Čt 5.5.16 19:30 CESMI Brosway team Forejt FC   (HL8G)
Čt 5.5.16 20:45 CESMI Squadra Azzurra Tohle není hokej?   (HL8I)
Po 23.5.16 18:15 BECH All Blacks Rošťáci   (HL8Q)
Po 23.5.16 19:30 BECH Praetorians FC B F3N FC B   (HL8A)
Po 23.5.16 20:45 BECH Literpool United SK Elet   (HL8H)

14. 6. 16 18:00 MALES Dirty Bastards Modrý Svině A 11. 2:5 (1:2)
První půle vyrovnaná. V úvodu druhého poločasu se hosté utrhli a v pohodě dokráčeli ke dvěma bodům. Kohout
Dirty Bastards Modrý Svině A
Marek Zlatník – Jaromír Ambrus, Milan Hložek, Tomáš Jirousek, Ondřej Melichar, Jiří Pelc, Roman Sluka, Jaroslav Uhlík vs Pavel Řeháček – Václav Doubek, Jiří Dymák, Lubomír Fröhlich, Adam Marcinik, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Jiří Škrábek
6. Jaroslav Uhlík
51. Milan Hložek
27., 44. Jiří Škrábek
29., 35. Václav Doubek
34. Lubomír Fröhlich
1. 6. 16 19:30 HANSP Deportivo Estudiantil FC A Dirty Bastards 10. 6:2 (3:1)
Domácí byli lepší dopředu, zároveň jim zachytal brankář. Zdeněk Švajda, Matěj Bauer
Deportivo Estudiantil FC A Dirty Bastards
Luis A. Padilla Mendoza – Jose Alonso Morales, Jesus Castillo, Felix Jimenez, Andres Mantilla, Guillermo Sebastian Menendez, Cristian Reta, David Rodriguez, Jaume Rodriguez Santamaria, Yauheni Vasilyeu vs Marek Zlatník – Jaromír Ambrus, Milan Hložek, Tomáš Jirousek, Ondřej Melichar, Jakub Podlena, Roman Sluka
54. Jakub Podlena
24. 5. 16 20:45 TEMPO Dirty Bastards Alibi 9. 2:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém hosté dokázali v závěru během šesti minut vyrovnat a utkání skončilo zaslouženou remízou. Šťástka
Dirty Bastards Alibi
Marek Zlatník – Jaromír Ambrus, Milan Hložek, Tomáš Jirousek, Tomáš Kallausch, Ondřej Melichar, Roman Sluka, Jaroslav Uhlík vs David Svoboda – Miroslav Chmelík, Pavel Fáry, Radek Klouček, Tomáš Kratochvíl, Tomáš Sova, Štěpán Ťahan, Jiří Tourek, Karel Zacharda
2., 45. Milan Hložek 50., 56. Štěpán Ťahan
17. 5. 16 20:15 METE1 Morová rána 1.FC Dirty Bastards 8. 5:1 (3:0)
Domácí byli po celý zápas jasně lepším týmem a zaslouženě zvítězili.
Morová rána 1.FC Dirty Bastards
Martin Holeček – Ondřej Gros, Jan Hrabal, Petr Hrachovec, Michal Kundert, Jiří Lokša, Pavel Rodr, Tomáš Růžek vs Marek Zlatník – Jaromír Ambrus, Milan Hložek, Tomáš Jirousek, Tomáš Kallausch, Ondřej Melichar, Jakub Podlena, Roman Sluka
21. Pavel Rodr
29., 30., 46. Michal Kundert
49. Petr Hrachovec
40. Roman Sluka
10. 5. 16 20:45 MIKU3 Dirty Bastards A.G.Č.V. 7. 2:3 (2:2)
V souboji dvou výborných fotbalových týmů byli o gól lepší hosté a zaslouženě zvítězili. Vilém Drašnar, Petr Buchta
Dirty Bastards A.G.Č.V.
Marek Zlatník – Jaromír Ambrus, Milan Hložek, Tomáš Jirousek, Tomáš Kallausch, Ondřej Melichar, Roman Sluka, Jaroslav Uhlík vs Daniel Krynický – Patrik Baroch, Jiří Hendrich ml., Marek Hubička, Stanislav Pech, Kryštof Rzounek, Matěj Rzounek, Jiří Šnýdr
4., 16. Milan Hložek 60 Milan Hložek 10. Marek Hubička
17. Jiří Hendrich ml.
39. Kryštof Rzounek
3. 5. 16 19:00 P1 Steve Dirty Bastards 6. 7:3 (1:3)
V první půli lepší hosté, druhý poločas patřil vítězům - domácím. Petr Mračno, Michael Maňák
Steve Dirty Bastards
Jozef Ščury – Jan Autrata, Petr Exner, Filip Hrbek, Miroslav Jandora, Jan Kokeš, Zdeněk Matějík, Slavomír Trepera vs Marek Zlatník – Jaromír Ambrus, Tomáš Jirousek, Ondřej Melichar, Jiří Pelc, Roman Sluka, Jaroslav Uhlík