Ne 23.10.16 15:00 ZABEH Sedmikráskov Čimice Athletico Spořilov   (HL8M)
Ne 23.10.16 16:15 ZABEH Hosthunters Youngsters FC   (HL3D)
Ne 13.11.16 15:00 MALES Sokol Barča Vysočany Pivson a Pofel   (HL5H)
Ne 13.11.16 16:15 MALES Beton FC Sever 1.FC   (HL6L)

26. 11. 16 10:00 P3 Jabadabadoo Prosek GP Rangers 11. 1:5 (0:1)
Hosté byli jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Kohout
Martin Pašek – Pavel Hradílek, Tomáš Kučera, Jan Machynka, Jan Novák, Zdeněk Podlipný, Vojtěch Vundrlich, Jan Weigl vs Jan Musil – Dominik Čemus, Filip Dolan, Patrik Jantač, Tadeáš Kárník, Albert Kincl, Mikoláš Obrusník, Adam Tročil
60. Jan Weigl 30. Tadeáš Kárník
37., 53., 55. Albert Kincl
50. Filip Dolan
12. 11. 16 08:45 P1 GP Rangers Hypochondři 10. 4:2 (3:0)
Pěkné utkání, kde Rangers jasně vedli po první půli, Hypochondři ale ve druhé půli utkání zdramatizovali. Zasloužené vítězství domácích.
GP Rangers Hypochondři
Mikoláš Obrusník – Dominik Čemus, Daniel France, Patrik Jantač, Tadeáš Kárník, Albert Kincl, Adam Tročil vs Petr Pivoňka – Jan Martinec, Martin Peňáz, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Richard Trelo, Pavel Velkov, Pavol Volkay
16., 23., 29. Daniel France
60. Tadeáš Kárník
53. OG
55. Pavol Volkay
5. 11. 16 10:00 BECH Hoptajch team GP Rangers 9. 2:1 (1:0)
Vyrovnané a velmi slušné utkání, ve kterém domácí přetlačili o jeden gól svého soupeře a vyhráli.
Hoptajch team GP Rangers
Václav Kopecký – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Jan Janeček, Miroslav Janeček, Jan Kendera, Robert Netušil, Marek Růžička, Václav Svoboda vs Jan Musil – Dominik Čemus, Patrik Jantač, Tadeáš Kárník, Albert Kincl, Mikoláš Obrusník, Adam Tročil
17. Jan Kendera
50. Erik Ackermann
45. Tadeáš Kárník
30. 10. 16 18:45 P1 GP Rangers Hashlerka THC 1993 A 8. 7:1 (3:1)
Domácí jasně ovládli zápas. Lepší pohyb, kombinace i zakončení. Kohout
GP Rangers Hashlerka THC 1993 A
Dominik Čemus – Daniel France, Patrik Jantač, Tadeáš Kárník, Albert Kincl, Mikoláš Obrusník, Adam Tročil vs Tomáš Prchal – Petr Glamoš, Pavel Hromadník, Martin Kašík, Ondřej Nývlt, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Jakub Táborský
11., 57. Mikoláš Obrusník
14., 56. Tadeáš Kárník
22. Daniel France
34. Albert Kincl
38. Adam Tročil
22 Mikoláš Obrusník 9. Tomáš Sokol 33. Jakub Táborský
22. 10. 16 10:00 DEKAN GP Rangers Well Done 7. 3:2 (2:2)
Pohledné a rychlé utkání, ze kterého by si zasloužila body obě mužstva. Melíšek
GP Rangers Well Done
Jan Musil – Dominik Čemus, Daniel France, Patrik Jantač, Albert Kincl, Mikoláš Obrusník, Jan Skřivánek, Adam Tročil vs Andrey Abroskin – Nikita Baranovsky, Andrian Gaju, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Glib Kushnir, Iegor Martynov, Oleksii Ostrenskyi, Vladimir Timanov, Semen Troyan
2. Mikoláš Obrusník
3. Daniel France
46. Albert Kincl
11., 22. Andrian Gaju
