Po 16.5.16 19:30 MIKU2 Hervis sport 1.FC Demínka A   (HL7B)
Po 16.5.16 20:45 MIKU2 Ferri FC Útlum   (HL4A)
Po 6.6.16 18:00 SCBEC Borussia Bubeneč Lucián FC B   (HL5B)
Po 6.6.16 19:15 SCBEC Cvrčci FC Útlum   (HL4A)

24. 6. 16 18:15 DEKAN Madona music bar Real Prd 11. 3:2 (1:2)
Velice vyrovnané utkání, které lépe skončilo pro domácí tým, který v závěru utkání rozhodl ve svůj prospěch.
Madona music bar Real Prd
Tomáš Mihalčin – Vladimír Bártl, Jan Baudisch, Mikuláš Fiedor, Vladimír Hejduk, Michal Jiřík, Lukáš Krejčík, Lukáš Neužil, Ondřej Pecha, Marek Svoboda, Patrik Veselý vs Petr Pleštil – Jan Enökl, Michael Kalous, Pavel Matoušek, Adam Nejezchleba, Jiří Princ, Jiří Tomášek, Václav Tůma, Michal Volák
23., 56. Jan Baudisch
53. Michal Jiřík
3. Jiří Princ
25. Michal Volák
10. 6. 16 19:00 TEMPO Los Bimbananos Madona music bar 10. 5:3 (3:0)
V utkání bohatém na góly, ale také na nespočet soubojů a faulů nasměroval Los Bimbanos k vítězství jejich kapitán. V závěru Madona music bar dotahovala, ale místo branky trefovala tyče a břevna. Čapla
Los Bimbananos Madona music bar
Ondřej Nový – Jiří Hrdlička, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Jakub Synek, Jan Zavadil vs Tomáš Mihalčin – Jan Baudisch, Vladimír Hejduk, Michal Jiřík, Lukáš Krejčík, Ondřej Kulka, Karel Markel, Lukáš Neužil, Marek Svoboda, Lukáš Tesař, Patrik Veselý
10., 19., 23. Jan Kuchař
46., 57. Jakub Synek
51. Lukáš Neužil
57. Vladimír Hejduk
60. Michal Jiřík
3. 6. 16 19:30 DEKAN Madona music bar Delfínci 9. 2:2 (0:1)
Velmi hezké a důrazné utkání. Krásná řežba o čelo tabulky skončilo zaslouženou remízou. Český
Madona music bar Delfínci
Ondřej Pecha – Vladimír Bártl, Mikuláš Fiedor, Vladimír Hejduk, Michal Jiřík, Lukáš Krejčík, Marek Svoboda, Lukáš Tesař, Patrik Veselý vs Ondřej Joch – Marek Červák, Jiří Dočekal, Marek Frýdl, Martin Lukavský, Ladislav Moravec, Daniel Pavelka
32. Vladimír Hejduk
33. Mikuláš Fiedor
10. Daniel Pavelka
50. Ladislav Moravec
27. 5. 16 19:30 DEKAN Černý koně TMK Madona music bar 8. 7:3 (4:2)
Bezproblémové utkání. Marek Binder, Pavel Gillern
Černý koně TMK Madona music bar
Petr Konáš – Jan Brouček, Tomáš Hanzlík, Václav Kovanda, Lukáš Krotil, Václav Vízelka, Jan Vochozka vs Tomáš Mihalčin – Vladimír Bártl, Jan Baudisch, Mikuláš Fiedor, Vladimír Hejduk, Michal Jiřík, Lukáš Krejčík, Lukáš Neužil, Ondřej Pecha, Marek Svoboda, Lukáš Tesař
17., 47. Václav Kovanda
21. Jan Brouček
25., 28., 42. Lukáš Krotil
55. Tomáš Hanzlík
10. Marek Svoboda
15., 50. Michal Jiřík
20. 5. 16 19:30 DEKAN Madona music bar Berlusconi SV 7. 7:1 (3:1)
Po celé utkání byl tým Madony lepším celkem. Hosty přehrával fotbalově i pohybem.
Madona music bar Berlusconi SV
Ondřej Pecha – Vladimír Bártl, Mikuláš Fiedor, Vladimír Hejduk, Lukáš Krejčík, Marek Svoboda, Patrik Veselý vs Martin Šimon – Huy Dinh Quang, Jiří Hoskovec, Karel Kudrna, David Lojkásek, Jan Mucala, Marek Pavlíček
3. Lukáš Krejčík
5., 43. Patrik Veselý
13., 40., 55. Mikuláš Fiedor
35. Marek Svoboda
27. Karel Kudrna
13. 5. 16 19:30 DEKAN Beach attack 90210 Madona music bar 6. 0:5 (0:4)
Z počátku jednoznačné utkání. Zvítězil techničtější tým.
