Čt 4.5.17 17:45 ZABEH Sean team B Lokál United   (HL7C)
Čt 4.5.17 19:00 ZABEH Lazareth Indus   (HL7H)
Čt 4.5.17 20:15 ZABEH Defect Javorák   (VL1A)
Po 22.5.17 18:15 MIKU3 Traktor Praha A Libeň SK A   (HL7B)
Po 22.5.17 19:30 MIKU3 DP Xaverov SUP Tučňáci SUP A   (SVL1A)
Po 22.5.17 20:45 MIKU3 Texas N.Strašecí FC Havri Havri   (HL5A)

28. 6. 17 17:45 ZABEH Traktor humus A Internazionale AC 11. 4:1 (1:0)
Hosté měli optickou převahu a lepší držení míče, ale Traktor hrál velice chytře, efektivně a díky několika úspěšným brejkům zvítězil.
Traktor humus A Internazionale AC
Filip Kudrnáč – Libor Drozda, Jan Havránek, Ladislav Kautský, David Šefrna, Dominik Škarda, Jan Vorel, Miroslav Zeman vs Ruslan Bugayevskiy – Alisher Ibragim, Dias Idrissov, Ruslan Murzakanov, Daniil Okolot, Renat Yessenzhanov, Yerzhan Yessirkegenov, Nikita Zyryanov
27., 55. Jan Havránek
36. Jan Vorel
40. David Šefrna
44. Renat Yessenzhanov
18. 6. 17 18:30 HOSTI Akta - rez Traktor humus A 10. 4:5 (4:2)
Domácí byli většinu zápasu fotbalovější, byli více na míči a měli i víc šancí. Po přestávce jim ale docházely postupně síly, Traktor převzal iniciativu a zápas otočil.
Akta - rez Traktor humus A
Tomáš Michal – Štěpán Böhm, Ladislav Jančí, Adam Klavík, Jakub Klír, Ondřej Vrabec vs Filip Kudrnáč – Bohuslav Cabrnoch, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Dušan Valenta, Jakub Valenta, Matěj Valenta, Miroslav Zeman
10., 16. Ondřej Vrabec
22., 24. Adam Klavík
12., 26., 41. Matěj Valenta
34. Dušan Valenta
54. Ladislav Kautský
8. 6. 17 19:30 CESMI Traktor humus A Dynamo UK 9. 4:5 (0:1)
Velmi krásné, napínavé utkání, které skončilo těsnou výhrou Dynama.
Traktor humus A Dynamo UK
Filip Kudrnáč – Bohuslav Cabrnoch, Jan Chadima, Bohumil Exner, David Kudrnáč, Dušan Valenta, Jakub Valenta, Matěj Valenta, Miroslav Zeman vs Roman Lutsaiev – Nazariy Bogatkin, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Roman Kurets, Dmytro Kyprych, Taras Kytselyak, Yurii Meshko, Oleksii Ostafiichuk, Taras Petryshyn, Andrii Turmys
55. Oleksii Ostafiichuk
4. 6. 17 20:00 ZABEH Erko Kbely Traktor humus A 8. 5:9 (1:5)
Rozhodčí se nedostavil.
