6. 12. 16 19:15 MALES Veget FC SUP Berušky A 11. 1:13 (0:7)
Velmi pohledné utkání, hráči Berušek excelovali. Procházka
Karel Kulhánek – Petr Čermák, Ján Chromek, Ján Dzvoník, Jiří Holub, Josef Kašička, Tomáš Kočí, Petr Kudrna, Antonín Kühn, Petr Lédl, Jiří Rejzek vs Robert Zemánek – František Koubek, Pavel Kratochvíl, Petr Krištůfek, Jan Kuželka, Pavel Kuželka, Roman Pučelík, Lubomír Tusjak, Karel Urban, František Veselý
27. Karel Urban
45. Pavel Kratochvíl
58. Jan Kuželka
22. 11. 16 18:15 MIKU1 Berušky A Klokan Perón club SUP 10. 3:5 (2:3)
V utkání, ve kterém se rozhodovalo o titulu, vyhrál Klokan, který proměnil své šance a slaví triumf v 1. lize. Berušky se snažily, ale nekázní hráčů Krištůfka a Tusjaka se samy ve snaze o zvrácení výsledku rozhodily, a proto si o titulu mohou nechat jen zdát. Dufek, Šaróka
Berušky A Klokan Perón club SUP
Tomáš Zima – Milan Janča, František Koubek, Pavel Kratochvíl, Petr Krištůfek, Pavel Kuželka, Roman Pučelík, Lubomír Tusjak, Karel Urban, František Veselý, Robert Zemánek vs Jan Klíma – Michal Jiráň, Vladimír Klupsa, Jan Kyněra, Richard Margolius, Daniel Mašek, Jiří Novotný, Petr Pohnán, Petr Sýkora
60. Daniel Mašek
14. 11. 16 19:30 MIKU4 Tučňáci SUP A Berušky A 9. 2:7 (0:2)
Tučňáci měli během zápasu náznaky kombinačních akcí, ale Berušky byly přímočařejší v zakončení a zaslouženě vyhrály.
Tučňáci SUP A Berušky A
Pavel Smolák – Vladimír Hájek, Jaroslav Hrdlička, Robert Jirák, Roman Podhorský, Petr Podrápský vs Tomáš Zima – Milan Janča, František Koubek, Pavel Kratochvíl, Jan Kuželka, Pavel Kuželka, Roman Pučelík, Lubomír Tusjak
41. Vladimír Hájek
58. Pavel Smolák
13., 25., 31., 44., 51., 59. František Koubek
40. Roman Pučelík
10. 11. 16 20:30 MALES Berušky A Super Naděje A 8. 2:1 (0:1)
Jasný favorit dnešního zápasu se na výhru neskonale nadřel.
Berušky A Super Naděje A
Tomáš Zima – František Koubek, Pavel Kratochvíl, Jan Kuželka, Pavel Kuželka, Roman Pučelík, Lubomír Tusjak, Karel Urban, Robert Zemánek vs Marek Poláček – Petr Chlumecký, Milan Kodálík, Jiří Křepínský, Roman Kříž, Martin Routa, Ivo Štric, Jan Syrovátka, Vlastimil Zezula
43., 52. František Koubek 4. Ivo Štric 36. Milan Kodálík
3. 11. 16 19:30 BECH Sen ČM PG supervet Berušky A 7. 0:13 (0:7)
Domácí drželi se soupeřem krok pouze deset minut. Poté již rezignovali a bylo pouze otázkou, jak vysoké skóre bude v 60. minutě.
Sen ČM PG supervet Berušky A
Aleš Drtina – Tomáš Kafka, Robert Netušil, Robert Nykl, Milan Prekop, Miroslav Šusta vs Stanislav Kovář – Milan Janča, František Koubek, Pavel Kratochvíl, Jan Kuželka, Pavel Kuželka, Josef Očenáš, Lubomír Tusjak, Robert Zemánek
5., 29., 30., 42., 49., 51., 58. František Koubek
11., 14., 27. Pavel Kuželka
24. Lubomír Tusjak
54. Jan Kuželka
60. Milan Janča
20. 10. 16 20:30 MALES Berušky A Pražačka seniors A 6. 4:0 (2:0)
Jednoznačné utkání ve prospěch domácího týmu, který zaslouženě zvítězil.
