So 8.4.17 11:15 LITVI Plameňáci 1.FC A SAS fans   (HL4E)
So 8.4.17 12:30 LITVI Guaraní Nulová šance   (HL6J)
Ne 4.6.17 15:00 ZABEH Athletico Spořilov Morna to zařídí FC   (HL8N)
Ne 4.6.17 16:15 ZABEH Pogo Praha FC Šnek FC B   (HL8K)
Ne 4.6.17 17:30 ZABEH Mamissero Na zdraví p.Macháčka   (HL7K)

25. 6. 17 17:30 P2 Hosthunters Botič FC 11. 4:0 (3:0)
Botič si za výkon určitě nějaký ten gól zasloužil, ale chce to jen proměnit šance. Hošek
Hosthunters Botič FC
Petr Adámek – Martin Adámek, Václav Červenka, David Dorničák, Ondřej Hašlar, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Skála, Radek Zaoral vs Jan Soušek – Jaromír Horníček, Michal Novák, Václav Plecitý, Jan Soják, Jan Špatenka, Jakub Štochl, Tomáš Voděsil, Michal Vomáčka
2. Martin Adámek
6., 12. Radek Zaoral
42. Milan Mařík
10. 6. 17 08:45 LITVI Kapr tým 86 B Hosthunters 10. 2:2 (1:0)
Hosté byli po celé utkání lepším týmem, ale naráželi na dobrého brankáře domácích. Nakonec utkání skončilo remízou. Milan Šebek, Leoš Melichar
Kapr tým 86 B Hosthunters
Jan Sýkora – Norbert Demeter, Jaroslav Franěk, Martin Hyža, Miroslav Korbář, Tomáš Mihal, Milan Švarc, Marek Valo, Petr Vaněk vs Petr Adámek – Martin Adámek, Václav Červenka, David Dorničák, Ondřej Hašlar, Milan Mařík, Martin Petružálek
16. Jaroslav Franěk
35. Marek Valo
58 Marek Valo 39. Ondřej Hašlar
40. Martin Petružálek
55. Milan Mařík
3. 6. 17 12:30 LITVI Hosthunters Balbín FC 9. 4:3 (2:2)
Pohledné utkání výborné úrovně. Hosté třikrát dokázali vyrovnat, na gól z 58. minuty už ale odpovědět nestačili. Trnka
Hosthunters Balbín FC
Petr Adámek – Martin Adámek, Václav Červenka, David Dorničák, Ondřej Hašlar, Martin Petružálek, Jan Skála, Radek Zaoral vs Miroslav Václavík – Daniel Groschup, Pavel Hynek, Ondřej Kulíček, Tomáš Panýrek ml., Jan Sluka, Pavel Stehlík, František Tesař, Miroslav Václavík, Jaroslav Vojtek
7., 15. Václav Červenka
45., 58. Martin Petružálek
10. Jaroslav Vojtek
22. Tomáš Panýrek ml.
48. Miroslav Václavík
28. 5. 17 15:00 TEMPO Blesk VK A Hosthunters 8. 2:5 (1:3)
Obě mužstva nasadila ve velkém horku vražedné tempo, které lépe zvládli Hosthunters.
Blesk VK A Hosthunters
Martin Gallie – Jan Górecki, Jiří Pechar, Matyáš Pechar, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Ondřej Šváb, Matyáš Trankovský vs Petr Adámek – Martin Adámek, Václav Červenka, David Dorničák, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Skála, Radek Zaoral
19., 58. Jakub Stloukal 11., 26., 51. Milan Mařík
25. Martin Adámek
33. Jan Skála
21. 5. 17 18:45 ZAK Hosthunters Debakl FC 7. 3:4 (3:1)
Domácí si vypracovali v první půli dvoubrankový náskok, který však hosté rychle smazali a v závěru strhli vítězství na svoji stranu.
