St 4.5.16 18:15 LITVI Domácí potřeby VET Bronx KKK VET B   (VL4C)
St 4.5.16 19:30 LITVI Ústavan 01 KK Sean team A   (HL4D)
St 4.5.16 20:45 LITVI Valník VV Vokra SV   (SVL2B)
Po 23.5.16 18:30 HRAB1 Senioři Praha A Weekend Warriors FC   (HL8A)
Po 23.5.16 19:45 HRAB1 PFC Kodymka B Viktorčin smích   (HL7B)

14. 6. 16 18:00 MALES Dirty Bastards Modrý Svině A 11. 2:5 (1:2)
První půle vyrovnaná. V úvodu druhého poločasu se hosté utrhli a v pohodě dokráčeli ke dvěma bodům. Kohout
Dirty Bastards Modrý Svině A
Marek Zlatník – Jaromír Ambrus, Milan Hložek, Tomáš Jirousek, Ondřej Melichar, Jiří Pelc, Roman Sluka, Jaroslav Uhlík vs Pavel Řeháček – Václav Doubek, Jiří Dymák, Lubomír Fröhlich, Adam Marcinik, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Jiří Škrábek
6. Jaroslav Uhlík
51. Milan Hložek
27., 44. Jiří Škrábek
29., 35. Václav Doubek
34. Lubomír Fröhlich
2. 6. 16 19:30 DEKAN Modrý Svině A Serval KPKS 10. 7:3 (4:2)
Serval hrál v první půli v obraně otřesně, dal si dva vlastní góly a zaslouženě prohrával. Po přestávce přišlo z jeho strany zlepšení a po snížení na 3:4 to vypadalo na zajímavý závěr. Poslední desetiminutovku si ale domácí pohlídali a nakonec vysoko vyhráli.
Modrý Svině A Serval KPKS
Pavel Řeháček – Václav Doubek, Jiří Dymák, Ivo Kurhajec, Lukáš Lojín, Adam Marcinik, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger vs Josef Řebíček – Jiří Anděl, Jan Čanda, Martin Daněček, Daniel Knespl, Jan Kubr, Jan Kuchařík, Vojtěch Plecitý, Jakub Vítek
50. Martin Daněček
26. 5. 16 20:30 MALES Deportivo Estudiantil FC A Modrý Svině A 9. 4:0 (2:0)
Zasloužená výhra domácích. Dufek
Deportivo Estudiantil FC A Modrý Svině A
Luis A. Padilla Mendoza – Jose Alonso Morales, Jesus Castillo, Felix Jimenez, Andres Mantilla, Guillermo Sebastian Menendez, Cristian Reta, David Rodriguez, Jaume Rodriguez Santamaria, Yauheni Vasilyeu vs Pavel Řeháček – Václav Doubek, Vladyslav Kovalskyy, Ivo Kurhajec, Lukáš Lojín, Adam Marcinik, Tomáš Rosenberger, Jiří Škrábek
3., 27., 43. Cristian Reta
58. Jaume Rodriguez Santamaria
19. 5. 16 20:30 MALES Modrý Svině A Raiffani 8. 3:1 (1:0)
Pěkný zápas, téměř nepřekonatelný brankář domácího týmu a tři přesné rány stačily vítězům k zisku dvou bodů. Hošek
Modrý Svině A Raiffani
Pavel Řeháček – Václav Doubek, Vladyslav Kovalskyy, Ivo Kurhajec, Lukáš Lojín, Adam Marcinik, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Jiří Škrábek vs Zdeněk Pospíšil – Michal Abraham, Ondřej Pekárna, Martin Piskorík, Vojtěch Štěpnička, Josef Šupák, Marek Zvěřina
3., 39. Jiří Škrábek
59. Vladyslav Kovalskyy
47. Vojtěch Štěpnička
12. 5. 16 19:15 MALES Alibi Modrý Svině A 7. 2:3 (1:1)
Výborné utkání s těsným vítězstvím hostujícího týmu.
