Ne 2.10.16 20:00 MIKU2 Power WCC Social Members FC   (HL5I)
Ne 23.10.16 18:45 P1 Beton FC Medvědi B   (HL6L)
Ne 23.10.16 20:00 P1 United clans Atomovej brouk B   (HL4F)
Ne 13.11.16 12:30 HANSP Bruchos HFC Corleone   (HL5G)
Ne 13.11.16 13:45 HANSP Legendy FC FC Praha 07   (HL8N)

3. 12. 16 10:00 ZAK Samson Žižkov 1.FC Pogo Praha FC 11. 1:4 (1:2)
Zasloužené vítězství hostů po pěkném kolektivním výkonu. Hošek
Pavel Tošnar – Jan Cupl, Eduard Hindl, Marek Lehovec, David Sigan, Jan Uhlíř vs Oto Ploch – Petr Breburda, Adam Bydžovský, Lukáš Kohout, Roman Konovshiy, Jonatan Kuneš, Jiří Němeček, Oleg Shigin, Jaroslav Skála, Nicolas Týce
24. Eduard Hindl 1., 5. Jiří Němeček
51., 58. Nicolas Týce
19. 11. 16 08:45 TEMPO Pogo Praha FC Nádhera 10. 3:10 (3:2)
Ještě v poločase Pogo vedlo 3:2, ale druhá půle ukázala Nádhera zlepšení a její střelecká pohotovost slavila úspěch.
Pogo Praha FC Nádhera
Oto Ploch – Petr Breburda, Adam Bydžovský, Lukáš Kohout, Oleg Shigin, Jaroslav Skála, Nicolas Týce vs Stanislav Buňata – Petr Antoš, Michal Dalibába, Tomáš Dalibába, František Novotný, Karel Semerád
57. Michal Dalibába
12. 11. 16 10:00 P2 Pivnice U Zpěváčků Pogo Praha FC 9. 3:2 (1:1)
Nadšené mládí proti léty prověřené zkušenosti. Hrát hezký fotbal často nestačí. Domácí byli efektivnější v zakončení a navíc je několikrát podržel gólman. Vyrovnané utkání, které rozhodla zkušenost. Filip Kotek, Jan Hynek
Pivnice U Zpěváčků Pogo Praha FC
Tomáš Maceček – Jakub Cejnar, David Hlaváček, Roman Ilovičný, Michael Papadakis, Petr Rosa, Martin Sumerauer vs Oto Ploch – Petr Breburda, Adam Bydžovský, Lukáš Kohout, Jonatan Kuneš, Jiří Němeček, Oleg Shigin, Jaroslav Skála, Nicolas Týce
15. Michael Papadakis
35., 58. David Hlaváček
30. OG
45. Nicolas Týce
5. 11. 16 12:30 HANSP Pogo Praha FC Luver FC 8. 6:0 k.
30. 10. 16 17:30 TEMPO K+K Fotbal Team Pogo Praha FC 7. 3:2 (3:1)
Střetly se vyrovnané týmy v poklidném utkání. Jakub Keraghel, Ondřej Beneš
K+K Fotbal Team Pogo Praha FC
Erik Štěpnička – David Faber, Radek Glocar, Tomáš Hejl, Jan Hustoles, Tomáš Jezbera, Petr Lenner, Tomáš Navrátil, Marek Novotný, Artur Zhytnyk vs Oto Ploch – Petr Breburda, Adam Bydžovský, Lukáš Kohout, Roman Konovshiy, Jonatan Kuneš, Jiří Němeček, Oleg Shigin, Jaroslav Skála, Nicolas Týce
14., 21. David Faber
22. Tomáš Jezbera
39 Artur Zhytnyk 20. Petr Breburda
39. Jaroslav Skála
21. Lukáš Kohout
50. Adam Bydžovský
22. 10. 16 08:45 P3 Pogo Praha FC Huňáč PK 6. 1:5 (0:2)
Hosté si od začátku drželi vedení a ve druhém poločase hrozili z rychlých protiútoků. Domácí ke konci výsledek pouze korigovali. Tomáš Sedláček, Jonathan Vopěnka
Pogo Praha FC Huňáč PK
Oto Ploch – Petr Breburda, Adam Bydžovský, Lukáš Kohout, Roman Konovshiy, Jonatan Kuneš, Oleg Shigin, Nicolas Týce vs Petr Poláček – Oldřich Benda, Yahor Ivanov, Jiří Míšek, Radek Patrovský, Radek Pekárek, Jiří Princ, Roman Šmejkal, Taras Vatral, Miloš Velinský, Vladyslav Yash
57. Lukáš Kohout 3., 38., 49., 54. Vladyslav Yash
26. Oldřich Benda
15. 10. 16 08:45 P3 Homogen 1.FC A Pogo Praha FC 5. 6:2 (0:1)
Sympatický a férový zápas, ve kterém si oba týmy vytvořily mnoho šancí. V první půli byli bojovnější hosté, po pauze jim ale postupně docházely síly a nakonec si domácí během několika minut otevřeli střelnici.
Homogen 1.FC A Pogo Praha FC
Vít Mašek – Michael Bárta, Tomáš Horník, Lukáš Hron, Pavel Mašek, Jan Plachý, Martin Prochaska, Petr Schimon, Vladimír Zeman vs Oto Ploch – Petr Breburda, Adam Bydžovský, Lukáš Kohout, Oleg Shigin, Nicolas Týce
44. Vladimír Zeman
45., 46., 60. Michael Bárta
51., 58. Martin Prochaska
29. Lukáš Kohout
57. Adam Bydžovský
8. 10. 16 08:45 P3 Pogo Praha FC Gremio 4. 5:2 (3:0)
Hrál se klidný a pohodový fotbálek.
Pogo Praha FC Gremio
Oto Ploch – Petr Breburda, Adam Bydžovský, Lukáš Kohout, Jonatan Kuneš, Nicolas Týce vs Tomáš Jindra – Marek Doubek, Michal Gráf, Peter Janda, Josef Kujal, Michal Lupínek, Jiří Sadílek, Petr Šťastný
6., 7., 39. Nicolas Týce
22. Adam Bydžovský
60. Jonatan Kuneš
50. Petr Šťastný
55. Michal Lupínek
1. 10. 16 10:00 P2 Profesoři Pogo Praha FC 2. 6:0 k.
Profesorský výkon domácích stačil proti oslabenému soupeři na pohodlné vítězství. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Profesorů pro start neregistrovaného hráče v týmu Pogo Praha. Český
Profesoři Pogo Praha FC
František Hubr – Jan Brabenec, Tomáš Dvořák, Václav Farský, Peter Galavský, Martin Nůsek, Michal Nůsek, Jiří Procházka, Pavel Rozkovec, Benjamin Tuček vs Oleg Shigin – Lukáš Kohout, Jonatan Kuneš, Nicolas Týce
2., 30., 32., 35., 50. Benjamin Tuček
6. Martin Nůsek
13., 23. Tomáš Dvořák
15. Peter Galavský
20., 38. Michal Nůsek
52. Nicolas Týce
24. 9. 16 11:15 ZAK Pogo Praha FC Šílené veverky 3. 0:4 (0:1)
Domácí se snažili hrát fotbal, ale hosté je trestali z brejků. Mládí vs. Zkušenost 0:4. Rosenberger