Erko Kbely Traktor humus A
Jiří Kaiser – Adam Kučera, Jakub Kučera, Tomáš Kyral, Michael Leibl, Matěj Řepka, Jan Špaček, Samuel Valenta vs Filip Kudrnáč – Bohuslav Cabrnoch, Jan Chadima, Jan Havránek, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Dominik Škarda, Jakub Valenta, Matěj Valenta
47. David Kudrnáč
25. 5. 17 20:15 ZABEH Traktor humus A Queens Park Club 7. 13:2 (7:1)
Hosté hráli celý první poločas jen v pěti, čímž bylo předčasně rozhodnuto o vítězi. Ráz hry se ovšem nezměnil ani za vyrovnaného početního stavu a nakonec z toho byl ostudný debakl. Michal Černoch, Robert Hlubuček
Traktor humus A Queens Park Club
David Kudrnáč – Bohuslav Cabrnoch, Jan Havránek, Dominik Škarda, Dušan Valenta, Jakub Valenta, Matěj Valenta, Miroslav Zeman vs Jakub Halamka – Daniel Nebřenský, Martin Prachař, Tomáš Proskočil, Marek Švehla, Petr Voves
7., 41. Marek Švehla
19. 5. 17 20:45 HOSTI The Penguins 6:5 B Traktor humus A 6. 0:3 (0:3)
Traktor si v prvním poločase vytvořil náskok, který už si pak pohlídal. Domácí trefovali jen tyče nebo brankáře. Čapla
The Penguins 6:5 B Traktor humus A
Milan Dvonč – Roman Alba, Milan Boubín ml., Daniel Březina, Martin Kohout, Lukáš Kratochvíl, Pavel Savko vs Filip Kudrnáč – Bohuslav Cabrnoch, Jan Chadima, Ladislav Kautský, David Šefrna, Jakub Valenta, Matěj Valenta
4. Jakub Valenta
20. David Šefrna
25. Matěj Valenta
14. 5. 17 20:00 ZABEH Sparta Pankrác Traktor humus A 5. 7:7 (3:2)
Krásný útočný fotbal. Vukovič
Sparta Pankrác Traktor humus A
Jaroslav Příbrský – Dominik Barták, Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Lukáš Kotrba, Štěpán Šimeček vs David Kudrnáč – Bohuslav Cabrnoch, Jan Havránek, Ladislav Kautský, Dominik Škarda, Dušan Valenta, Jakub Valenta, Matěj Valenta
60. Jan Havránek
27. 4. 17 18:15 HOSTI Traktor humus A Saens 1.FC A 4. 1:5 (1:3)
Saens se v úvodu utkání dostávali do tempa, z čehož vyústilo rychlé vedení o tři branky, které zkušeně hlídali a ve druhém poločase ještě navýšili. Dufek
Traktor humus A Saens 1.FC A
David Kudrnáč – Bohuslav Cabrnoch, Jan Chadima, Bohumil Exner, Jan Havránek, David Šefrna, Dominik Škarda, Jakub Valenta, Matěj Valenta, Jan Vrňák vs Pavel Strazzer – František Bureš, Marek Fuksa, Vojtěch Gajecký, Lukáš Maxa, Stanislav Nohýnek, Ondřej Straka, Lukáš Tesařík, Miroslav Weiner
20. Matěj Valenta 8., 18., 46. Lukáš Maxa
13., 44. Lukáš Tesařík
23. 4. 17 20:00 MIKU1 Řežem to United Traktor humus A 3. 0:6 (0:4)
Utkání v jasné režii hostů, kteří zaslouženě vyhráli.
Řežem to United Traktor humus A
Jiří Hrubý – Jakub Kouba, Marek Náhlovský, Michal Novák, Lukáš Svoboda, Petr Topol, Michal Vondrka vs David Kudrnáč – Bohuslav Cabrnoch, Jan Havránek, Ladislav Kautský, David Šefrna, Dominik Škarda, Dušan Valenta, Jakub Valenta, Matěj Valenta
15. Matěj Valenta
17. Bohuslav Cabrnoch
20., 49. Dušan Valenta
26. Jakub Valenta
47. Jan Havránek
9. 4. 17 20:00 ZABEH Traktor humus A Torpedo Barrandov 2. 5:3 (3:0)
Utkání výborné úrovně, ve kterém si domácí vytvořili rozhodující náskok už v prvním poločase. Trnka
Traktor humus A Torpedo Barrandov
David Kudrnáč – Bohuslav Cabrnoch, Jan Havránek, Ladislav Kautský, David Šefrna, Dušan Valenta, Jakub Valenta, Miroslav Zeman vs Ondřej Zika – David Belán, Petr Dolejš, Michal Levora, Radek Levora, Ondřej Novák, Jakub Sainer, Luděk Šístek, Jan Vosýnek
15., 25., 29. Jan Havránek
33., 48. Jakub Valenta
38., 45. David Belán
56. Jan Vosýnek
30. 3. 17 20:15 ZABEH Lucián FC A Traktor humus A 1. 2:6 (1:3)
Velice vyrovnaný zápas. Hosté díky výborným zákrokům gólmana vedli v poločase o dva góly. Pak sice Lucián snížil, ale vzápětí přišel po druhé žluté kartě o vyloučeného hráče a od té doby už byl na míči prakticky jen Traktor. Vostatek