So 3.9.16 08:45 LITVI Kapr tým 86 B MTPCH   (HL4E)
So 3.9.16 10:00 LITVI Guaraní Deportivo bez Coruna B   (HL7I)
So 3.9.16 11:15 LITVI Améby AFC A Power Rangers   (HL4E)
Ne 23.10.16 12:30 ZAK Pornolištičky Vozovna Hloubětín A   (HL8N)
Ne 23.10.16 13:45 ZAK Rasta Velbloudi Taggart   (HL7L)
Ne 23.10.16 15:00 ZAK Hell´s Old Boys Bum bar VET   (VL3D)

4. 12. 16 18:45 HANSP Youngsters FC Alej FK A 11. 7:4 (2:2)
Ačkoli bez střídání, tak Youngsters byli celý zápas v lepší kondici. Hosté nebyli schopni eliminovat nezastavitelného Maršouna. Tomáš Axler
Youngsters FC Alej FK A
Michal Šaněk – Martin Charvát, Filip Jíša, Jakub Maršoun, Lukáš Mihula, Filip Žbodák vs Petr Malec – Petr Beneš, Vladimír Bernát, Petr Hanzalius, Tomáš Jauker, Michal Karhan, Petr Karol, Lukáš Krix
9., 13., 32., 52. Jakub Maršoun
36., 51., 55. Lukáš Mihula
23., 46., 56. Lukáš Krix
29. Vladimír Bernát
20. 11. 16 08:45 HANSP Alej FK A Torpedo Barrandov 10. 0:2 (0:1)
Hosté byli o něco fotbalovějším týmem, ale ve druhé půli domácí vyrovnali hru a snažili se o vyrovnání. To se jim nepodařilo a naopak v poslední minutě hosté své vítězství potvrdili. Tomáš Pokorný, Lukáš Bílý
Alej FK A Torpedo Barrandov
Petr Malec – Petr Beneš, Vladimír Bernát, Petr Hanzalius, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Tomáš Pořízek vs Ondřej Zika – Petr Dolejš, Radek Levora, Ondřej Novák, Luděk Šístek, Petr Šístek, Jan Vosýnek
18., 60. Petr Šístek
13. 11. 16 08:45 HANSP S.N.F. A Alej FK A 9. 2:5 (2:2)
Pohledné utkání se spoustou šancí. Hosty v druhém poločase podržel brankář a měli víc štěstí v koncovce. Vladan Crha
S.N.F. A Alej FK A
Pavel Čech – Lukáš Dvořáček, Václav Kobes, Kryštof Sahula, Přemysl Sůva, Vít Zukal vs Petr Malec – Petr Beneš, Petr Hanzalius, Tomáš Jauker, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix
14. Přemysl Sůva
23. Václav Kobes
4., 17., 43. Karol Kehér
35. Petr Karhan
54. Petr Beneš
6. 11. 16 08:45 HANSP Alej FK A Hosthunters 8. 0:1 (0:1)
Kombinačně velmi pohledné a kvalitní utkání z obou stran. Nakonec utkání rozhodla jediná branka hostujícího týmu z prvního poločasu.
Alej FK A Hosthunters
Petr Malec – Petr Beneš, Petr Hanzalius, Tomáš Jauker, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix vs Filip Kolár – Martin Adámek, Jan Červenka, David Dorničák, Ondřej Hašlar, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Skála
55 Michal Karhan 7. Jan Červenka 55. David Dorničák
22. 10. 16 11:15 HANSP Noční dravci Alej FK A 7. 5:0 (2:0)
V tomto zápase není o čem. Domácí přejeli hosty a nedali jim čichnout. Sice hosté nějaké šance měli, ale nedali.
