Čt 19.5.16 17:00 HANSP Pražský axiom Parta AC   (HL8E)
Čt 19.5.16 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A Mamba club V   (VL2B)
Čt 19.5.16 19:30 HANSP Ravens FC Druhá fáze   (HL7G)
St 8.6.16 19:15 STER1 Guatemalské ještěrky Los Muchachos   (HL7F)
St 8.6.16 20:30 STER1 Athletico KMF Shooters Morava FC   (HL7F)

23. 6. 16 20:45 CESMI Cormoran FC SUP Koliba F.C.V. 13. 2:3 (1:1)
V první půli se hrálo velmi vyrovnaně. Ve druhé půli se domácí dostali do vedení, ale poté hosté dali dvě branky a utkání otočili a dovedli utkání k vítězství. Husák
Cormoran FC SUP Koliba F.C.V.
Viktor Kellerstein – Roman Heinz, Jiří Jirsa, Vladislav Kašpar, Josef Kurka, Jan Trnka vs Zdeněk Dražík – Miroslav Kos, Jiří Majer, Petr Podhůrský, Vladimír Sadílek, Jindřich Tůma, Martin Vaněček
23. Jan Trnka
38. Jiří Jirsa
28., 41. Vladimír Sadílek
47. Petr Podhůrský
7. 6. 16 19:00 STOD Koliba F.C.V. Traktor Humus SUP A 12. 1:3 (1:2)
Poklidné utkání se zaslouženým vítězstvím hostů. Husák
Koliba F.C.V. Traktor Humus SUP A
Petr Podhůrský – Leoš César, Václav Culka, Zdeněk Dražík, Miroslav Kos, Jiří Majer, Vladimír Sadílek, Antonín Sýkora, Jindřich Tůma, Martin Vaněček vs Roman Vavro – Vasil Bobalik, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Petr Mládek, Vladimír Rožánek, Václav Šedivý
2. Zdeněk Dražík 10. Petr Mládek
25. Jaroslav Havran
40. Lubor Hoďánek
24. 5. 16 19:00 STOD SuperNova L.F.C. Koliba F.C.V. 10. 3:0 (1:0)
Utkání probíhalo v klidném tempu a rozhodly dvě chyby hostujícího gólmana. V závěru Koliba zkusila hrát vabank, ale marně. Stanislav Roček, Marek Seidel
SuperNova L.F.C. Koliba F.C.V.
Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Pavel Čihák, Martin Hůla, Luboš Navrátil, Milan Paclík, Pavel Rajský, Pavel Soukup, Jan Uhlíř st., Vladimír Zelenka vs Vladimír Karban – Zdeněk Dražík, Miroslav Kos, Jiří Majer, Antonín Sýkora, Martin Vaněček
25. Jan Uhlíř st.
41. Martin Hůla
58. Vladimír Anev
18. 5. 16 19:00 ZABEH Koliba F.C.V. Indus SUP A 9. 0:11 (0:6)
Naprosto jednoznačná záležitost v podání hostujícího týmu. Čapla
Koliba F.C.V. Indus SUP A
Zdeněk Dražík – Miroslav Kos, Jiří Majer, Petr Podhůrský, Antonín Sýkora, Jindřich Tůma, Martin Vaněček vs Petr Mourek – Jaroslav Dlouhý, Pavel Fín, Radek Koryta, Pavel Kudrna, Luděk Kula, Tibor Soták, Zdeněk Tichý
3., 11., 18., 26., 37. Zdeněk Tichý
23., 27., 35., 57. Tibor Soták
35. Pavel Kudrna
50. Pavel Fín
10. 5. 16 19:00 STOD Bohemia Prd Koliba F.C.V. 8. 0:2 (0:1)
Koliba se ve 4. minutě 1. poločasu ujala vedení, v druhém zvýšila na 2:0. Real Prd bez šancí. Husák
Bohemia Prd Koliba F.C.V.