Beach attack 90210 Madona music bar
Martin Fila – Filip Exner, Štěpán Haifler, Adam Hloušek, Daniel Klimek, Rostislav Kotas, Radek Mencl, Vít Svoboda vs Tomáš Mihalčin – Vladimír Bártl, Jan Baudisch, Mikuláš Fiedor, Lukáš Krejčík, Lukáš Neužil, Ondřej Pecha, Marek Svoboda, Lukáš Tesař, Patrik Veselý
3., 37. Marek Svoboda
13. Patrik Veselý
14. Mikuláš Fiedor
21. Lukáš Neužil
29. 4. 16 19:30 DEKAN Madona music bar TBC Lachtan A 5. 7:4 (5:1)
Lachtan nezvládl první poločas. Ve druhé půli se vývoj utkání zdramatizoval, ale v závěru Madona opět brankově odskočila. Český
Madona music bar TBC Lachtan A
Tomáš Mihalčin – Vladimír Bártl, Vladimír Hejduk, Lukáš Krejčík, Lukáš Neužil, Ondřej Pecha, Marek Svoboda, Patrik Veselý vs Robin Alemu – Abdulaziz Al Rasheed, Tomáš Andrle, David Čampulka, Jiří Jambor, Martin Novák
60. David Čampulka
22. 4. 16 18:15 PRKOP Pivní balet Madona music bar 4. 2:2 (0:0)
První poločas se hrál celkem nudný fotbal bez branek. Ve druhé půli dokázala obě mužstva vstřelit dvě branky a utkání skončilo zaslouženou remízou. Filip Dohnálek, Eva Bartoňková
Pivní balet Madona music bar
David Poláček – Marek Böhm, Vít Petrák, Pavel Plas, Filip Průcha, Václav Švarc, Pavel Žák vs Jan Baudisch – Vladimír Bártl, Vladimír Hejduk, Ondřej Kulka, Ondřej Pecha, Marek Svoboda, Patrik Veselý
40. Marek Böhm
45. Pavel Žák
50. Ondřej Pecha
54. Marek Svoboda
15. 4. 16 19:00 ZABEH Madona music bar Guláš FC 3. 5:0 (1:0)
Pěkné utkání hrané velice svižně, které však bylo už ve 40. minutě prakticky rozhodnuté. Český
Madona music bar Guláš FC
Tomáš Mihalčin – Vladimír Bártl, Jan Baudisch, Mikuláš Fiedor, Vladimír Hejduk, Lukáš Krejčík, Ondřej Kulka, Lukáš Neužil, Ondřej Pecha, Marek Svoboda, Lukáš Tesař vs Zdeněk Procházka – Jan Jiráň, Martin Klečka, Miroslav Korecký, Tomáš Korecký, Lukáš Paulů, David Petr, Mirko Vasič
7., 40. Marek Svoboda
31. Lukáš Tesař
34., 39. Mikuláš Fiedor
50 Mikuláš Fiedor 50. Miroslav Korecký
8. 4. 16 20:45 BECH Nalejto 1.FC Madona music bar 2. 2:4 (1:3)
Hosté byli fotbalovější. Domácí bojovější. Fotbal zvítězil nad bojem. Voldán, Šaróka
Nalejto 1.FC Madona music bar
Jiří Pikner – Jaroslav Berta, Vojtěch Kliment, Martin Pikner, Jan Přibyl, Luboš Račák, Aleš Sirotek vs Ondřej Kulka – Jan Baudisch, Mikuláš Fiedor, Lukáš Krejčík, Ondřej Pecha, Marek Svoboda, Patrik Veselý
25. Jaroslav Berta
52. Vojtěch Kliment
55 Luboš Račák 11. Ondřej Pecha
14. Patrik Veselý
18., 57. Mikuláš Fiedor
1. 4. 16 19:30 DEKAN Madona music bar Modrý Svině B 1. 1:0 (1:0)
Vyrovnané a velmi bojovné utkání, ze strany domácích bohužel často za hranou fair-play. Hosté po brutálním faulu na svého kapitána v závěru utkání odmítli dále pokračovat v zápase.
Madona music bar Modrý Svině B
Tomáš Mihalčin – Vladimír Bártl, Jan Baudisch, Mikuláš Fiedor, Vladimír Hejduk, Michal Jiřík, Lukáš Krejčík, Lukáš Neužil, Ondřej Pecha, Marek Svoboda, Patrik Veselý vs Tomáš Jedlička – Josef Čáslava, Vladyslav Kovalskyy, Jiří Škrábek, Vladimír Škrábek, Alena Škrábková, Jan Slyvinszki, Jakub Straka