Jednoznačné utkání, a to hosté soupeře až moc šetřili. Kovařík
Petr Vítek – Miloslav Adámek, Otakar Holubec, Jan Hudák, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Wendepanga Ismael Ouedraogo, Lukáš Ramík, Stanislav Starý vs Lukáš Martinec – Ondřej Brusch, Vojtěch Engelmann, Michal Hořínek, Martin Křelina, Václav Kulhavý, Martin Štancl
26., 29., 32. Ondřej Brusch
42. Martin Štancl
50. Michal Hořínek
29. 5. 17 20:45 DEKAN Litrpůl FC Bohemia AFK 9. 3:4 (3:0)
Zápas dvou zcela rozdílných poločasů. Litrpůl byl první poločas jasně lepší a připravil si pohodlné tříbrankové vedení, které ve druhém poločase zcela nepochopitelně ztratil. Bohemia slaví po zmrtvýchvstání první výhru v sezoně. Dufek
Litrpůl FC Bohemia AFK
Petr Koukal – Aleš Hlaváč, Darek Jakubowicz, Jaroslav Köstl, Jan Omasta, Jakub Valta, Jan Vávra, Jiří Zach vs Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Martin Budinský, Michal Ekrt, Otakar Holubec, Jan Hudák, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Lukáš Ramík, Stanislav Starý
6., 17., 23. Jakub Valta 37. Petr Bartoníček
41. Jan Hudák
43. Lukáš Ramík
50. OG
22. 5. 17 19:15 HRAB3 Bohemia AFK Líheň talentů 2015 8. 2:3 (0:2)
Hosté byli po celý zápas lepší a aktivnější. Melíšek
Bohemia AFK Líheň talentů 2015
Petr Vítek – Petr Bartoníček, Michal Ekrt, Otakar Holubec, Jan Hudák, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Lukáš Ramík, Stanislav Starý vs David Hruška – David Adamček, Michal Čermák, Lukáš Hromas, Petr Janda, Tibor Jonáš, Jiří Kurek, Vojtěch Vihan
38. Michal Ekrt
44. OG
4. Michal Čermák
25. Jiří Kurek
47. Lukáš Hromas
15. 5. 17 20:15 MOTO2 Kvantanámo Bohemia AFK 7. 2:0 (0:0)
Kvantanámo od začátku tlačilo, ale Bohemia pozorně bránila a v prvním poločase gól nepadl. Druhá půle byla útočnější z obou stran. Bohemia svoje dvě gólovky neproměnila, a tak body zaslouženě berou domácí.
Kvantanámo Bohemia AFK
Jakub Kotek – Petr Čáha, Dominik Kirchmann Urban, David Král, Adam Kubát, Štěpán Kubát, Dušan Kuzmík, Robert Rödling vs Petr Vítek – Miloslav Adámek, Michal Ekrt, Otakar Holubec, Jan Hudák, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Lukáš Ramík, Stanislav Starý
47. Adam Kubát
60. Dominik Kirchmann Urban
3. 5. 17 19:00 P3 Bohemia AFK Havri Havri 6. 5:11 (4:6)
Jasně lepší hosté ve druhé půli strhli vedení na svou stranu. První půle byla chvílemi vyrovnaná. Marek Gerschon, Marek Třešňák
Bohemia AFK Havri Havri
Michal Ekrt – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Martin Budinský, Jan Hudák, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Stanislav Starý vs Šimon Vobruba – Jan Hejda, Tomáš Kaliba, Jiří Rédr, Tomáš Starý, Viliam Valúch, Martin Vodrážka, Jakub Vojáček
40. Tomáš Kaliba
24. 4. 17 18:00 HRAB3 Texas N.Strašecí FC Bohemia AFK 5. 9:1 (2:1)
Texas Bohemku rozstřílel. Ta se prakticky nedostala za půlící čáru. Procházka
Texas N.Strašecí FC Bohemia AFK
Lukáš Běloušek – Miroslav Blaha, Kiryl Kokarau, Tomáš Kouklík, Jan Mráz, David Scharf, Jan Vondráček vs Petr Vítek – Petr Bartoníček, Michal Ekrt, Otakar Holubec, Jan Hudák, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Stanislav Starý
22., 39., 57. Tomáš Kouklík
27., 45., 55. Jan Mráz
51. OG
58., 60. David Scharf
9. Jan Hudák
10. 4. 17 19:30 DEKAN Bohemia AFK Alkohol Vršovice FC 4. 1:1 (1:1)
Pohledné, vyrovnané utkání, oba týmy vycházely ze zajištěných obran a utkání tak dospělo k zasloužené remíze. Šťástka, Pavel
Bohemia AFK Alkohol Vršovice FC
Petr Vítek – Petr Bartoníček, Martin Budinský, Michal Ekrt, Jan Hudák, Aleš Krupička, Lukáš Ramík, Stanislav Starý vs Martin Štancl – Lukáš Bady, Adam Bielawski, Levan Bokeria, Jakub Herout, Štěpán Herout, Martin Jermář, Pavel Pták, David Vostřák
21. Stanislav Starý 11 Petr Bartoníček 25. Jakub Herout
3. 4. 17 19:30 CESMI Bohemia AFK Farkáň 92 1.FC 3. 1:3 (0:2)
Vyrovnaný zápas, ve kterém domácí dlouho sahali po vyrovnání, ale museli otevřít obranu a nakonec inkasovali. Skokánek
Bohemia AFK Farkáň 92 1.FC
Petr Vítek – Petr Bartoníček, Martin Budinský, Michal Ekrt, Otakar Holubec, Jan Hudák, Aleš Krupička, Lukáš Ramík, Stanislav Starý vs Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Roman Kelers, Tomáš Kofroň, Filip Rozum, Ivo Unger, Pavel Zajíček
31. Aleš Krupička 6. Jan Fousek
13. Petr Adam
60. Daniel Karas
27. 3. 17 18:45 BIHOR Arabská Bohemia AFK 2. 8:2 (6:0)
Jasná záležitost mužstva Arabská, které si s chutí zastřílelo. Padla spousta pěkných branek.
Arabská Bohemia AFK
Zdeněk Sloboda – Viktor Dolista, Martin Fried, Petr Hájek, David Janeczek, Rudolf Klepáček, Pavel Knápek, Jan Novák, Jaromír Šmerda vs Petr Vítek – Petr Bartoníček, Martin Budinský, Michal Ekrt, Otakar Holubec, Aleš Krupička, Lukáš Ramík
5. OG
8., 21., 29., 35. David Janeczek
17. Martin Fried
22., 47. Petr Hájek
53. Petr Bartoníček
60. Martin Budinský
20. 3. 17 19:30 HOSTI Bohemia AFK Pradox 1.FC 1. 2:5 (0:2)
Pradox působil fotbalověji, dostal se do rychlého vedení, a přestože domácí snížili, hosté drtivým finišem stvrdili vítězství. Dufek