So 16.4.16 10:00 HOSTI Příkopy FC Samson Žižkov 1.FC   (HL8L)
So 16.4.16 11:15 HOSTI Napoleoni Nulová šance   (HL6I)
So 14.5.16 11:15 ZAK Jabadabadoo Prosek Well Done   (HL7I)
So 14.5.16 12:30 ZAK Tus Pelotas SG-II Butovice   (HL6I)
Ne 19.6.16 11:15 ZAK Talent Praha FC Bruchos HFC   (HL6J)
Ne 19.6.16 12:30 ZAK Krabice Stříbrný hroch C   (HL8N)

26. 6. 16 20:00 MIKU1 Kolomajzna TJ Xichties FC 11. 5:2 (2:1)
Hosté měli tlak, ale nedávali góly, za což je Kolomajzna trestala z brejků. Remíza by byla možná spravedlivější. Čapla
Kolomajzna TJ Xichties FC
Karel Klíma – Petr Burda, Radoslav Čepák, Martin Horák, Michal Košlík, Martin Kozelka, Vít Kutálek, Jiří Philipp vs Roman Pytlíček – Martin Bílek, Luboš Dlouhý, Jakub Horáček, Tom Jankovec, David Kremlík
1., 53. Radoslav Čepák
12., 37. Michal Košlík
56. Petr Burda
2. Tom Jankovec
33. Martin Bílek
12. 6. 16 20:00 MIKU4 Xichties FC Praetorians FC A 10. 0:1 (0:1)
Bojovné, vyrovnané utkání, rozhodla jedna povedená akce kapitána hostů. Domácí nevyužili spoustu šancí k vyrovnání.
Xichties FC Praetorians FC A
Roman Pytlíček – Martin Bílek, Luboš Dlouhý, Jakub Horáček, Tom Jankovec, Martin Klimt, Josef Kocourek, David Kremlík, Duc Anh Nguyen vs Stanislav Gregor – Tomáš Cigánek, Jan Hedbávný, Lukáš Houška, Jakub Hrdlička, David Kodálík, Richard Kubernát, Martin Provazník, Michal Provazník, Petr Provazník
15. Martin Provazník
5. 6. 16 18:45 MIKU4 Klikaři FC Xichties FC 9. 1:4 (1:2)
V první půli vyrovnaný zápas. V druhé půli Xichties přidali 2 branky a zápas rozhodli.
Klikaři FC Xichties FC
Petr Sýkora – Šimon Kopsa, Vojtěch Kounovský, Petr Malina, Jiří Povolný, David Šimera, Jakub Stejskal vs Roman Pytlíček – Martin Bílek, Luboš Dlouhý, Jakub Horáček, Tom Jankovec, Martin Klimt, Josef Kocourek, Duc Anh Nguyen
14. Petr Malina 2. Josef Kocourek
27. Luboš Dlouhý
35., 54. Tom Jankovec
29. 5. 16 20:00 MIKU2 Xichties FC Power WCC 8. 3:5 (2:1)
První půli byli o něco lepší domácí a vedli o jednu branku. Ve druhé půli však hosté zabrali a hlavně zásluhou Brožka dokázali otočit výsledek ve svůj prospěch. Čapla
Xichties FC Power WCC
Roman Pytlíček – Martin Bílek, Luboš Dlouhý, Jakub Horáček, Tom Jankovec, Josef Kocourek, David Kremlík, Duc Anh Nguyen vs Jan Vágner – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Málek, Vojtěch Rydvan, Jiří Sejkora
7., 36. Tom Jankovec
11. David Kremlík
18., 48., 52. Jan Brožek
42. Daniel Dohnal
55. Petr Jelínek
22. 5. 16 20:00 MIKU3 Gang of Jan Palach Xichties FC 7. 3:0 (1:0)
Výborný zápas z obou stran, vyhrál tým, který proměňoval šance. Oleksiy Shmalyuk, Tomáš Urbánek
Gang of Jan Palach Xichties FC
Lukáš Fremut – Demien Angelo Bambur, Adam Blažek, Radek Dán, Vsevolods Gniteckis, Dan Heuer, Tomáš Maxa, Daniel Plecháč, Martin Pospíšil vs Roman Pytlíček – Martin Bílek, Luboš Dlouhý, Jakub Horáček, Tom Jankovec, Josef Kocourek, David Kremlík, Duc Anh Nguyen
8. Radek Dán
47. Adam Blažek
49. Tomáš Maxa
15. 5. 16 17:30 HANSP Xichties FC Mestek 97 FC 6. 1:1 (0:1)
Utkání slabší úrovně skončilo zaslouženou dělbou bodů. Hosté byli mírně lepší, ale v závěru nechali domácí vyrovnat.
Xichties FC Mestek 97 FC
Jakub Horáček – Martin Bílek, Luboš Dlouhý, Tom Jankovec, Martin Klimt, Josef Kocourek, David Kremlík vs Lubomír Brychta – Lubomír Brychta, Marek Horák, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Oldřich Šára
57. Tom Jankovec 20. Marek Horák
8. 5. 16 20:00 MIKU3 Xichties FC Komety FC B 4. 5:2 (2:0)
Zápas hraný v duchu fair play. Domácí působili lepším dojmem a zaslouženě zvítězili. Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup
Xichties FC Komety FC B
Roman Pytlíček – Martin Bílek, Luboš Dlouhý, Jakub Horáček, Tom Jankovec, Martin Klimt, Josef Kocourek, David Kremlík, Duc Anh Nguyen vs Alexej Tsarev – Alexander Bondarev, Stanislav Ineshin, Eduard Leganov, Vadim Leganov, Mark Litvinov, Alisher Nurmatov, Vyacheslav Polyanskov, Viacheslav Vedeniapin