Čt 13.10.16 20:45 ZAK Reka Group - Calvados Tyran Saens 1.FC VET B   (VL3D)
Ne 6.11.16 17:30 HANSP Hajduk Hůrka A Mestek 97 FC   (HL6I)
Ne 6.11.16 18:45 HANSP Stříbrný hroch C Sarmat FC   (HL8L)

5. 12. 16 20:45 CESMI Farkáň 92 1.FC Tralalalala 11. 2:2 (2:1)
Vyrovnané utkání. Spousta neproměněných šancí na obou stranách.
Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Roman Kelers, Filip Rozum, Ivo Unger vs Ondřej Bartoněk – Pavel Bartl, Veronika Blechová, Martin Cuhra, Petr Habásko, Jaroslav Homoláč, Karolína Kopecká, Tomáš Kouřim, Michal Krčmář, Milan Lecián, Filip Petrásek, Jakub Šandera, Vladimír Španihel
27. Daniel Karas
8. Michal Krčmář
35. Petr Habásko
23. 11. 16 18:30 HRAB3 Tralalalala STS Chvojkovice - Brod 10. 2:4 (2:2)
Zápas hraný nahoru dolů, řada šancí na obou stranách, v závěru ale byli hosté lepší a zaslouženě vyhráli.
Tralalalala STS Chvojkovice - Brod
Ondřej Bartoněk – Pavel Bartl, Veronika Blechová, Jan Gubiš, Jaroslav Homoláč, Karolína Kopecká, Tomáš Kouřim, Milan Lecián, Filip Petrásek, Jakub Šandera, Vladimír Španihel vs Martin Dlouhý – Tomáš Barták, Radim Fiala, Jan Modlík, Michal Opravil, Martin Suchý, Jan Váňa, Tomáš Váňa
5. Jan Gubiš
29. Jakub Šandera
16., 53. Michal Opravil
19. Radim Fiala
40. Jan Váňa
16. 11. 16 19:30 MIKU4 Dirty Bastards Tralalalala 9. 11:0 (7:0)
Utkání bylo jednoznačnou záležitostí. Tralalala byli odevzdaní. Stanislav Roček, Marek Seidel
Dirty Bastards Tralalalala
Lukáš Horák – Jaromír Ambrus, Petr Janošík, Tomáš Jirousek, Tomáš Kallausch, Lukáš Kružík, Ondřej Melichar, Roman Sluka, Jaroslav Uhlík vs Michal Krčmář – Ondřej Bartoněk, Veronika Blechová, Petr Habásko, Milan Lecián, Vladimír Španihel
3., 19., 46. Tomáš Jirousek
9., 57. Petr Janošík
11. Tomáš Kallausch
15., 23., 45. Jaromír Ambrus
29., 49. Jaroslav Uhlík
2. 11. 16 19:45 HRAB3 Tralalalala Puk PFC 8. 3:8 (1:5)
Hosté rozhodli zápas už v první půli. Domácí sice bojovali až do samého závěru, ale hosté si už vítězství pohlídali a zaslouženě vyhráli.
Tralalalala Puk PFC
David Karal – Veronika Blechová, Jan Gubiš, Petr Habásko, Karolína Kopecká, Tomáš Kouřim, Milan Lecián, Vladimír Španihel vs Matěj Havlík – Tomáš Beneš, Jaroslav Bláha, Pavel Černý, Martin Čížek, Filip Sobota, Jan Špinka
27., 44. Tomáš Kouřim
48. Petr Habásko
5., 10., 24. Jan Špinka
20., 29., 39., 45., 52. Filip Sobota
26. 10. 16 20:45 HOSTI Bratři v triku Tralalalala 7. 3:3 (3:2)
Utkání dvou výkonnostně stejně hrajících týmů bylo jak jinak než vyrovnané. Bylo jasné, že zápas rozhodne každá maličkost. Nakonec remíza. Melišek
Bratři v triku Tralalalala
Miroslav Kastner – Martin Pác, Adam Petřík, Petr Šátek, Vojtěch Sochor, Pavel Svátek, Daniel Veselý vs Martin Cuhra – Pavel Bartl, Veronika Blechová, Jan Gubiš, Jaroslav Homoláč, Karolína Kopecká, Tomáš Kouřim, Milan Lecián, Filip Petrásek
9. Martin Pác
15., 29. Daniel Veselý
28. Jan Gubiš
29. Pavel Bartl
50. Milan Lecián
17. 10. 16 20:45 MIKU3 Tralalalala Pražská legie 2000 6. 0:3 (0:1)
První poločas padl jediný gól z kopaček hostů, kteří již v druhé půli dominovali. Husák
Tralalalala Pražská legie 2000
Ondřej Bartoněk – Veronika Blechová, Jan Gubiš, Petr Habásko, Jaroslav Homoláč, Tomáš Kouřim, Milan Lecián, Filip Petrásek vs Radek Štulík – Matúš Drábik, Juraj Javorček, Petr Ondruš, Jan Škvor, Jiří Studík
27. Petr Ondruš
34. Juraj Javorček
46. Jan Škvor
3. 10. 16 18:00 SCBEC Borussia Bubeneč Tralalalala 5. 6:0 (4:0)
Rozhodčí se nedostavil. Borussia byla jednoznačně lepší po celý zápas.
