Pá 16.9.16 18:45 TEMPO Atlanta Žižkov FC Los Bimbananos   (HL6I)
Pá 16.9.16 20:00 TEMPO Klucy PFS Šnek FC A   (HL7H)
Út 11.10.16 18:15 MIKU1 Sen ČM PG supervet Klokan Perón club SUP   (SVL1A)
Út 11.10.16 19:30 MIKU1 Klokan club Perón V Kings of Kent   (VL1A)
Út 11.10.16 20:45 MIKU1 Dvorce SK MPI Queens Park Club   (HL2A)

3. 12. 16 08:45 ZAK Kluci z Vršovic Ujde to 1980 SK 11. 6:4 (1:2)
Vyrovnané utkání, kterému by slušela remíza. Domácí však v závěru strhli vítězství na svoji stranu. Plucar,Hošek
Kluci z Vršovic Ujde to 1980 SK
Martin Vičík – Jiří Frolík, Jakub Havlín, Tomáš Icík, Jiří Krejčí, Jiří Novák, Martin Roskovec, Jan Tomšů, Ondřej Vičík vs Martin Houdek – Ondřej Hroch, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Václav Pabst, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik
37. Petr Moučka
18. 11. 16 18:00 ZAK Ujde to 1980 SK Power Rangers 10. 1:1 (0:0)
Velmi pěkný a kvalitní zápas, který skončil zaslouženou dělbou bodů. Petr Koutský, Tomáš Vondráček
Ujde to 1980 SK Power Rangers
Martin Houdek – Ondřej Hroch, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Václav Pabst, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik vs Petr Hýsek – Michal Bezpalec, Jan Hanzálek, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Matyáš Tittelbach, Adam Trojan
35. Marek Uhlárik 29 Nikola Langer 41. Pavel Novanský
11. 11. 16 18:00 ZAK Kbelské vosy B Ujde to 1980 SK 9. 2:2 (1:1)
Pohledné utkání, ve kterém je nakonec remíza zaslouženým rozuzlením. Hošek
Kbelské vosy B Ujde to 1980 SK
Vojtěch Češka – Kryštof Mejsnar, Lukáš Mejsnar, Jan Musel, Jaroslav Souček, Roman Souček, Jan Traub vs Martin Houdek – Ondřej Hroch, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Václav Pabst, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik
17. Jaroslav Souček
49. Jan Traub
28. Jan Malypetr
44. Václav Pabst
4. 11. 16 18:00 ZAK Ujde to 1980 SK Pfefrs FC 8. 3:5 (1:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém nakonec byli šťastnější hosté, kteří v závěru strhli vítězství na svoji stranu. Čapla
Ujde to 1980 SK Pfefrs FC
Martin Houdek – Ondřej Hroch, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Václav Pabst, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik vs Jan Čada – Matyáš Hájek, Štěpán Hájek, Adam Kryštof, Dimitris Patenidis, Jan Polák, Tomáš Rothe
13. Jan Malypetr
36. Petr Moučka
43. Václav Pabst
10., 19., 33., 58. Štěpán Hájek
53. Tomáš Rothe
22. 10. 16 10:00 ZAK Kapr tým 86 B Ujde to 1980 SK 7. 4:1 (2:0)
První půle byla vyrovnaná, ale domácí vedli o dvě branky. Po změně stran hosté svého soupeře zatlačili a dlouho sahali po vyrovnání, které však nepřišlo a naopak v závěru ještě dvakrát inkasovali.
Kapr tým 86 B Ujde to 1980 SK
Jan Sýkora – Martin Hyža, Libor Jurčík, Miroslav Korbář, Tomáš Mihal, David Šabatka, Radoslav Šanta, Ruslan Skopal, Milan Švarc vs Petr Moučka – Ondřej Hroch, Nikola Langer, Jan Malypetr, Václav Pabst, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik
2., 60. Ruslan Skopal
28. Milan Švarc
60. David Šabatka
39. Jaroslav Sirotek
14. 10. 16 18:00 ZAK Ujde to 1980 SK MTPCH 6. 1:3 (0:1)
První poločas nabídl minimum šancí a vyrovnanou hru. Ve druhé půli bylo utkání vyrovnané, ale hosté začali střílet branky a vyhráli.