Noční dravci Alej FK A
Jan Šlapánek – Milan Karas, Martin Oubram, Libor Petrák, Petr Satýnek, Michal Šíma, Maroš Škvara, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř vs Petr Malec – Tomáš Jauker, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix, Jan Svátek
6., 41. Filip Uhlíř
28., 50. Maroš Škvara
54. Martin Oubram
16. 10. 16 08:45 HANSP Alej FK A Erko Kbely 6. 2:5 (1:2)
Kvalitní utkání ve svižném tempu. Erko si zápas zbytečně zkomplikovalo gólem na 2:2. Ve druhém poločase ale soupeři odskočilo o tři góly a utkání s přehledem vyhrálo. Vladan Crha, Josef Kostelecký
Alej FK A Erko Kbely
Petr Malec – Vladimír Bernát, Petr Hanzalius, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Jan Svátek vs Tomáš Kyral – Jan Fiřtík, Adam Kučera, Jakub Kučera, Jan Leibl, Michael Leibl, Samuel Valenta
26. Petr Karhan
43. Karol Kehér
18. Jakub Kučera
19., 33. Adam Kučera
42. Jan Leibl
53. Jan Fiřtík
9. 10. 16 18:45 ZAK Debakl FC Alej FK A 5. 3:1 (2:1)
Domácí byli o něco lepším týmem, ale hlavní podíl na jejich vítězství měl jejich famozně chytající brankář.
Debakl FC Alej FK A
Luboš Valent – Jiří Moravec, Marek Šifta, Alexandr Sirotek, Jan Šuráň, Jan Utěšil vs Petr Malec – Petr Beneš, Vladimír Bernát, Tomáš Jauker, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix
9. Alexandr Sirotek
18., 60. Marek Šifta
21. Lukáš Krix
2. 10. 16 08:45 HANSP Alej FK A Botič FC 4. 0:3 (0:0)
První půle velmi opatrná, uzavřená obrana. Druhá půle přinesla moc hezký výkon týmu FC Botič, který zaslouženě vyhrál.
Alej FK A Botič FC
Petr Malec – Vladimír Bernát, Marek Fejfar, Tomáš Jauker, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix vs Jan Soušek – Jaromír Horníček, Martin Jiroušek, Martin Neumann, Michal Novák, Jan Špatenka, Michal Stratil, Tomáš Voděsil
39. Martin Jiroušek
48. Michal Novák
54. Tomáš Voděsil
25. 9. 16 18:45 P1 Bamboocha City Alej FK A 3. 5:2 (2:0)
Domácí byli fotbalovější a zaslouženě vyhráli. Vostatek
Bamboocha City Alej FK A
Vojtěch Řehoř – Nikola Bělohlávek, Jakub Horský, Petr Junek, Zdeněk Kouba, Michal Petržilka, David Richter, Martin Zemánek vs Vladimír Bernát – Petr Beneš, Marek Fejfar, Tomáš Jauker, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix
10., 54. David Richter
15. Martin Zemánek
38., 43. Petr Junek
40. Lukáš Krix
46. Marek Fejfar
18. 9. 16 08:45 HANSP Alej FK A Balbín FC 2. 1:2 (0:0)
Velmi pohledné a vyrovnané utkání hrané ve vysokém tempu. Hosté byli o něco přesnější v zakončení a o gól vyhráli. Jiří Čurda, Jakub Krebs
Alej FK A Balbín FC
Petr Malec – Vladimír Bernát, Bedřich Horák, Tomáš Jauker, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Lukáš Krix vs Miroslav Václavík – Daniel Groschup, Pavel Hynek, Ondřej Kulíček, Jakub Panýrek, Tomáš Panýrek, Tomáš Panýrek ml., Jan Sluka, Pavel Stehlík, František Tesař, Miroslav Václavík
58. Vladimír Bernát 40., 45. Daniel Groschup
11. 9. 16 08:45 HANSP Alej FK A Zimbru Olymp A 1. 6:0 (4:0)
Hosté hráli celé utkání bez střídání a to se jasně projevilo na výsledku. Navíc domácím skvěle zachytal jejich brankář. Smetana
Alej FK A Zimbru Olymp A
Petr Malec – Vladimír Bernát, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix, Josef Zeman vs Eugeniu Marandici – Nikita Bychkov, Uzeyir Jafarov, Andrei Pazeniuc, Ruslan Rata, Lukáš Semirád