Pavel Matoušek – Pavel Drinka, Jan Enökl, Ladislav Jacko, Karel Šlapák, Jiří Tomášek vs Petr Podhůrský – Leoš César, Václav Culka, Zdeněk Dražík, Miroslav Kos, Jiří Majer, Vladimír Sadílek, Jindřich Tůma, Martin Vaněček
4. Martin Vaněček
54. Vladimír Sadílek
3. 5. 16 19:00 STOD Koliba F.C.V. Berušky B 7. 3:8 (0:6)
Od začátku utkání bylo jasné, kdo na hřišti bude kralovat. Hosté byli jasně lepším týmem a vyhráli zaslouženě. Boubín
Koliba F.C.V. Berušky B
Petr Podhůrský – Leoš César, Václav Culka, Zdeněk Dražík, Vladimír Karban, Miroslav Kos, Jiří Majer, Vladimír Sadílek, Antonín Sýkora, Jindřich Tůma, Martin Vaněček vs Tomáš Zima – Michal Buriánek, Petr Hejč, Cyril Hyspecký, Pavel Kallmünzer, Robert Kreibich, Vlastimil Křelina, Vladimír Löffler, Karel Lukeš, Martin Opatřil, Libor Petrů
35., 56. Zdeněk Dražík
49. Antonín Sýkora
6., 8., 17., 21., 50. Petr Hejč
12. Vlastimil Křelina
14. Vladimír Löffler
33. Michal Buriánek
28. 4. 16 18:15 ZAK Sokol Vysočany SUP Koliba F.C.V. 6. 1:3 (1:0)
Po prvním vstřeleném gólu domácího týmu to byl dost vyrovnaný zápas. Ve druhé půli hosté zabrali a dokázali otočit utkání ve svůj prospěch. Pavel Gruda
Sokol Vysočany SUP Koliba F.C.V.
Martin Valent – Petr Bratršovský, Karel Chládek, Petr Hrabal, Jiří Hrnčíř, Miroslav Konečný, Vratislav Kracman, Bohumil Prček, Petr Regal st., Karel Rubeš vs Petr Podhůrský – Václav Culka, Zdeněk Dražík, Jiří Majer, Vladimír Sadílek, Antonín Sýkora, Martin Vaněček
25. Petr Regal st. 40. Jiří Majer
48. Martin Vaněček
53. Zdeněk Dražík
19. 4. 16 19:00 STOD Koliba F.C.V. Dehet Old 1.FC SUP 5. 3:1 (0:0)
Pohodové utkání, ve kterém domácí byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Mlynařík,Plucar
Koliba F.C.V. Dehet Old 1.FC SUP
Petr Podhůrský – Zdeněk Dražík, Vladimír Karban, Jiří Majer, Vladimír Sadílek, Jindřich Tůma, Martin Vaněček vs Petr Votruba – Vladimír Hájek, Karel Kunst, Jan Novák, Jindřich Smolík, Pavel Tlustý, Martin Zdobinský
47., 57. Vladimír Sadílek
48. Vladimír Karban
41. Pavel Tlustý
14. 4. 16 19:00 P2 Lomíci Koliba F.C.V. 4. 5:6 (4:2)
Utkání, které bylo klidné a až na příděl gólů relaxační.
Lomíci Koliba F.C.V.
Jaromír Hajn – Otakar Anděl, Jozef Benkocký, Jan Chleboun, Petr Fliegel, Štefan Klíma, Vladimír Pípal, Jan Tyl vs Miroslav Kos – Václav Culka, Zdeněk Dražík, Vladimír Karban, Jiří Majer, Vladimír Sadílek, Antonín Sýkora, Martin Vaněček
13., 28. Petr Fliegel
14., 27. Štefan Klíma
57. OG
21., 31., 35. Zdeněk Dražík
25. Martin Vaněček
36., 54. Vladimír Sadílek
5. 4. 16 20:45 DEKAN Koliba F.C.V. Lucián FC SUP 3. 5:2 (3:1)
Na 3. superveteránskou ligu velmi kvalitní a pohledné utkání, hrané férově z obou stran. Hráči Luciánu zaspali začátek utkání, kdy šel soupeř rychle do vedení 2:0 a pak s přehledem celý zápas hru jen kontroloval. Čestmír Pavlásek, Jaroslav Budín
Koliba F.C.V. Lucián FC SUP
Miroslav Kos – Zdeněk Dražík, Vladimír Karban, Jiří Majer, Jaroslav Němec, Petr Podhůrský, Vladimír Sadílek, Antonín Sýkora, Jindřich Tůma, Martin Vaněček vs Miloš Zenkl – Karel Borek, Jaroslav Chalaš, Martin Davídek, George Kisugite, Václav Kohout, Miloš Kraus, Tomáš Tvrdek, Luboš Vaculík, Zdeněk Zemanec
2. Zdeněk Dražík
4., 28. Vladimír Sadílek
37., 42. OG
5. Luboš Vaculík
35. George Kisugite
31. 3. 16 19:00 MOTO1 PFC Kodymka SUP B Koliba F.C.V. 2. 0:6 k.
24. 3. 16 18:15 DEKAN Koliba F.C.V. Stará Garda SUP 1. 1:1 (0:1)
Slušně hrané utkání v poklidném tempu. Boubín, Kremlík
Koliba F.C.V. Stará Garda SUP
Jindřich Tůma – Zdeněk Dražík, Vladimír Karban, Miroslav Kos, Vladimír Sadílek, Antonín Sýkora, Martin Vaněček vs Tomáš Vodička – František Dražan, Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Zdeněk Knápek, Petr Moucha, Oldřich Pavlovský, Miroslav Šimůnek, Petr Turínek