Út 12.4.16 19:30 DEKAN Torzo AFZ Felix club super   (SVL3A)
Út 12.4.16 20:45 DEKAN MIFA Fighters FO Viktoria Bítovská A   (HL7C)
St 4.5.16 19:00 STOD 4077 DUCKS Gladiators Beroun   (HL3B)
St 4.5.16 20:15 STOD !nBev Tigers Kovárna PC   (HL7E)
Ne 29.5.16 13:45 STER3 Horsis heads Rasta Velbloudi   (HL8K)
Ne 29.5.16 15:00 STER3 Viktoria Bítovská B Yugo FC   (HL8K)

24. 6. 16 18:15 HANSP Pivní balet Berlusconi SV 11. 3:0 (1:0)
Domácí tým potřeboval k postupu vyhrát a to se mu nakonec po zodpovědném výkonu podařilo. Dufek
Pivní balet Berlusconi SV
David Poláček – Marek Böhm, Martin Koula, Vít Petrák, Pavel Plas, Filip Průcha, Jan Šikl, Josef Soukup, Václav Švarc, Roman Vaněk vs Ioannis Svynos – Vojtěch Gavriněv, Jiří Hoskovec, Karel Kudrna, Jan Mucala, Marek Pavlíček, Prokop Vodrážka
17. Josef Soukup
48., 49. Václav Švarc
10. 6. 16 19:00 ZABEH Berlusconi SV Guláš FC 10. 1:0 (0:0)
Sympatické utkání, kde oba soupeři chtěli hrát fotbal. Miroslav Procházka, Tomáš Pavlok
Berlusconi SV Guláš FC
František Myslivec – Jiří Hoskovec, Karel Kudrna, Jan Mucala, Marek Pavlíček, Martin Šimon, Ioannis Svynos, Prokop Vodrážka vs Jakub KlečkaJan Jiráň, Miroslav Korecký, Lukáš Paulů, David Petr, Zdeněk Procházka, Mirko Vasič
54. Martin Šimon
3. 6. 16 20:45 BECH Nalejto 1.FC Berlusconi SV 9. 4:2 (2:0)
V prvním poločase vedlo Nalejto. Ve druhé půli Berlusconi snížili, ale Nalejto vstřelilo další dva góly. Poslední slovo měl poražený tým.
Nalejto 1.FC Berlusconi SV
Jiří Pikner – Vojtěch Kliment, Martin Kočka, Martin Kohout, Marek Pont, David Přibyl, Luboš Račák, Zdeněk Semecký, Aleš Sirotek vs Ioannis Svynos – Karel Kudrna, Jan Mucala, František Myslivec, Marek Pavlíček, Prokop Vodrážka
10., 45. Marek Pont
24. Aleš Sirotek
48. Vojtěch Kliment
33. Karel Kudrna
53. František Myslivec
27. 5. 16 18:00 P1 Berlusconi SV Modrý Svině B 8. 7:0 (2:0)
Domácí měli utkání jasně pod kontrolou a přesvědčivě zvítězili.
Berlusconi SV Modrý Svině B
Ioannis Svynos – Jiří Hoskovec, Karel Kudrna, Jan Mucala, František Myslivec, Marek Pavlíček, Martin Šimon, Prokop Vodrážka vs Josef Čáslava – Tomáš Jedlička, Vladyslav Kovalskyy, Jiří Škrábek, Vladimír Škrábek, Alena Škrábková, Jan Slyvinszki, Daniel Straka
4. Martin Šimon
18., 43. Karel Kudrna
45., 50. Prokop Vodrážka
48., 60. Jiří Hoskovec
20. 5. 16 19:30 DEKAN Madona music bar Berlusconi SV 7. 7:1 (3:1)
Po celé utkání byl tým Madony lepším celkem. Hosty přehrával fotbalově i pohybem.