16. 10. 16 11:15 BECH Desítníci CH.C. GP Rangers 6. 3:8 (2:1)
Zvítězilo lepší mužstvo. David Kupr
Desítníci CH.C. GP Rangers
Zdeněk Turyna – Jiří Bauer, Peter Demjanovič, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Miloslav Sejrek, Martin Uhlíř vs Mikoláš Obrusník – Dominik Čemus, Patrik Jantač, Tadeáš Kárník, Albert Kincl, Jan Skřivánek, Adam Tročil
57. Patrik Jantač
8. 10. 16 10:00 DEKAN GP Rangers Bruins FC 5. 3:6 (2:5)
Na začátku lepší Rangers nebyli schopni zúročit své šance, naopak Bruins tam "spadlo" všechno. Michal Vráblík
GP Rangers Bruins FC
Jan Musil – Dominik Čemus, Filip Dolan, Daniel France, Patrik Jantač, Albert Kincl, Mikoláš Obrusník, Adam Tročil vs Ivan Bareika – Artem Bokii, Vladislav Gorbunov, Kyrylo Linov, Andrey Polyakov, Vladimir Pushkarev, Ilia Skirdov, Timur Tulegaliyev, Dmytro Zaporozhchenko
23. Dmytro Zaporozhchenko
1. 10. 16 08:45 P3 Alej FK B GP Rangers 4. 1:4 (0:1)
Jednoznačné utkání. Tomáš Vitásek
Alej FK B GP Rangers
Martin Kačena – Marek Fejfar, Matěj Fejfar, Jan Grus, Petr Hanzalius, Tomáš Jauker, Ivan Karhan, Petr Kopřiva, Radek Kuchař vs Mikoláš Obrusník – Dominik Čemus, Filip Dolan, Daniel France, Patrik Jantač, Tadeáš Kárník, Albert Kincl, Adam Tročil
59. Petr Hanzalius 8., 33. Albert Kincl
34. Daniel France
45. Dominik Čemus
25. 9. 16 11:15 ZAK GP Rangers Sokol V.-Notorax B 3. 5:2 (3:2)
Zpočátku vyrovnané utkání s mírnou převahou domácích. Po odstoupení Eremiáše ovšem jasně ovládli hru domácí, kteří hráli velmi týmově a kvalitně, navíc spálili tolik šancí, že výhra mohla mít dvojnásobné skóre. V týmu hostů krom jedné individuality chyběla kvalita i týmový duch.
GP Rangers Sokol V.-Notorax B
Jan Musil – Daniel France, Patrik Jantač, Tadeáš Kárník, Albert Kincl, Jan Skřivánek, Adam Tročil vs Marek Ferstl – Robin Eremiaš, Dominik Guttenberg, Václav Horejsek, Petr Kuna, Pavel Kunst, Lukáš Nevrlý, Tomáš Tesař
1. Tadeáš Kárník
20. Albert Kincl
27. Adam Tročil
59. Jan Skřivánek
7., 14. Robin Eremiaš
10. 9. 16 10:00 DEKAN SG-II Butovice GP Rangers 2. 2:3 (1:1)
Hezké a rychlé utkání, rozhodla lepší koncovka hostů. Vostatek
SG-II Butovice GP Rangers
Lukáš Krist – Jakub Beran, Jan Hanton, Přemysl Horký, Vojtěch Koželka, Tomáš Slavík, Martin Stupka, Jan Surovec vs Mikoláš Obrusník – Dominik Čemus, Daniel France, Patrik Jantač, Tadeáš Kárník, Albert Kincl, Adam Tročil
29. Jan Hanton
33. Přemysl Horký
40. Patrik Jantač
53. Daniel France
3. 9. 16 08:45 DEKAN GP Rangers Nulová šance 1. 1:1 (0:0)
V první půli byla vidět snaha obou týmů dát gól, která však skončila neúspěšně. Až ve druhé půli se to povedlo oběma týmům. Zasloužená remíza.
GP Rangers Nulová šance
Jan Musil – Dominik Čemus, Filip Dolan, Patrik Jantač, Tadeáš Kárník, Albert Kincl, Mikoláš Obrusník, Adam Tročil vs Tomáš Axler – David Borovička, Leoš Buřval, Filip Hartmann, Josef Klapal, David Nekola, Michal Věchet