Alibi Modrý Svině A
Karel Zacharda – Miroslav Chmelík, Pavel Fáry, Jakub Kompert, Tomáš Kratochvíl, Tomáš Sova, David Svoboda, Štěpán Ťahan, Jiří Tourek vs Pavel Řeháček – Lubomír Fröhlich, Vladyslav Kovalskyy, Ivo Kurhajec, Lukáš Lojín, Adam Marcinik, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Jiří Škrábek
23. Štěpán Ťahan
48. Pavel Fáry
27., 32., 33. Lubomír Fröhlich
5. 5. 16 20:45 DEKAN Modrý Svině A Pavana AK A 6. 1:3 (0:1)
Hosté byli lepším týmem a vyhráli zaslouženě. První půle byla vyrovnaná. Jakub Harapát, Jakub Slavík
Modrý Svině A Pavana AK A
Pavel Řeháček – Václav Doubek, Vladyslav Kovalskyy, Ivo Kurhajec, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Jiří Škrábek vs Václav Pechanec – Tomáš Dragoun, Jakub Grafnetr, Petr Kardinál, Marian Košutek, Dmytro Paslavskyj, Petr Slanina, David Smrčina
41. Vladyslav Kovalskyy 13. Dmytro Paslavskyj
44. Jakub Grafnetr
59. Petr Slanina
28. 4. 16 19:15 MALES Morová rána 1.FC Modrý Svině A 5. 4:4 (3:3)
Bojovné utkání, zasloužená remíza. Trnka
Morová rána 1.FC Modrý Svině A
Martin Holeček – Adam Boruta, František Diviš, Ondřej Gros, Jan Hrabal, Michal Kundert, Josef Kužílek, Pavel Rodr, Tomáš Růžek vs Anton Olchovoj – Václav Doubek, Jiří Dymák, Lubomír Fröhlich, Vladyslav Kovalskyy, Ivo Kurhajec, Lukáš Lojín, Tomáš Rosenberger, Jiří Škrábek
40. Lukáš Lojín
21. 4. 16 19:30 DEKAN Modrý Svině A K.T.S. FC 4. 2:0 (2:0)
I kdyby se hrálo týden, tak by hosté góla nedali. A že šancí na to měli dost. V rychlém utkání rozhodla efektivita domácích a výborný výkon brankáře Řeháčka. Bojovné, ale férově hrané utkání. Jaroslav Vimer, Martin Jaroš
Modrý Svině A K.T.S. FC
Pavel Řeháček – Václav Doubek, Lubomír Fröhlich, Vladyslav Kovalskyy, Ivo Kurhajec, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Jiří Škrábek vs Martin Kabelka – Roman Dušek, Martin Fiala, Michal Kabelka, Patrik Macej, Tomáš Miko, Ondřej Platil, Jan Svoboda
13., 19. Vladyslav Kovalskyy
12. 4. 16 20:45 MIKU3 A.G.Č.V. Modrý Svině A 3. 2:0 (0:0)
Domácí byli po celý zápas lepším týmem a soupeře nepustili téměř do žádné šance. Dufek
A.G.Č.V. Modrý Svině A
Daniel Krynický – Patrik Baroch, Jiří Hendrich ml., Libor Hošek, Marek Hubička, Stanislav Pech, Kryštof Rzounek, Matěj Rzounek, Jiří Šnýdr, Ondřej Urbánek vs Matěj Kuncíř – Jiří Dymák, Lubomír Fröhlich, Ivo Kurhajec, Lukáš Lojín, Adam Marcinik, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Jiří Škrábek
32., 52. Marek Hubička
7. 4. 16 20:30 MALES Modrý Svině A Jemné a Solené 1.FC 2. 7:2 (2:0)
Jednoznačné utkání. Domácí byli důraznější i lepší v koncovce. Dufek
Modrý Svině A Jemné a Solené 1.FC
Pavel Řeháček – Václav Doubek, Matěj Kuncíř, Ivo Kurhajec, Lukáš Lojín, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Jiří Škrábek vs Josef Kobza – Martin Cach, Jan Fečík, Michal Freiberg, Marek Helebrant, Jakub Reich, Ondřej Staněk, Jan Šusta
20. Ondřej Staněk
29. 3. 16 19:00 P1 Steve Modrý Svině A 1. 4:2 (2:1)
Utkání ovlivnilo brzké vyloučení obránce hostů. Svině s početnější střídačkou se sice dlouho držely a dokázaly dokonce vyrovnat dvoubrankový náskok bez střídání hrajícího soupeře, ale dva rychlé góly v polovině druhého poločasu je připravily o naději. Šťástka
Steve Modrý Svině A
Slavomír Trepera – Jan Autrata, Petr Exner, Filip Hrbek, Miroslav Jandora, Jan Kokeš vs Daniel Straka – Václav Doubek, Jiří Dymák, Lubomír Fröhlich, Ivo Kurhajec, Lukáš Lojín, Adam Marcinik, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Jiří Škrábek