Čt 7.4.16 18:15 ARIT Tučňáci VET Hell´s Old Boys   (VL3C)
Čt 7.4.16 19:30 ARIT AGČV/Ajax Pražačka seniors A   (SVL1A)
Čt 7.4.16 20:45 ARIT DTS Praha Zavináč FC   (HL7D)
Út 26.4.16 18:00 MALES Javorák plus Nejistá sezóna SUP   (SVL2A)
Út 26.4.16 19:15 MALES Křídla Ďáblic VET B Po Útlumu 06   (VL3B)
Út 26.4.16 20:30 MALES Santa Dominica Lucián FC A   (HL1A)

14. 6. 16 18:15 MIKU2 Pavana AK A Morová rána 1.FC 11. 8:5 (4:1)
Slušné utkání, kde padlo 13 gólů a nikdo se nenudil. Lepším mužstvem byla Pavana, avšak když Lokša dostal balón, bylo zle i na druhé straně.
Pavana AK A Morová rána 1.FC
Václav Pechanec – Tomáš Dragoun, Jiří Nohava, Petr Slanina, David Smrčina vs Jan Hrabal – Ondřej Gros, Martin Holeček, Michal Kundert, Josef Kužílek, Jiří Lokša, Tomáš Růžek
8., 25., 47. David Smrčina
10., 33. Tomáš Dragoun
23., 43., 51. Jiří Nohava
5. Martin Holeček
37., 39., 58. Jiří Lokša
56. Ondřej Gros
31. 5. 16 20:15 METE1 Morová rána 1.FC K.T.S. FC 10. 5:1 (4:1)
První půli ovládla Morová rána. V druhé se prosadila už jen jednou a navýšila skóre na konečných 5:1.
Morová rána 1.FC K.T.S. FC
Jan Hrabal – Ondřej Gros, Martin Holeček, Petr Hrachovec, Lukáš Kříž, Jiří Lokša, Tomáš Růžek vs Ondřej Vejdělek – Roman Dušek, Martin Fiala, Michal Gloser, Patrik Macej, Tomáš Miko, Pavel Švejda, Jan Svoboda
20., 27., 57. Jiří Lokša
23. Tomáš Růžek
26. Ondřej Gros
30. Tomáš Miko
26. 5. 16 20:45 CESMI Jemné a Solené 1.FC Morová rána 1.FC 9. 4:6 (3:1)
Pohledné utkání, ve kterém zvítězili hosté. Domácí v závěru převedli mohutný tlak, ale k bodům to nakonec nevedlo.
Jemné a Solené 1.FC Morová rána 1.FC
Martin Cach – Zdeněk Filka, Michal Freiberg, Marek Helebrant, Sebastian Mach, Jakub Reich, Ondřej Staněk vs Jan Hrabal – Ondřej Gros, Martin Holeček, Michal Kundert, Josef Kužílek, Jiří Lokša, David Volf
14., 58. Marek Helebrant
24., 26. Martin Cach
20., 32., 39., 57. Jiří Lokša
47. Josef Kužílek
60. Ondřej Gros
17. 5. 16 20:15 METE1 Morová rána 1.FC Dirty Bastards 8. 5:1 (3:0)
Domácí byli po celý zápas jasně lepším týmem a zaslouženě zvítězili.
Morová rána 1.FC Dirty Bastards
Martin Holeček – Ondřej Gros, Jan Hrabal, Petr Hrachovec, Michal Kundert, Jiří Lokša, Pavel Rodr, Tomáš Růžek vs Marek Zlatník – Jaromír Ambrus, Milan Hložek, Tomáš Jirousek, Tomáš Kallausch, Ondřej Melichar, Jakub Podlena, Roman Sluka
21. Pavel Rodr
29., 30., 46. Michal Kundert
49. Petr Hrachovec
40. Roman Sluka
10. 5. 16 20:15 METE1 Deportivo Estudiantil FC A Morová rána 1.FC 7. 1:1 (1:1)
Domácí byli techničtější, ale nedokázali proměňovat svoje šance a utkání skončilo remízou.