Madona music bar Berlusconi SV
Ondřej Pecha – Vladimír Bártl, Mikuláš Fiedor, Vladimír Hejduk, Lukáš Krejčík, Marek Svoboda, Patrik Veselý vs Martin Šimon – Huy Dinh Quang, Jiří Hoskovec, Karel Kudrna, David Lojkásek, Jan Mucala, Marek Pavlíček
3. Lukáš Krejčík
5., 43. Patrik Veselý
13., 40., 55. Mikuláš Fiedor
35. Marek Svoboda
27. Karel Kudrna
13. 5. 16 19:00 TEMPO Berlusconi SV Los Bimbananos 6. 5:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, v závěru využil Berlusconi chyb soupeře a Los Bimbananos už nestačili dohnat manko. Martin Vobecký, Karel Mrskoč
Berlusconi SV Los Bimbananos
Ioannis Svynos – Jiří Hoskovec, Karel Kudrna, Jan Mucala, Marek Pavlíček, Martin Šimon, Prokop Vodrážka vs Václav Balous – Jan Cettl, Jiří Hrdlička, Jiří Konečný, Jan Kuchař, Rostislav Starý, Jakub Synek, Jan Zavadil
32. Jakub Synek
29. 4. 16 17:45 TEMPO Delfínci Berlusconi SV 5. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
22. 4. 16 17:45 ZABEH Berlusconi SV Černý koně TMK 4. 3:3 (2:2)
Velmi vyrovnané utkání, které nakonec skončilo zaslouženou dělbou bodů, když se domácím podařilo vyrovnat v samém závěru utkání. Socher,Plucar
Berlusconi SV Černý koně TMK
Jan Mucala – Huy Dinh Quang, Jiří Hoskovec, Karel Kudrna, František Myslivec, Marek Pavlíček, Martin Šimon, Ioannis Svynos, Prokop Vodrážka vs Petr Konáš – Jan Brouček, Tomáš Hanzlík, Tomáš Hlaváček, Václav Kovanda, Michal Kramerius, Lukáš Krotil, Václav Vízelka, Jan Vochozka
20. Prokop Vodrážka
22., 60. Karel Kudrna
10. Lukáš Krotil
27. OG
48. Tomáš Hanzlík
15. 4. 16 18:15 zzNOVOB Berlusconi SV Real Prd 3. 2:0 (0:0)
Týmu Berlusconi stačily pouhé dvě minuty na to, aby si zařídil dva důležité góly. Ty nakonec stačily na pohodlné vítězství. Petr Winternitz, Daniel Pajas
Berlusconi SV Real Prd
Jiří Hoskovec – Karel Kudrna, Jan Mucala, Marek Pavlíček, Martin Šimon, Ioannis Svynos, Prokop Vodrážka vs Michal Volák – Jan Enökl, Marek Houfek, Petr Janoušek, Michael Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Adam Nejezchleba, Petr Pleštil, Jiří Princ, Václav Tůma
40., 42. Martin Šimon
8. 4. 16 18:00 P1 Beach attack 90210 Berlusconi SV 2. 4:1 (3:1)
Vyrovnané utkání rozhodla téměř 100% produktivita hostů. Tomáš Zach, David Davídek
Beach attack 90210 Berlusconi SV
Vojtěch Pavel Traurig – Jan Boltnar, Filip Exner, Štěpán Haifler, Adam Hloušek, Rostislav Kotas, Radek Mencl, Jan Pinkas, Vít Svoboda vs Vojtěch Gavriněv – Huy Dinh Quang, Jiří Hoskovec, Karel Kudrna, Jan Mucala, František Myslivec, Marek Pavlíček, Martin Šimon, Ioannis Svynos, Prokop Vodrážka
5., 22. Štěpán Haifler
17. Radek Mencl
53. Jan Boltnar
14. Prokop Vodrážka
1. 4. 16 19:15 P2 Berlusconi SV TBC Lachtan A 1. 3:6 (2:3)
První poločas byl vyrovnaný, ve druhém už si Lachtan skóre suverénně pohlídal. Petr Matoušek, Ondřej Koláček
Berlusconi SV TBC Lachtan A
Jiří Hoskovec – Karel Kudrna, František Myslivec, Marek Pavlíček, Ioannis Svynos, Prokop Vodrážka vs Robin Alemu – Abdulaziz Al Rasheed, Tomáš Andrle, Jiří Jambor, Jaroslav Novák, Antonín Příkaský