Berušky A Pražačka seniors A
Tomáš Zima – Jiří Hájek, Milan Janča, František Koubek, Petr Krištůfek, Jan Kuželka, Pavel Kuželka, Lubomír Tusjak vs Petr Kubín – Ivan Haco, Petr Novák, Matěj Pánek, Pavel Staněk, Jan Syrovátka
1. Jan Kuželka
29. František Koubek
45. Petr Krištůfek
59. Lubomír Tusjak
12. 10. 16 19:00 ZABEH Indus SUP A Berušky A 5. 8:2 (6:0)
První půle byla jasně v režii domácího týmu. Ve druhé půli byli hosté lepším týmem, ale střelecká impotence a skvělý brankář domácích byl proti. Krásné utkání plné krásného fotbalu. Čapla,Janča
Indus SUP A Berušky A
Tomáš Coufal – Jaroslav Dlouhý, Pavel Fín, Radek Koryta, Pavel Kudrna, Luděk Kula, Pavel Laštovička, Petr Mourek, Tibor Soták, Zdeněk Tichý, Petr Vašíček vs Jaroslav Tater – Jiří Hájek, František Koubek, Pavel Kratochvíl, Petr Krištůfek, Jan Kuželka, Pavel Kuželka, Josef Očenáš, Miroslav Svoboda, Lubomír Tusjak, Karel Urban, František Veselý
8., 14., 45. Tibor Soták
13., 20., 29., 50. Zdeněk Tichý
21. Pavel Fín
48. František Veselý
57. František Koubek
6. 10. 16 20:30 MALES Berušky A Novis Praha 4. 5:1 (1:1)
Svižné utkání odpovídající úrovni 1. veteránské ligy. Domácí nenechali nikoho na pochybách a jednoznačně zvítězili.
Berušky A Novis Praha
Stanislav Kovář – Jiří Hájek, František Koubek, Pavel Kratochvíl, Vlastimil Křelina, Josef Očenáš, Roman Pučelík, Robert Zemánek vs Roman Soukup – Pavel Bošek, Jiří Čermák, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Milan Makovec, Július Mařík, Libor Novák, Vít Ševčík
5., 35., 47., 49. František Koubek
41. Pavel Kratochvíl
1. Jiří Landa
29. 9. 16 20:30 MALES Keckafogo KK SUP Berušky A 3. 1:4 (1:4)
Vše podstatné se odehrálo v prvním poločase, v tom druhém už se prakticky dohrávalo. Hosté vyhráli zaslouženě. Košťál
Keckafogo KK SUP Berušky A
Ladislav Krämer – Roman Faic, Jiří Georgiu, František Hodan, Jaroslav Mejstřík, Aleš Netolický, Petr Pelíšek vs Jaroslav Tater – Jiří Hájek, Milan Janča, František Koubek, Pavel Kratochvíl, Petr Krištůfek, Josef Očenáš, Lubomír Tusjak, Karel Urban, František Veselý
17. Petr Pelíšek 10. František Veselý
11. František Koubek
14., 27. Petr Krištůfek
15. 9. 16 20:30 MALES Berušky A DP Xaverov SUP 2. 9:4 (6:2)
Berušky byly jasně lepším týmem a svou kvalitu přenesly v branky. Jiří Kratochvíl, David Dušek
Berušky A DP Xaverov SUP
František Veselý – František Koubek, Pavel Kratochvíl, Petr Krištůfek, Jan Kuželka, Josef Očenáš, Miroslav Svoboda, Jaroslav Tater, Lubomír Tusjak vs Petr Brejcha – Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Václav Karásek, Karel Petržílka, Jiří Šebek, Miloslav Skalický, Dalibor Slezák, Jan Šubík, František Svoboda