.16 20:00 ZAK Reka Group - Calvados Partizan Praha VET   (VL3D)
So 21.5.16 08:45 LITVI Alkohol Vršovice FC Kapr tým 86 B   (HL4E)
So 21.5.16 10:00 LITVI Plameňáci 1.FC B Pornolištičky   (HL8L)
Ne 19.6.16 18:45 ZAK Scarface AC Queens Park Club   (HL2B)
Ne 19.6.16 20:00 ZAK Old boys Bohemia Chips Los Gigoalos VET   (VL4F)

26. 6. 16 18:45 ZAK United clans Debakl FC 11. 2:5 (2:1)
První půle byla velice vyrovnaná. Ve druhé půli už to byla jasná záležitost v podání hostujícího týmu.
United clans Debakl FC
Tomáš Flekač – Robin Bárta, Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Jiří Brych, Martin Soudný, Michal Volešák vs Luboš Valent – Tomáš Ferneza, Jiří Moravec, Tomáš Repaský, Jan Štoncner, Jan Šuráň, Jan Utěšil, Miloslav Vašák
15. Ondřej Bílý
21. Robin Bárta
19., 50. Jiří Moravec
40., 60. Miloslav Vašák
57. Tomáš Repaský
12. 6. 16 20:00 STER3 KTB B United clans 10. 5:0 (2:0)
Utkání ovlivnil nízký počet hostujících hráčů a s jejich jistotou sestupu bylo utkání pouze formalitou. I přesto se domácí prosadili až ve 22. minutě a teprve dvě minuty před poločasem uklidnili situaci druhou brankou. Ve druhém poločase přidali další góly a nebylo co řešit.
KTB B United clans
Vojtěch Roubíček – Dominik Behan, Martin Halama, Petr Karlický, Tomáš Kavka, Jan Král, Martin Štrouf, Jan Švára vs Tomáš Pokorný – Robin Bárta, Lukáš Bílý, Jiří Brych, Martin Soudný
22., 33. Tomáš Kavka
28., 48. Jan Král
50. Dominik Behan
5. 6. 16 17:30 ZABEH Trops 1.SK United clans 9. 6:0 (4:0)
Trops měli přesné kombinace s bezchybnou technikou a postupně se prosazovali gólově. Hošek
Trops 1.SK United clans
Filip Bartek – Jaroslav Procházka, Robin Procházka, Jan Rychetský, Stefan Savič, Jiří Šnajdr, Filip Umanec vs Tomáš Pokorný – Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Jiří Brych, Martin Soudný, Michal Volešák
7. Jaroslav Procházka
12., 22., 35. Robin Procházka
29., 55. Jiří Šnajdr
29. 5. 16 17:15 HOSTI United clans S.N.F. A 8. 1:3 (0:1)
Kvalitní zápas po celou dobu utkání.
United clans S.N.F. A
Martin Soudný – Robin Bárta, Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Jiří Brych, Tomáš Flekač, Lukáš Rožánek vs Lukáš Dvořáček – Vladimír Lihne, Michal Perna, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva, Vít Zukal
38. Robin Bárta 30. Přemysl Sůva
49. Jiří Sehnoutka
57. Lukáš Dvořáček
22. 5. 16 18:45 DEKAN Kluci z Vršovic United clans 7. 1:5 (0:2)
Utkání po celou dobu kontrolovali hosté a zaslouženě zvítězili. Domácí neměli moc šancí, nakonec se jim podařilo vsítit alespoň čestnou branku.
Kluci z Vršovic United clans
Radek Šimůnek – Petr Bezunk, Mikuláš Churáček, Jiří Frolík, Jakub Havlín, Tomáš Icík, Jiří Novák, Jan Tomšů vs Tomáš Pokorný – Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Tomáš Flekač, Lukáš Rožánek, Martin Soudný, Michal Volešák
48. Mikuláš Churáček 16. Lukáš Rožánek
21., 57. Ondřej Bílý
49. Lukáš Bílý
52. Tomáš Flekač
8. 5. 16 18:45 TEMPO United clans Karcinogenní 6. 4:5 (2:2)
Vyrovnaný zápas, domácí vedli o dva góly, hosté ale v závěru otočili zápas.
United clans Karcinogenní
Tomáš Pokorný – Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Jiří Brych, Tomáš Flekač, Lukáš Rožánek, Martin Soudný vs Adam Brtna – Kamil Černý, Pavel Franěk, Marcel Kodíček, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Jaroslav Rychlý, Martin Tousek, Jakub Virl
8. Lukáš Bílý
22., 43. Jiří Brych
33. Tomáš Flekač
12. Kamil Černý
27., 55. Jaroslav Rychlý
56., 57. Martin Tousek
1. 5. 16 16:15 TEMPO Hodkovičky United FC United clans 5. 1:0 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání vysoké úrovně rozhodl jediný gól Hodkoviček. Husák
Hodkovičky United FC United clans
Jan Šubrt – Tomáš Bělohorec, Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Lukáš Kraml, Štěpán Materna, Marek Mysliveček, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar vs Martin Soudný – Robin Bárta, Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Marián Drahoš, Tomáš Flekač, Lukáš Rožánek
40. Dominik Pechar
24. 4. 16 17:30 ZAK United clans Hosthunters 4. 0:9 (0:3)
Jednoznačné utkání v podání hostujícího týmu. Pro domácí je výsledek až příliš krutý. Vojtěch Koželka, Tomáš Slavík
United clans Hosthunters
Tomáš Pokorný – Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Jiří Brych, Tomáš Flekač, Martin Soudný vs Radek Zaoral – Jan Červenka, David Dorničák, Michal Jaroš, Filip Kolár, Jan Kolařík, Milan Mařík, Jan Skála
7., 19., 55., 57. Milan Mařík
25. David Dorničák
34. Radek Zaoral
37., 44. Michal Jaroš
53. Jan Červenka
10. 4. 16 18:45 P1 Bamboocha City United clans 3. 4:5 (4:2)
Krásná fotbalová podívaná. Domácí byli o něco fotbalovějším mužstvem, ale ke konci k utkání přistoupili velmi laxně, což se jim nakonec stalo osudným.
Bamboocha City United clans
Martin Krupka – Ondřej Červinský, Jakub Horský, František Jiřík, Michal Junek, Petr Junek, Michal Petržilka, David Richter, Petr Vondráček vs Tomáš Pokorný – Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Jiří Brych, Tomáš Flekač, Lukáš Rožánek, Martin Soudný