Pá 27.5.16 17:45 STOD Ol´school Fellas BK Papíráci CF   (HL7H)
Pá 27.5.16 19:00 STOD Amfora restaurant Gladiators Beroun   (HL3B)

16. 6. 16 19:30 MIKU4 Sporčestr City FC Atletico Dělo SFC A 11. 3:3 (1:1)
Domácí byli celý zápas lepším týmem, ale nakonec byli rádi za remízu.
Petr Nemynář – Jan Blažek, Tomáš Coufal, Daniel Decker, Daniel Dudík, Jan Hartman, Václav Jůza, Kryštof Klimeš, Lukáš Poláček, Ondřej Poláček, Vojtěch Prošek vs Daniel Bacho – Jan Fronček, Jiří Hanel, Tomáš Kaplan, Pavel Kubesa, Jan Lasák, Jan Říha, Matěj Uhlíř, Daniel Weinert
41. Václav Jůza
25., 44. Matěj Uhlíř
51. Jiří Hanel
2. 6. 16 19:30 MIKU2 Opatoff A K Sporčestr City FC 10. 1:2 (1:1)
Pěkné utkání. Oba týmy chtěly vyhrát, nakonec Sporčestr stočil výsledek ve svůj prospěch. Hošek
Opatoff A K Sporčestr City FC
Pavel Krystyník – Ondřej Horák, Joseph Kershaw, Aleš Kosina, Ondřej Musil, Pavel Šámal, Martin Semerád, Vít Semerád, Pavel Straka, Pavel Svoboda vs Petr Nemynář – Jan Blažek, Tomáš Coufal, Daniel Decker, Daniel Dudík, Jan Hartman, Ondřej Poláček, Tomáš Vondrák
15. Pavel Šámal 22. Jan Blažek
43. Tomáš Coufal
26. 5. 16 20:45 MIKU1 Prague Gunners Sporčestr City FC 9. 4:2 (1:2)
Pohledné vyrovnané utkání z obou stran. V závěru utkání byli více aktivnější domácí. Zasloužená výhra. Kohout
Prague Gunners Sporčestr City FC
Jan Boháč – Pavel Gillern, Daniel Hájek, Tomáš Melichar, Adam Podrápský, Lukáš Staněk, Matěj Staněk vs Petr Nemynář – Jan Blažek, Tomáš Coufal, Daniel Decker, Daniel Dudík, Jan Hartman, Václav Jůza, Kryštof Klimeš, Lukáš Poláček, Ondřej Poláček, Vojtěch Prošek
9., 59. Jan Boháč
39. Tomáš Melichar
58. Daniel Hájek
53 Pavel Gillern 14., 20. Kryštof Klimeš 46. Tomáš Coufal
56. Jan Hartman
19. 5. 16 20:45 MIKU1 Sporčestr City FC XXX 8. 4:6 (4:3)
Velmi pěkné utkání, po celý zápas vyrovnané. Rozhodla koncovka.
Sporčestr City FC XXX
Petr Nemynář – Tomáš Coufal, Daniel Decker, Daniel Dudík, Jan Hartman, Václav Jůza, Kryštof Klimeš, Lukáš Poláček, Ondřej Poláček vs Jiří Hlavín – Marek Daneziev, Zbyněk Dusil, Milan Kejzlar, Tomáš Kirchner, Petr Marták, Jakub Moťka, Pavel Poplužník, Petr Pozníček
45. Tomáš Kirchner
12. 5. 16 19:00 ZABEH Kamarádi 1.FC Sporčestr City FC 7. 2:3 (2:2)
Velmi vyrovnaný a pohledný zápas rozhodl hattrickem Klimeš.
Kamarádi 1.FC Sporčestr City FC
Michal Matuška – Jan Dřevíkovský, Aleš Fulneczek, Jakub Hlava, Filip Laník, Filip Malý, Lukáš Palánek vs Petr Nemynář – Adam Blažek, Tomáš Coufal, Daniel Decker, Daniel Dudík, Václav Jůza, Kryštof Klimeš, Ondřej Poláček, Vojtěch Prošek
5., 28. Jakub Hlava 8., 21., 45. Kryštof Klimeš
5. 5. 16 20:45 MIKU1 Sporčestr City FC Integrita Jinonice 6. 2:1 (2:0)
Hrál se čistý, rychlý a pohledný fotbálek.