Hosthunters Debakl FC
Petr Adámek – Martin Adámek, Václav Červenka, David Dorničák, Ondřej Hašlar, Jan Kolařík, Milan Mařík, Jan Skála vs Luboš Valent – Tomáš Ferneza, Jan Maroušek, Jiří Moravec, Alexandr Sirotek, Jan Štoncner, Jan Šuráň
57. Jiří Moravec
14. 5. 17 16:15 ZAK Typos FC Hosthunters 6. 8:3 (3:1)
Typos byl fotbalovější a po zásluze vyhrál. Hosté na konci výsledek trochu upravili, ale domácí si výhru pohlídali. Dufek
Typos FC Hosthunters
Tomáš Indrák – Jakub Grohmann, Jan Hlinák, Vojtěch Hlinák, Alexander Krivosheev, Michal Marek, Karel Raus, Lukáš Rejka, Jakub Vokurka vs Petr Adámek – Martin Adámek, Václav Červenka, David Dorničák, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Skála, Radek Zaoral
54. Radek Zaoral
8. 5. 17 18:45 MALES Hosthunters Městská policie 5. 2:4 (2:2)
Vyrovnané utkání, kde o vítězí rozhodl svým výkonem hráč Puk, který vstřelil hattrick.
Hosthunters Městská policie
Petr Adámek – Martin Adámek, David Dorničák, Ondřej Hašlar, Michal Jaroš, Jan Kolařík, Milan Mařík, Jan Skála, Radek Zaoral vs Kamil Vícha – Jiří Babica, Michal Klimáček, David Kreuzer, David Panýrek, Martin Puk, Karel Růžička, Petr Skřivan
4. Martin Adámek
18. Milan Mařík
22., 28., 58. Martin Puk
60. Michal Klimáček
23. 4. 17 18:45 P3 Trops 1.SK Hosthunters 4. 3:5 (3:2)
Utkání výborné úrovně skončilo vítězstvím hostů. Trnka
Trops 1.SK Hosthunters
Filip Bartek – Jakub Bezděk, Jaroslav Procházka, Robin Procházka, Petr Skopec, Filip Umanec vs Petr Adámek – Martin Adámek, Václav Červenka, David Dorničák, Ondřej Hašlar, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek
20., 28. Robin Procházka
23. Filip Umanec
12. Jan Kolařík
21., 33., 49., 52. Martin Adámek
9. 4. 17 18:45 MIKU1 Hosthunters Normální Chlapi 3. 2:5 (1:3)
Vyhrané utkání, na kterém hosté byli lepším mužstvem v zakončování a rychlosti. Petr Vítek, Kovařík
Hosthunters Normální Chlapi
Jan Skála – Martin Adámek, Václav Červenka, David Dorničák, Ondřej Hašlar, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Radek Zaoral vs Jan Varga – Jiří Andrle, Jan Dont, Michal Kabelka, Petr Malina, Jakub Novotný, Petr Poláček, David Šimera, Patrik Tomášek, Václav Zvěřina
9. Milan Mařík
51. Ondřej Hašlar
3., 25. Petr Poláček
12., 48., 49. Václav Zvěřina
2. 4. 17 18:45 P1 Bamboocha City Hosthunters 2. 0:4 (0:0)
První půle byla celkem vyrovnaná a skončila bez branek. Ve druhé půli byli hosté jasně lepší a rozhodli o svém vítězství.
Bamboocha City Hosthunters
Vojtěch Řehoř – Ondřej Červinský, Michal Junek, Petr Junek, Zdeněk Kouba, Martin Zemánek vs Petr Adámek – Martin Adámek, Václav Červenka, David Dorničák, Michal Jaroš, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Radek Zaoral
39. Milan Mařík
45. Jan Kolařík
46., 58. Martin Petružálek
26. 3. 17 20:00 P1 Lord Mayor Idiot Hosthunters 1. 7:4 (4:1)
Slušné utkání vysoké úrovně, bohaté na krásné góly.
Lord Mayor Idiot Hosthunters
Karel Engliš – Pavol Bendík, Petr Burget, Vladimír Folber, Karel Janďourek, František Křesťan, Michal Schneider, Lukáš Sokol, Vlastimil Váňa, Jiří Vícha vs Petr Adámek – Martin Adámek, Václav Červenka, David Dorničák, Ondřej Hašlar, Milan Mařík, Martin Petružálek, Radek Zaoral