Ujde to 1980 SK MTPCH
Petr Moučka – Ondřej Hroch, Nikola Langer, Jan Malypetr, Václav Pabst, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik vs Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Pavel Demo, Josef Ludík, Jiří Mach, Jakub Marianovský, Lukáš Mikula, Jakub Müller, Jiří Nakládal
40. Jaroslav Sirotek 30. Lukáš Borek
45. Lukáš Mikula
60. Pavel Demo
7. 10. 16 20:30 ZAK GoGo 1.NC Ujde to 1980 SK 5. 3:1 (2:0)
Utkání hrané v duchu fair play. Domácí byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Lukáš Bucek
GoGo 1.NC Ujde to 1980 SK
Jiří Brožík – Michal Douděra, Michal Drga, Daniel Kopic, Radovan Král, Ondřej Kratochvíl, Tomáš Majdl, Petr Orlowski, Aleš Zmeškal vs Martin Houdek – Ondřej Hroch, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Václav Pabst, Marek Uhlárik
12. Petr Orlowski
20. Michal Drga
60. Daniel Kopic
55. Jan Malypetr
30. 9. 16 18:00 ZAK Ujde to 1980 SK Plameňáci 1.FC A 4. 2:3 (1:2)
Velice upracovaný a nepohledný fotbal nakonec spravedlivě vyhráli hosté.
Ujde to 1980 SK Plameňáci 1.FC A
Martin Houdek – Ondřej Hroch, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Václav Pabst, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik vs Jiří Maroušek – Lukáš Dajčar, Zdeněk Kasalý, Jan Kechner, Jan Malý, Martin Mihalík, Tomáš Neužil, Josef Pospíšil, Václav Štefan, Robert Valenta
10. Václav Pabst
49. Jan Malypetr
2. Jan Malý
21. Zdeněk Kasalý
33. OG
23. 9. 16 18:00 ZAK Améby AFC A Ujde to 1980 SK 3. 3:2 (1:2)
Utkání by slušela remíza, ale tu domácí odmítli a v poslední minutě rozhodli o svém vítězství. Hosté doplatili na to, že neměli nikoho na střídání. Smetana
Améby AFC A Ujde to 1980 SK
Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jakub Marek, Tomáš Najman, Oldřich Růžička, David Šmída, Michal Šorf vs Martin Houdek – Ondřej Hroch, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Václav Pabst, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik
24. David Šmída
58. Alan Balha
60. Jakub Marek
26. Václav Pabst
9. 9. 16 18:00 ZAK Ujde to 1980 SK La Famiglia 2. 5:2 (1:1)
Po vyrovnané první půli domácí ve druhé půli zabrali a zaslouženě zvítězili. Beneš, Hošek
Ujde to 1980 SK La Famiglia
Martin Houdek – Ondřej Hroch, Jan Malypetr, Petr Moučka, Václav Pabst, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik vs Jan Vejlupek – Martin Průša, Jiří Šimral, Jakub Sochor, Michal Sochor, Pavel Sochor, Jan Zuna, Jan Zuna, Matěj Zuna
17., 48. Jan Malypetr
41. Petr Moučka
45., 50. Marek Uhlárik
25. Pavel Sochor
46. Martin Průša
2. 9. 16 18:00 ZAK ABCOM Ujde to 1980 SK 1. 4:12 (0:5)
Domácí nastoupili o jednoho hráče v poli oslabeni a to se jasně projevilo na výsledku utkání. Petr Bešta, Karel Kozel
ABCOM Ujde to 1980 SK
Jiří Polák – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Martin Šelelyo, Stanislav Vladař vs Martin Houdek – Ondřej Hroch, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Václav Pabst, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik