St 25.5.16 18:15 DEKAN Vršáci VET Don Giovanni VET   (VL3C)
St 25.5.16 19:30 DEKAN The Penguins 6:5 XXL Partizan Praha VET   (VL3D)
St 25.5.16 20:45 DEKAN Uličníci FC V.I.P.   (HL7E)
Po 13.6.16 18:15 CESMI Slawoj Břevnov Dřeváci   (VL3A)
Po 13.6.16 19:30 CESMI Hoblina Jižák FC Břewnow boys KMK   (HL3A)
Po 13.6.16 20:45 CESMI Majklovi Svině Zelení študáci   (HL8B)

24. 6. 16 18:00 SCBEC TBC Lachtan A Beach attack 90210 11. 0:10 (0:3)
Domácí hráli o jednoho hráče v poli oslabeni a hosté toho dokázali využít a pohodlně zvítězili.
TBC Lachtan A Beach attack 90210
Vladimír Mádr – Mohab Ali Yassien, Tomáš Andrle, Jan Suchý, Jan Vejmelka vs Josef Bína – Jan Boltnar, Filip Exner, Štěpán Haifler, Adam Hloušek, Daniel Klimek, Radek Mencl, Jan Pinkas, Vít Svoboda
19., 20., 40., 60. Filip Exner
22. Štěpán Haifler
35., 39., 50., 51., 55. Daniel Klimek
10. 6. 16 18:15 zzNOVOB Real Prd TBC Lachtan A 10. 5:2 (1:2)
Hosté se i v oslabení dlouho drželi, v závěru jim ale došly síly. Tomáš Vladyka, František Amler
Real Prd TBC Lachtan A
Jiří Tomášek – Jan Enökl, Michael Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Petr Pleštil, Jiří Princ, Václav Tůma, Michal Volák vs Tomáš Andrle – Robin Alemu, David Čampulka, Jiří Jambor, Kiril Kirilov
15. Petr Pleštil
34., 55. Michal Volák
60. Václav Tůma
60. Pavel Matoušek
10. Jiří Jambor
27. David Čampulka
3. 6. 16 18:15 PRKOP Pivní balet TBC Lachtan A 9. 4:3 (1:1)
První poločas vyrovnaný, v druhém střelba na jednu branku. Domácí po chybách hostů utekli ve skóre a Lachtani už nedokázali zápas zvrátit.
Pivní balet TBC Lachtan A
Václav Švarc – Martin Koula, Vít Petrák, Pavel Plas, David Poláček, Filip Průcha, Jan Šikl, Roman Vaněk vs Robin Alemu – Johan Alemu, Tomáš Andrle, David Čampulka, Jiří Jambor, Jan Vejmelka
23., 46. Vít Petrák
34. Roman Vaněk
58. Václav Švarc
16., 44. Johan Alemu
59. Jiří Jambor
27. 5. 16 19:15 P2 TBC Lachtan A Guláš FC 8. 10:2 (4:1)
Jednoznačná záležitost v podání domácího týmu, který svého soupeře jasně rozdrtil. Košťál
TBC Lachtan A Guláš FC
Robin Alemu – Abdulaziz Al Rasheed, Johan Alemu, Mohab Ali Yassien, Tomáš Andrle, David Čampulka, Jiří Jambor, Jaroslav Novák vs Lukáš Paulů – Jan Jiráň, Miroslav Korecký, David Petr, Zdeněk Procházka, Mirko Vasič
3., 26., 44., 59. David Čampulka
5., 18., 37. Johan Alemu
47. Jaroslav Novák
59., 60. Tomáš Andrle
23. Jan Jiráň
55. David Petr
20. 5. 16 20:45 BECH Nalejto 1.FC TBC Lachtan A 7. 6:1 (5:1)
Nervózní utkání, ve kterém rozhodla tvrdší a zodpovědnější hra domácích.
