St 12.10.16 19:30 MIKU4 Playboy team AC Suchá dáseň AC   (HL8F)
St 12.10.16 20:45 MIKU4 Eden 1999 Brosway team   (HL5D)

6. 12. 16 19:30 MIKU1 Klokan Perón club SUP DP Xaverov SUP 11. 2:6 (1:1)
Dramatické utkání skončilo vítězství týmu DP Xaverov SUP.
Petr Kozlík – Michal Jiráň, Vladimír Klupsa, Jan Kyněra, Milan Musil, Milan Němeček, Petr Pohnán, Petr Sýkora vs Petr Brejcha – Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Zoran Jovanoski, Karel Petržílka, Miloslav Skalický, Jan Šubík, František Svoboda, Slavomír Voženílek
51. Zoran Jovanoski
59. Jan Šubík
20. Slavomír Voženílek
22. 11. 16 18:15 MIKU1 Berušky A Klokan Perón club SUP 10. 3:5 (2:3)
V utkání, ve kterém se rozhodovalo o titulu, vyhrál Klokan, který proměnil své šance a slaví triumf v 1. lize. Berušky se snažily, ale nekázní hráčů Krištůfka a Tusjaka se samy ve snaze o zvrácení výsledku rozhodily, a proto si o titulu mohou nechat jen zdát. Dufek, Šaróka
Berušky A Klokan Perón club SUP
Tomáš Zima – Milan Janča, František Koubek, Pavel Kratochvíl, Petr Krištůfek, Pavel Kuželka, Roman Pučelík, Lubomír Tusjak, Karel Urban, František Veselý, Robert Zemánek vs Jan Klíma – Michal Jiráň, Vladimír Klupsa, Jan Kyněra, Richard Margolius, Daniel Mašek, Jiří Novotný, Petr Pohnán, Petr Sýkora
60. Daniel Mašek
15. 11. 16 18:15 MIKU1 Klokan Perón club SUP Veget FC SUP 9. 6:0 (0:0)
Rozhodčí se nedostavil. Mužstvo Veget nastoupilo pouze 4+1. Po krátké době se dva hráči Vegetu srazili ve vlastním vápně a nebyli schopni pokračovat ve hře. Pro nedostatečný počet hráčů rozhodčí zápas ukončil.
Klokan Perón club SUP Veget FC SUP
Petr Kozlík – Michal Jiráň, Vladimír Klupsa, Jan Kyněra, Daniel Mašek, Milan Musil, Petr Pohnán, Petr Sýkora, Roman Veselý vs Josef Kašička – Michal Brandejs, Petr Čermák, Ján Chromek, Karel Kulhánek
8. 11. 16 18:15 MIKU1 Zelená liška TJ SUP A Klokan Perón club SUP 8. 0:10 (0:3)
Zelená liška dlouho držela vyrovnanou partii, až koncem poločasu podruhé inkasovala a po změně stran Klokan odskočil úplně. Čapla
Zelená liška TJ SUP A Klokan Perón club SUP
Jaroslav Budín – Miloš Kotek, Jan Koukal, Stanislav Obešlo, Čestmír Pavlásek, Luboš Řeháček, Viktor Švestka, Michal Vokřínek vs Milan Němeček – Michal Jiráň, Vladimír Klupsa, Petr Kozlík, Jan Kyněra, Jiří Maršoun, Petr Pohnán, Roman Veselý
13., 28. Michal Jiráň
24., 36., 40. Roman Veselý
51., 56., 59. Jiří Maršoun
54., 58. Vladimír Klupsa
1. 11. 16 18:15 MIKU1 Tučňáci SUP A Klokan Perón club SUP 7. 1:5 (0:2)
Domácí se snažili, ale na hosty bohužel nestačili. Pavel Fligl, Michal Träger
Tučňáci SUP A Klokan Perón club SUP
Pavel Smolák – Roman Bäumel, Vladimír Hájek, Jaroslav Hrdlička, Robert Jirák, Jiří Mach, Roman Podhorský, Petr Podrápský, Jiří Šmejc vs Jan Klíma – Michal Jiráň, Jan Kyněra, Jiří Maršoun, Daniel Mašek, Milan Musil, Milan Němeček, Petr Pohnán, Petr Sýkora
45. Jiří Mach 7. Michal Jiráň
8., 48. Daniel Mašek
38. Milan Musil
57. Petr Pohnán
18. 10. 16 18:15 MIKU1 Klokan Perón club SUP Super Naděje A 6. 6:0 k.