Deportivo Estudiantil FC A Morová rána 1.FC
Luis A. Padilla Mendoza – Jesus Castillo, Felix Jimenez, Andres Mantilla, Guillermo Sebastian Menendez, David Rodriguez, Jaume Rodriguez Santamaria, Yauheni Vasilyeu vs Martin HolečekOndřej Gros, Jan Hrabal, Petr Hrachovec, Josef Kužílek, Jiří Lokša, Tomáš Růžek
21. Jaume Rodriguez Santamaria 15. OG
3. 5. 16 20:15 METE1 Morová rána 1.FC Alibi 6. 2:7 (1:4)
Na úvodní branku domácích reagoval soupeř do poločasu čtyřmi góly a to v podstatě rozhodlo zápas. Ve druhém poločase hosté přidali další branky a zaslouženě vyhráli.
Morová rána 1.FC Alibi
Martin Holeček – Aleš Ehrenberger, Ondřej Gros, Jan Hrabal, Petr Hrachovec, Josef Kužílek, Jiří Lokša, Pavel Rodr vs Karel Zacharda – Pavel Fáry, Jakub Kompert, Tomáš Sova, David Svoboda, Štěpán Ťahan, Jiří Tourek
9., 47. Pavel Rodr 17., 17., 21. Jakub Kompert
18., 43. Štěpán Ťahan
31., 44. David Svoboda
28. 4. 16 19:15 MALES Morová rána 1.FC Modrý Svině A 5. 4:4 (3:3)
Bojovné utkání, zasloužená remíza. Trnka
Morová rána 1.FC Modrý Svině A
Martin Holeček – Adam Boruta, František Diviš, Ondřej Gros, Jan Hrabal, Michal Kundert, Josef Kužílek, Pavel Rodr, Tomáš Růžek vs Anton Olchovoj – Václav Doubek, Jiří Dymák, Lubomír Fröhlich, Vladyslav Kovalskyy, Ivo Kurhajec, Lukáš Lojín, Tomáš Rosenberger, Jiří Škrábek
40. Lukáš Lojín
19. 4. 16 20:45 MIKU2 A.G.Č.V. Morová rána 1.FC 4. 6:2 (4:1)
Kombinační utkání se spoustou fotbalové dovednosti. První půle převaha domácích, po změně stran hosté značně přidali, ale koncovka vázla. Tomáš Jelínek st., Tomáš Jelínek ml.
A.G.Č.V. Morová rána 1.FC
Daniel Krynický – Jiří Hendrich ml., Marek Hubička, Stanislav Pech, Kryštof Rzounek, Matěj Rzounek, Jiří Šnýdr, Ondřej Urbánek vs Martin Holeček – Adam Boruta, Ondřej Gros, Jan Hrabal, Petr Hrachovec, Michal Kundert, Jiří Lokša, Pavel Rodr, Tomáš Růžek
33. Jiří Lokša
12. 4. 16 20:15 METE1 Morová rána 1.FC Steve 3. 3:3 (0:2)
Hostující celek si ve druhém poločase za rozhodnutého stavu nechal sebrat vítězství, když nechal domácí během tří minut snížit a v závěru srovnat. Tomáš Caizl, Jaroslav Tichý
Morová rána 1.FC Steve
Martin Holeček – Adam Boruta, Ondřej Gros, Petr Hrachovec, Josef Kužílek, Jiří Lokša, Tomáš Růžek, David Volf vs Jozef Ščury – Jan Autrata, Filip Hrbek, Miroslav Jandora, Jan Kokeš, Zdeněk Matějík, Slavomír Trepera
42., 45. Jiří Lokša
53. Adam Boruta
16. Miroslav Jandora
18., 35. Filip Hrbek
5. 4. 16 20:15 P1 Serval KPKS Morová rána 1.FC 2. 5:6 (4:4)
Ve vyrovnaném, ale na góly bohatém utkání, se nakonec z vítězství radovali hosté, kteří dvěma góly v závěru nakonec rozhodli. Kohout
Serval KPKS Morová rána 1.FC
Josef Řebíček – Petr Bakos, Jan Čanda, Martin Daněček, Daniel Knespl, Jan Kubr, Jan Kuchařík, Vojtěch Plecitý vs Martin Holeček – Adam Boruta, Ondřej Gros, Jan Hrabal, Petr Hrachovec, Michal Kundert, Jiří Lokša, Pavel Rodr, Tomáš Růžek