Sporčestr City FC Integrita Jinonice
Petr Nemynář – Jan Blažek, Tomáš Coufal, Daniel Decker, Daniel Dudík, Jan Hartman, Václav Jůza, Lukáš Poláček, Ondřej Poláček vs Jan Kotrč – Jan Farkaš, Jakub Jančí, Jan Kalaš, David Krejča, Tomáš Kudláček, Vojtěch Seidl, Matěj Štrébl
9. Tomáš Coufal
11. Daniel Dudík
57. Tomáš Kudláček
28. 4. 16 20:45 MIKU1 Planners Prague FC A Sporčestr City FC 5. 1:0 (1:0)
Vyrovnané utkání. Výhra šťastnějších. Šaróka
Planners Prague FC A Sporčestr City FC
Michal Sklenářik – Marek Brejcha, Jakub Čermák, Tomáš Chlum, Aleš Potěšil, Tomáš Rýdl, Petr Silovský, Michal Švára vs Petr Nemynář – Jan Blažek, Tomáš Coufal, Daniel Dudík, Jan Hartman, Václav Jůza, Kryštof Klimeš, Lukáš Poláček, Ondřej Poláček, Vojtěch Prošek
3. Tomáš Rýdl
21. 4. 16 20:45 MIKU2 Sporčestr City FC Borussia Dortšpunt B 4. 4:3 (4:1)
Do konce 1. půle zbývaly dvě minuty a domácí odskočili o čtyři branky, hosté minutu před koncem korigovali a ve druhé půli dotahovali. Na bod už nedosáhli. Boubín
Sporčestr City FC Borussia Dortšpunt B
Petr Nemynář – Jan Blažek, Daniel Decker, Daniel Dudík, Jan Hartman, Václav Jůza, Kryštof Klimeš, Ondřej Poláček, Vojtěch Prošek vs Jiří Lopata – Jakub Andres, Michal Bartuš, Matěj Holeček, Václav Kabátek, Jan Rosenheim, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, Jiří Veverka, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček
15., 17., 28. Kryštof Klimeš
59 Václav Jůza 29. Jakub Andres
35., 43. Matěj Holeček
7. 4. 16 20:45 MIKU2 Atlético Cerveza Sporčestr City FC 3. 2:5 (0:1)
Po celkem vyrovnané první půli rozhodli hosté o osudu utkání nástupem do druhého poločasu třemi brankami. Domácím se podařilo snížit, ale poslední slovo měli opět hosté a zaslouženě vyhráli. Filip Donát, Václav Adolf
Atlético Cerveza Sporčestr City FC
Petr Vančura – Martin Lukáč, Petr Lukáč, Jan Šimek, Václav Šindelář, Roman Štefek, Roman Tichý vs Petr Nemynář – Adam Blažek, Jan Blažek, Tomáš Coufal, Daniel Decker, Daniel Dudík, Jan Hartman, Václav Jůza, Lukáš Poláček, Ondřej Poláček
42. Jan Šimek
47. Petr Lukáč
19. Tomáš Coufal
32., 35. Lukáš Poláček
34., 56. Ondřej Poláček
31. 3. 16 20:45 MIKU1 Sporčestr City FC ALT 1.AK 2. 9:2 (2:1)
Utkání plné gólů, techniky a rychlosti domácích. Hosté udrželi poločas rozdílem gólu, ale druhý poločas už kralovali domácí. Eugen Klíma
Sporčestr City FC ALT 1.AK
Petr Nemynář – Jan Blažek, Tomáš Coufal, Daniel Decker, Daniel Dudík, Jan Hartman, Václav Jůza, Kryštof Klimeš, Lukáš Poláček, Lukáš Poláček, Ondřej Poláček vs Michal Vítek – Miroslav Bílek, Michal Čejka, Petr Höfner, Michal Peikert, Róbert Pšenica, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha
19., 48. Róbert Pšenica
24. 3. 16 20:45 MIKU2 64! FC Kobylisy A Sporčestr City FC 1. 1:8 (0:4)
Naprosto zasloužená výhra hostů. Ti, možná i díky početnější střídačce, byli rychlejší, u všech míčů dřív a svého soupeře přehrávali. Domácí se snažili. Též si vyprodukovali řadu zajímavých šancí, ale na víc než na čestný zásah to nestačilo. Potměšil