Ne 4.9.16 10:00 STOD Lucky team Periferie United   (HL5G)
Ne 4.9.16 11:15 STOD England Praha Mall 1.FC   (HL8L)
Ne 9.10.16 08:45 HANSP Mall 1.FC Malvazinky 1.FC   (HL8L)
Ne 9.10.16 10:00 HANSP Plný plíce Sací komando Modřany   (HL4F)
Ne 13.11.16 16:15 ZAK Digi Prague FC Rumové pralinky FC   (HL7K)
Ne 13.11.16 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Hustec   (HL4F)

3. 12. 16 10:00 P3 Nádhera Gremio 11. 3:1 (2:1)
Domácí byli lepším mužstvem, ale na každou branku potřebovali čtyři šance. Kovařík
Nádhera Gremio
Michal Dalibába – Petr Antoš, Stanislav Buňata, Tomáš Dalibába, František Novotný, Karel Semerád, Karel Slepička vs Michal Gráf – Zbyněk Chládek, Peter Janda, Tomáš Jindra, Josef Kujal, Jaroslav Šafařík, Petr Šťastný
21. František Novotný
30. Karel Semerád
44. Stanislav Buňata
22. Peter Janda
19. 11. 16 08:45 TEMPO Pogo Praha FC Nádhera 10. 3:10 (3:2)
Ještě v poločase Pogo vedlo 3:2, ale druhá půle ukázala Nádhera zlepšení a její střelecká pohotovost slavila úspěch.
Pogo Praha FC Nádhera
Oto Ploch – Petr Breburda, Adam Bydžovský, Lukáš Kohout, Oleg Shigin, Jaroslav Skála, Nicolas Týce vs Stanislav Buňata – Petr Antoš, Michal Dalibába, Tomáš Dalibába, František Novotný, Karel Semerád
57. Michal Dalibába
12. 11. 16 10:00 ZABEH Nádhera Profesoři 9. 2:4 (1:1)
Bojovné utkání, ve kterém byli hosté fotbalovější a zvítězili. Trnka
Nádhera Profesoři
Radek Dupal – Petr Antoš, Stanislav Buňata, Michal Dalibába, Tomáš Dalibába, Ondřej Kec, Karel Semerád, Karel Slepička vs František Hubr – Tomáš Dvořák, Václav Farský, Martin Nůsek, Jiří Procházka, Pavel Rozkovec, Benjamin Tuček
15. OG
42. Karel Semerád
16., 50. Václav Farský
35. Benjamin Tuček
45. Pavel Rozkovec
6. 11. 16 11:15 STOD Sporting Luka Nádhera 8. 4:4 (2:3)
Zasloužená remíza.
Sporting Luka Nádhera
Martin Dudek – Ladislav Bořecký, Štěpán Doležal, Jakub Jiroudek, Jaroslav Kriebel, Milan Novák, Martin Zbránek vs Radek Dupal – Petr Antoš, Stanislav Buňata, Michal Dalibába, Tomáš Dalibába, František Novotný, Karel Semerád, Karel Slepička
7. Ladislav Bořecký
8. Jakub Jiroudek
41., 52. Štěpán Doležal
21. Karel Slepička
22., 29. Tomáš Dalibába
35. Stanislav Buňata
30. 10. 16 17:45 METE1 Nádhera Samson Žižkov 1.FC 7. 5:0 (1:0)
Samson Žižkov bez nápadu a kreativity nemohl v tomto zápase vyhrát. To Nádhera se rozjela v 2. půli k parádní jízdě, čtyřmi kousky potvrdila na góly chudý první poločas a jasně bere oba body.
Nádhera Samson Žižkov 1.FC
Radek Dupal – Stanislav Buňata, Michal Dalibába, Tomáš Dalibába, František Novotný, Karel Semerád, Karel Slepička vs Pavel Tošnar – Jan Cupl, Eduard Hindl, Marek Lehovec, Vladimír Roubíček, Daniel Šafránek, Jan Šafránek, David Sigan
11. František Novotný
33., 46. Michal Dalibába
40. Stanislav Buňata
59. Karel Semerád
22. 10. 16 11:15 ZAK Šílené veverky Nádhera 6. 2:2 (1:2)
Vyrovnaný zápas, ve kterém domácí dotahovali dvougólový náskok hostů a povedlo se jim to. Zasloužená remíza.
Šílené veverky Nádhera
David Janda – Libor Barto, Pavel Blecharz, Tomáš Harvánek, Zdeněk Hruboš, Michal Janda, Petr Skařupa, Jurij Vančický, Jiří Veselý vs Radek Dupal – Petr Antoš, Michal Dalibába, Tomáš Dalibába, Ondřej Kec, František Novotný, Karel Semerád, Karel Slepička
18. Petr Skařupa
51. Zdeněk Hruboš
3. Karel Semerád
11. Petr Antoš
15. 10. 16 10:00 P2 Pivnice U Zpěváčků Nádhera 5. 1:2 (0:1)
Velmi slušné a férové utkání, ve kterém oba týmy projevily snahu, bojovnost i nasazení.
Pivnice U Zpěváčků Nádhera
Tomáš Maceček – Jakub Cejnar, David Hlaváček, Roman Ilovičný, Michael Papadakis, Tanas Papadakis, Petr Rosa, Tomáš Svoboda vs Radek Dupal – Petr Antoš, Stanislav Buňata, Michal Dalibába, Tomáš Dalibába, Ondřej Kec, Karel Semerád, Karel Slepička
36. Tomáš Svoboda 19., 45. Stanislav Buňata
8. 10. 16 11:15 ZABEH Nádhera Luver FC 4. 6:0 k.
24. 9. 16 12:30 TEMPO K+K Fotbal Team Nádhera 3. 2:13 (1:7)
Celkem suverénně si hosté došli pro vítězství, přestože po pár vstřelených brankách zvolnili. Jakub Maršoun, Lukáš Mihula
K+K Fotbal Team Nádhera
Tomáš Navrátil – Jan Dostál, David Faber, Radek Glocar, Tomáš Hejl, Marek Novotný, Tomáš Popek vs Radek Dupal – Petr Antoš, Stanislav Buňata, Michal Dalibába, Tomáš Dalibába, Ondřej Kec, František Novotný, Karel Semerád, Karel Slepička, Jakub Votruba