Pá 2.9.16 18:15 PRKOP Dejnámbůra FC Pivní balet   (HL5F)
Pá 2.9.16 19:30 PRKOP Airconquest F.F.C. Viktoria Bítovská B   (HL8J)
Ne 9.10.16 12:30 P2 Pornolištičky Rychlá rota   (HL8N)
Ne 9.10.16 13:45 P2 Lokomotiva DP Basta fidli B   (HL8L)
Ne 9.10.16 15:00 P2 Drsný šrouby Atomový veverky B   (HL7J)

4. 12. 16 18:45 DEKAN Torpedo Barrandov Balbín FC 11. 6:4 (3:2)
Utkání výborné úrovně. Po vyrovnaném prvním poločase se v závěru utkání prosadili domácí a rozhodli o svém vítězství.
Torpedo Barrandov Balbín FC
Ondřej Zika – David Belán, Petr Dolejš, Michal Levora, Radek Levora, Ondřej Novák, Jakub Sainer, Luděk Šístek, Petr Šístek, Jan Vosýnek vs Miroslav Václavík – Daniel Groschup, Ondřej Kulíček, Jakub Panýrek, Tomáš Panýrek, Tomáš Panýrek ml., Jan Sluka, Pavel Stehlík, František Tesař, Miroslav Václavík, Jaroslav Vojtek
13. Radek Levora
19., 46., 50., 52. Petr Šístek
22. Ondřej Novák
6., 29., 42. Ondřej Kulíček
33. Tomáš Panýrek
20. 11. 16 08:45 HANSP Alej FK A Torpedo Barrandov 10. 0:2 (0:1)
Hosté byli o něco fotbalovějším týmem, ale ve druhé půli domácí vyrovnali hru a snažili se o vyrovnání. To se jim nepodařilo a naopak v poslední minutě hosté své vítězství potvrdili. Tomáš Pokorný, Lukáš Bílý
Alej FK A Torpedo Barrandov
Petr Malec – Petr Beneš, Vladimír Bernát, Petr Hanzalius, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Tomáš Pořízek vs Ondřej Zika – Petr Dolejš, Radek Levora, Ondřej Novák, Luděk Šístek, Petr Šístek, Jan Vosýnek
18., 60. Petr Šístek
13. 11. 16 17:30 ZABEH Torpedo Barrandov Youngsters FC 9. 4:0 (1:0)
Domácí byli jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli, navíc jim skvěle zachytal brankář.
Torpedo Barrandov Youngsters FC
Ondřej Zika – David Belán, Petr Dolejš, Michal Levora, Radek Levora, Jakub Sainer, Luděk Šístek, Petr Šístek, Jan Vosýnek vs Jan Nováček – Martin Charvát, Karim Hamouche, Filip Jíša, Tomáš Koubek, Jakub Maršoun, Lukáš Mihula, Michal Šaněk, Petr Verbíř, Filip Žbodák
28., 37. David Belán
35. Michal Levora
60. Petr Dolejš
6. 11. 16 15:00 KBELY Zimbru Olymp A Torpedo Barrandov 8. 1:6 (1:2)
Hosté byli od začátku lepší a soupeře jasně přehráli.
Zimbru Olymp A Torpedo Barrandov
Eugeniu Marandici – Jamal Allahverdi-Zada, Nikita Bychkov, Martin Holas, Uzeyir Jafarov, Tomáš Plecitý, Ruslan Rata, Vladimir Šarapanovschi, David Šelmeczi, Karel Semirád, Lukáš Semirád vs Ondřej Zika – David Belán, Petr Dolejš, Michal Levora, Radek Levora, Ondřej Novák, Jakub Sainer, Petr Šístek, Jan Vosýnek
6. Nikita Bychkov 53 Eugeniu Marandici 16. Ondřej Novák
25., 58. Radek Levora
35. Jakub Sainer
47. Petr Šístek
57. David Belán
23. 10. 16 17:30 MALES S.N.F. A Torpedo Barrandov 7. 0:8 (0:2)
Hosté byli jasně lepším týmem a jednoznačně vyhráli. Vostatek
S.N.F. A Torpedo Barrandov
Lukáš Dvořáček – Pavel Čech, Michal Perna, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva, Vít Zukal vs Ondřej Zika – David Belán, Petr Dolejš, Michal Levora, Radek Levora, Ondřej Novák, Jakub Sainer, Luděk Šístek, Petr Šístek, Jan Vosýnek
24., 26., 36. Luděk Šístek
39., 41., 47., 48. David Belán
56. Petr Šístek
21. Petr Šístek
57. Luděk Šístek
16. 10. 16 20:00 ZABEH Torpedo Barrandov Hosthunters 6. 4:0 (2:0)
Jasné utkání s pohodovou výhrou domácích. Utkání bylo bohaté na karty, především ze strany hostů, kteří hráli na hraně pravidel. Dufek
Torpedo Barrandov Hosthunters
Ondřej Zika – David Belán, Petr Dolejš, Michal Levora, Radek Levora, Ondřej Novák, David Ponert, Jakub Sainer, Luděk Šístek, Petr Šístek vs Filip Kolár – Martin Adámek, Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Skála
60. David Dorničák
8. 10. 16 11:15 HANSP Noční dravci Torpedo Barrandov 5. 1:1 (0:1)
Bojovné utkání výborné úrovně, které skončilo zaslouženou remízou.
Noční dravci Torpedo Barrandov
Jan Šlapánek – Milan Karas, Martin Oubram, Libor Petrák, David Ševčík, Maroš Škvara, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř vs Ondřej Zika – Petr Dolejš, Michal Levora, Radek Levora, Luděk Šístek, Petr Šístek
45. Martin Oubram 29. Radek Levora
2. 10. 16 16:15 KBELY Torpedo Barrandov Erko Kbely 4. 2:4 (1:2)
Rušné a kvalitní utkání plné pěkných akcí. Hosté byli o něco lepším týmem a vyhráli. Novotný,Kučera
Torpedo Barrandov Erko Kbely
Ondřej Zika – David Belán, Michal Levora, Radek Levora, Ondřej Novák, David Ponert, Luděk Šístek, Petr Šístek vs Tomáš Kyral – Jan Fiřtík, Adam Kučera, Jan Leibl, Michael Leibl, Samuel Valenta
2. Petr Šístek
58. David Belán
19., 33. Michael Leibl
22., 50. Jan Leibl
25. 9. 16 18:45 ZAK Debakl FC Torpedo Barrandov 3. 4:6 (1:2)
Vyrovnaný zápas bohatý na šance a góly se šťastnějším koncem pro hosty.
Debakl FC Torpedo Barrandov
Luboš Valent – Tomáš Ferneza, Jiří Moravec, Michal Osvald, Marek Šifta, Alexandr Sirotek, Jan Štoncner vs Ondřej Zika – David Belán, Petr Dolejš, Michal Levora, Radek Levora, Ondřej Novák, Jakub Sainer, Petr Šístek