Borussia Bubeneč Tralalalala
Karel Holeček – Tomáš Hubička, Petr Klouček, Vladimír Stibora, Roman Venc, Tomáš Vlček vs Martin Cuhra – Veronika Blechová, Jan Gubiš, Jaroslav Homoláč, Karolína Kopecká, Tomáš Kouřim, Milan Lecián, Filip Petrásek, Jakub Šandera
5., 16., 27. Tomáš Vlček
10., 33., 37. Vladimír Stibora
26. 9. 16 19:30 MIKU1 Tralalalala Dukla Praha FK 4. 4:2 (0:0)
Hezké fotbalové utkání vyhrálo lepší mužstvo. Melíšek
Tralalalala Dukla Praha FK
Jan Gubiš – Veronika Blechová, Petr Habásko, Karolína Kopecká, Milan Lecián, Filip Petrásek, Jakub Šandera, Martin Ševeček vs Tibor Szenczi – Radek Dvořák, Miroslav Kopp, Martin Michálek, Jiří Němec, Filip Obermajer, Tomáš Obermajer, Tomáš Plavec
33. Jakub Šandera
39., 48. Milan Lecián
44. Martin Ševeček
50. Jiří Němec
53. Radek Dvořák
21. 9. 16 19:30 TEMPO Blšany FK Tralalalala 3. 11:1 (4:1)
Brzký gól hostů naznačoval vyrovnané utkání, ale hlavně ve druhém poločase dokázali domácí využít početní převahy. Martin Hanek, Josef Orel
Blšany FK Tralalalala
Jan Štrauf – Lukáš Andras, Lukáš Drdla, Lukáš Kalenda, Michal Korbel, Jan Ležák, Lukáš Plzák vs Karolína Kopecká – Veronika Blechová, Jan Gubiš, Jaroslav Homoláč, Milan Lecián, Martin Ševeček, Vladimír Španihel
6., 14. Lukáš Andras
7., 27., 35., 51., 55. Lukáš Kalenda
43., 52., 53. Michal Korbel
47. Lukáš Plzák
14. 9. 16 19:45 HRAB1 Tralalalala Líheň talentů 2015 2. 2:5 (0:2)
Domácí předvedli po celý zápas bojovný výkon, když hráli pouze 4+1. Úsporně bránili a snažili se o rychlé protiútoky. Hosté neproměnili řadu šancí, při větší šikovnosti to mohlo skončit debaklem. Olmr
Tralalalala Líheň talentů 2015
Michal Krčmář – Veronika Blechová, Jaroslav Homoláč, Milan Lecián, Martin Ševeček vs Miroslav Kučera – David Adamček, David Hruška, Petr Janda, Tibor Jonáš, Daniel Vlk, Jan Vlk
41. Martin Ševeček
55. Milan Lecián
21., 25. David Hruška
37. David Adamček
44., 54. Petr Janda
7. 9. 16 20:45 MIKU4 Batalion 91 A Tralalalala 1. 5:4 (3:2)
Velmi rychlé utkání. Domácí byli o maličko lepšímu mužstvem. Kovařík
Batalion 91 A Tralalalala
Oldřich Vohnout – Tomáš Demjanovič, Marek Fiedler, Pavel Gruda, Petr Gruda, Jiří Haken, Jiří Novák, Jan Šimpach vs Tomáš Kouřim – Veronika Blechová, Jan Gubiš, Jaroslav Homoláč, Karolína Kopecká, Milan Lecián, Filip Petrásek, Martin Ševeček, Vladimír Španihel