11. 10. 16 18:15 MIKU1 Sen ČM PG supervet Klokan Perón club SUP 5. 3:4 (0:2)
Utkání na ostří nože - tvrdé, bojovné a velmi fotbalové. Hosté byli přeci jen o něco lepším týmem a nakonec vyhráli zaslouženě. Jan Malypetr, Viktor Komar
Sen ČM PG supervet Klokan Perón club SUP
Aleš Drtina – Miroslav Ackermann, Tomáš Kafka, Zdeněk Kolář, Miroslav Motl, Robert Netušil, Robert Nykl, Jaroslav Pur, Miroslav Vostarek vs Milan Němeček – Michal Jiráň, Vladimír Klupsa, Petr Kozlík, Jan Kyněra, Richard Margolius, Daniel Mašek, Milan Musil, Petr Pohnán, Petr Sýkora, Roman Veselý
32., 57. Robert Nykl
45. Robert Netušil
17., 37. Petr Pohnán
24. Daniel Mašek
35. Richard Margolius
4. 10. 16 18:15 MIKU1 Klokan Perón club SUP Pražačka seniors A 4. 7:0 (4:0)
Jednoznačné vítězství domácích. Petr Skřivan
Klokan Perón club SUP Pražačka seniors A
Jan Klíma – Michal Jiráň, Vladimír Klupsa, Richard Margolius, Daniel Mašek, Milan Němeček, Petr Pohnán, Petr Sýkora vs Petr Kubín – Ivan Haco, Petr Novák, Matěj Pánek, Tomáš Prošek, Pavel Staněk, Jan Syrovátka
8., 25. Petr Sýkora
11. Daniel Mašek
28. Petr Pohnán
32., 40., 55. Richard Margolius
28. 9. 16 19:00 ZABEH Indus SUP A Klokan Perón club SUP 3. 1:4 (0:2)
Hosté měli vynikající fotbalisty, jen by někteří z nich potřebovali občas navštívit psychiatra. Klail
Indus SUP A Klokan Perón club SUP
Tomáš Coufal – Jaroslav Dlouhý, Pavel Fín, Radek Koryta, Luděk Kula, Pavel Laštovička, Petr Mourek, Tibor Soták, Zdeněk Tichý vs Jan Klíma – Michal Jiráň, Petr Kozlík, Jan Kyněra, Jiří Maršoun, Milan Musil, Milan Němeček, Petr Pohnán, Petr Sýkora
34. Zdeněk Tichý 21. Michal Jiráň
27. Milan Němeček
42., 53. Petr Pohnán
15. Jan Kyněra
60. Jan Kyněra
13. 9. 16 18:15 MIKU1 Klokan Perón club SUP Novis Praha 2. 4:1 (3:0)
První půle byla jasně v moci Klokanů, při které vstřelili většinu svých gólů a díky tomu také vyhráli.
Klokan Perón club SUP Novis Praha
Milan Němeček – Michal Jiráň, Vladimír Klupsa, Jan Kyněra, Richard Margolius, Daniel Mašek, Milan Musil, Petr Pohnán, Petr Sýkora vs Roman Soukup – Jiří Čermák, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Libor Novák, Ota Ryneš, Vít Ševčík
11., 23. Richard Margolius
25. Petr Pohnán
34. Jan Kyněra
31. Milan Kvajsar
6. 9. 16 18:15 MIKU1 Keckafogo KK SUP Klokan Perón club SUP 1. 2:7 (1:3)
V první půli ještě vyrovnané utkání, ovšem ve 2. poločase hosté plně ovládli utkání. Kohout
Keckafogo KK SUP Klokan Perón club SUP
Ladislav Krämer – Roman Faic, Jiří Georgiu, Roman Jahoda, Miroslav Kmínek, Roman Mašek, Jaroslav Mejstřík, Aleš Netolický, Petr Pelíšek vs Jan Klíma – Michal Jiráň, Petr Kozlík, Jan Kyněra, Jiří Maršoun, Daniel Mašek, Milan Němeček, Petr Pohnán