Nalejto 1.FC TBC Lachtan A
David PřibylJaroslav Berta, Martin Kohout, Martin Pikner, Jan Přibyl, Luboš Račák, Zdeněk Semecký, Aleš Sirotek vs Robin Alemu – Abdulaziz Al Rasheed, Mohab Ali Yassien, Tomáš Andrle, David Čampulka, Jiří Jambor, Jaroslav Novák, Martin Zelenka
2., 46. Aleš Sirotek
7. Jan Přibyl
10., 18. Jaroslav Berta
29. Martin Pikner
14. Mohab Ali Yassien
13. 5. 16 19:15 P2 TBC Lachtan A Modrý Svině B 6. 9:2 (3:1)
Zpočátku vyrovnaný zápas, šancí bylo na obou stranách mnoho, ale domácí byli přesnější v zakončení. Krátce před poločasem došlo ke smolnému zranění hráčky hostů. Kvůli tomu Svině dohrávaly zápas pouze 4+1, ale férový soupeř hrál ve stejném počtu hráčů. Zbytek utkání jasně v režii vítězů, kteří využili více prostoru na hřišti. Slušně vedený zápas. Rosenberger
TBC Lachtan A Modrý Svině B
Tomáš Andrle – Abdulaziz Al Rasheed, Mohab Ali Yassien, David Čampulka, Dimitar Dimitrov, Martin Novák vs Otakar Duben – Josef Čáslava, Petra Hromádková, Vladyslav Kovalskyy, Jiří Škrábek, Alena Škrábková, Jan Slyvinszki
53. Jan Slyvinszki
29. 4. 16 19:30 DEKAN Madona music bar TBC Lachtan A 5. 7:4 (5:1)
Lachtan nezvládl první poločas. Ve druhé půli se vývoj utkání zdramatizoval, ale v závěru Madona opět brankově odskočila. Český
Madona music bar TBC Lachtan A
Tomáš Mihalčin – Vladimír Bártl, Vladimír Hejduk, Lukáš Krejčík, Lukáš Neužil, Ondřej Pecha, Marek Svoboda, Patrik Veselý vs Robin Alemu – Abdulaziz Al Rasheed, Tomáš Andrle, David Čampulka, Jiří Jambor, Martin Novák
60. David Čampulka
22. 4. 16 19:15 P2 TBC Lachtan A Los Bimbananos 4. 8:1 (4:1)
Domácí si zápas užívali a zaslouženě vyhráli. Rozdíl v kvalitě týmů byl očividný.
TBC Lachtan A Los Bimbananos
Martin Novák – Abdulaziz Al Rasheed, Johan Alemu, Tomáš Andrle, David Čampulka, Jiří Jambor, Martin Zelenka vs Ondřej Nový – Václav Balous, Jiří Hrdlička, Rostislav Starý, Jakub Synek, Matěj Záhorský, Jan Zavadil
30. Jakub Synek
15. 4. 16 19:15 P1 Delfínci TBC Lachtan A 3. 2:1 (1:0)
Vyrovnané utkání s větším nasazením na straně vítězů. Kouskováno častými fauly. Janča
Delfínci TBC Lachtan A
Jaroslav Nykl – Martin Čermák, Marek Červák, Marek Frýdl, Nazar Koska, Martin Králíček, Ladislav Moravec, Daniel Pavelka vs Jaroslav Novák – Abdulaziz Al Rasheed, Johan Alemu, Mohab Ali Yassien, Tomáš Andrle, Dimitar Dimitrov, Jiří Jambor
4., 54. Marek Frýdl 38. Dimitar Dimitrov 27. Mohab Ali Yassien
54. Mohab Ali Yassien
8. 4. 16 19:15 P2 TBC Lachtan A Černý koně TMK 2. 5:3 (3:3)
Po celou dobu utkání byla hra vyrovnaná a v závěru Lachtan strhl vítězství na svou stranu.
TBC Lachtan A Černý koně TMK
Robin Alemu – Abdulaziz Al Rasheed, Johan Alemu, Mohab Ali Yassien, Tomáš Andrle, Jiří Jambor, Martin Novák vs Petr Konáš – Jan Brouček, Tomáš Hanzlík, Michal Kramerius, Lukáš Krotil, Tomáš Riedl, Václav Vízelka, Jan Vochozka
8., 59. Abdulaziz Al Rasheed
10. Johan Alemu
12., 50. Mohab Ali Yassien
11. Jan Brouček
14. Václav Vízelka
14. Tomáš Hanzlík
1. 4. 16 19:15 P2 Berlusconi SV TBC Lachtan A 1. 3:6 (2:3)
První poločas byl vyrovnaný, ve druhém už si Lachtan skóre suverénně pohlídal. Petr Matoušek, Ondřej Koláček
Berlusconi SV TBC Lachtan A
Jiří Hoskovec – Karel Kudrna, František Myslivec, Marek Pavlíček, Ioannis Svynos, Prokop Vodrážka vs Robin Alemu – Abdulaziz Al Rasheed, Tomáš Andrle, Jiří Jambor, Jaroslav Novák, Antonín Příkaský