Ne 25.9.16 16:00 HOSTI Vzteklé Želvičky NBND FC   (HL6L)
Ne 25.9.16 17:15 HOSTI Fiasko Malvazinky 1.FC   (HL8L)
Ne 13.11.16 15:00 MIKU3 City Lhotka FC Texas N.Strašecí FC   (HL5H)
Ne 13.11.16 16:15 MIKU3 England Praha Stříbrný hroch C   (HL8L)
Ne 13.11.16 17:30 MIKU3 Petrovice A Horsis heads   (HL8M)

4. 12. 16 18:45 HOSTI Hosthunters Botič FC 11. 2:2 (2:1)
Začátek a konec se domácím povedl. Remíza byla spravedlivá.
Hosthunters Botič FC
Ondřej Hašlar – Martin Adámek, Václav Červenka, David Dorničák, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek vs Jan Soušek – Jaromír Horníček, Martin Neumann, Michal Novák, Václav Plecitý, Jakub Štochl, Tomáš Voděsil
20., 23. Martin Petružálek 7., 58. Tomáš Voděsil
20. 11. 16 18:45 P1 Bamboocha City Hosthunters 10. 5:5 (2:2)
Domácí většinu času prohrávali, přesto nepřestali předvádět skvělý fotbal a nakonec zaslouženě vyrovnali. Oldřich Sedlák, Michal Kovář
Bamboocha City Hosthunters
Vojtěch Řehoř – Michal Junek, Petr Junek, Zdeněk Kouba, Michal Petržilka, David Richter vs Filip Kolár – Martin Adámek, David Dorničák, Ondřej Hašlar, Jan Kolařík, Milan Mařík, Jan Skála
34. Martin Adámek
12. 11. 16 11:15 HOSTI Hosthunters Balbín FC 9. 3:5 (2:4)
Pohledné utkání, ve kterém byli hosté o něco lepším týmem a zaslouženě vyhráli.
Hosthunters Balbín FC
Filip Kolár – Martin Adámek, Jan Červenka, Ondřej Hašlar, Michal Klíč, Milan Mařík, Martin Petružálek vs Miroslav Václavík – Daniel Groschup, Pavel Hynek, Ondřej Kulíček, Jakub Panýrek, Tomáš Panýrek, Tomáš Panýrek ml., Jan Sluka, Pavel Stehlík, Miroslav Václavík
3. Milan Mařík
29. Ondřej Hašlar
53. Martin Adámek
1., 41. Tomáš Panýrek
14., 18., 24. Jakub Panýrek
6. 11. 16 08:45 HANSP Alej FK A Hosthunters 8. 0:1 (0:1)
Kombinačně velmi pohledné a kvalitní utkání z obou stran. Nakonec utkání rozhodla jediná branka hostujícího týmu z prvního poločasu.
Alej FK A Hosthunters
Petr Malec – Petr Beneš, Petr Hanzalius, Tomáš Jauker, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix vs Filip Kolár – Martin Adámek, Jan Červenka, David Dorničák, Ondřej Hašlar, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Skála
55 Michal Karhan 7. Jan Červenka 55. David Dorničák
23. 10. 16 16:15 ZABEH Hosthunters Youngsters FC 7. 4:4 (4:1)
První poločas patřil domácím, Youngsters ale dokázali v závěru v přesilovce vyrovnat. Janča
Hosthunters Youngsters FC
Filip Kolár – Martin Adámek, Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Ondřej Hašlar, Jan Kolařík, Milan Mařík vs Lukáš Mihula – Karim Hamouche, Filip Jíša, Jakub Maršoun, Michal Šaněk, Petr Verbíř, Filip Žbodák
18. Martin Adámek
23., 30. Jan Červenka
28. Ondřej Hašlar
53 Václav Červenka 8., 31., 36. Jakub Maršoun
56. Karim Hamouche
55. Filip Žbodák
16. 10. 16 20:00 ZABEH Torpedo Barrandov Hosthunters 6. 4:0 (2:0)
Jasné utkání s pohodovou výhrou domácích. Utkání bylo bohaté na karty, především ze strany hostů, kteří hráli na hraně pravidel. Dufek
Torpedo Barrandov Hosthunters
Ondřej Zika – David Belán, Petr Dolejš, Michal Levora, Radek Levora, Ondřej Novák, David Ponert, Jakub Sainer, Luděk Šístek, Petr Šístek vs Filip Kolár – Martin Adámek, Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Skála
60. David Dorničák
9. 10. 16 18:45 P3 Hosthunters S.N.F. A 5. 5:0 (2:0)
Jednoznačné utkání ve prospěch domácího týmu.
Hosthunters S.N.F. A
Filip Kolár – Martin Adámek, Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Skála vs Pavel Čech – Lukáš Dvořáček, Michal Perna, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva, Jiří Svoboda, Vít Zukal
17., 55. Jan Červenka
25. Václav Červenka
52., 60. Milan Mařík
2. 10. 16 15:00 KBELY Zimbru Olymp A Hosthunters 4. 0:7 (0:3)
Hosté byli jasně lepším týmem a po zásluze zvítězili. Domácí na tom byli individuálně lépe, ale na skvěle sehrané hosty to ani náhodou nemohlo stačit. Novotný,Kučera
Zimbru Olymp A Hosthunters
Karel Semirád – Jamal Allahverdi-Zada, Nikita Bychkov, Martin Holas, Uzeyir Jafarov, Andrei Pazeniuc, Ruslan Rata, Vladimir Šarapanovschi, David Šelmeczi, Lukáš Semirád vs Filip Kolár – Martin Adámek, Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Skála
6. Martin Adámek
7. Jan Skála
20., 53., 54. Milan Mařík
40., 46. Jan Červenka
24. 9. 16 11:15 HANSP Noční dravci Hosthunters 3. 6:4 (2:1)
Velice pohledné a kombinační utkání, ve kterém domácí byli lepší a zaslouženě vyhráli.
Noční dravci Hosthunters
Jan Šlapánek – Milan Karas, Libor Petrák, Petr Satýnek, Maroš Škvara, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř vs Filip Kolár – Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Ondřej Hašlar, Jan Kolařík, Milan Mařík, Jan Skála
23., 59. Maroš Škvara
24., 32. Filip Uhlíř
52., 57. Libor Petrák
28. David Dorničák
38. Jan Skála
44., 45. Jan Červenka
18. 9. 16 17:30 KBELY Hosthunters Erko Kbely 2. 1:3 (1:0)
V první půle vyrovnané utkání, kdy domácí vedli o jednu branku. Ve druhé půli hosté byli jasně lepší a po zásluze otočili výsledek ve svůj prospěch. Novotný, Kučera
Hosthunters Erko Kbely
Filip Kolár – Martin Adámek, Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Ondřej Hašlar, Jan Kolařík, Milan Mařík, Jan Skála vs Tomáš Kyral – Jan Fiřtík, Adam Kučera, Jakub Kučera, Jan Leibl, Michael Leibl, Samuel Valenta
15. Ondřej Hašlar 40. Adam Kučera
43. Jan Leibl
49. Michael Leibl
11. 9. 16 18:45 ZAK Debakl FC Hosthunters 1. 3:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, které rozhodli domácí ve svůj prospěch v samém závěru. Hosté měli několikrát smůlu, když trefili brankovou konstrukci. Jan Dosoudil, Jan Zídek