Čt 11.5.17 18:15 MIKU3 Autobazar Duo VET Lisako A   (VL2B)
Čt 11.5.17 19:30 MIKU3 CFG Suchdol Klucy PFS   (HL7G)
Čt 11.5.17 20:45 MIKU3 Tatarský biftek VET Stýbla Ďáblic VET   (VL4B)
Pá 9.6.17 18:45 TEMPO Los Bimbananos Pyjavíce FK   (HL6I)
Pá 9.6.17 20:00 TEMPO Zličín army Velký klády FC   (HL8J)

19. 6. 17 19:30 DEKAN Litrpůl FC Texas N.Strašecí FC 11. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
5. 6. 17 20:45 DEKAN Alkohol Vršovice FC Litrpůl FC 10. 1:1 (0:0)
Pochvala oběma týmům za fair-play. Alkohol v první půli neproměnil několik ohromných šancí, ale ve druhé půli se přesto dostal do vedení. Litrpůl neměl hráče na střídání, přesto dokázal vyrovnat a do konce byl výsledek stále otevřený.
Alkohol Vršovice FC Litrpůl FC
Adam Bielawski – Lukáš Bady, Levan Bokeria, Jakub Herout, Štěpán Herout, Martin Jermář, Pavel Pták, Marek Šlingr vs Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, Darek Jakubowicz, Jaroslav Köstl, Michael Teplý, Jiří Zach
40. Pavel Pták 45. Aleš Hlaváč
29. 5. 17 20:45 DEKAN Litrpůl FC Bohemia AFK 9. 3:4 (3:0)
Zápas dvou zcela rozdílných poločasů. Litrpůl byl první poločas jasně lepší a připravil si pohodlné tříbrankové vedení, které ve druhém poločase zcela nepochopitelně ztratil. Bohemia slaví po zmrtvýchvstání první výhru v sezoně. Dufek
Litrpůl FC Bohemia AFK
Petr Koukal – Aleš Hlaváč, Darek Jakubowicz, Jaroslav Köstl, Jan Omasta, Jakub Valta, Jan Vávra, Jiří Zach vs Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Martin Budinský, Michal Ekrt, Otakar Holubec, Jan Hudák, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Lukáš Ramík, Stanislav Starý
6., 17., 23. Jakub Valta 37. Petr Bartoníček
41. Jan Hudák
43. Lukáš Ramík
50. OG
22. 5. 17 20:45 DEKAN Arabská Litrpůl FC 8. 9:0 (7:0)
Jednoznačné utkání. Litrpůl si v druhém poločase vytvořil několik šancí ke zmírnění výsledku, štěstí ale tentokrát stálo jasně na straně domácích. Alfréd Schubert, Artem Tsalyy
Arabská Litrpůl FC
Zdeněk Sloboda – Viktor Dolista, Petr Hájek, Martin Jinek, Rudolf Klepáček, Pavel Knápek, Jan Novák, Petr Pařízek, Jaromír Šmerda, Michal Štáfek vs Petr Koukal – Aleš Hlaváč, Jakub Hrazdil, Jaroslav Köstl, Michael Teplý, Jakub Valta, Jan Vávra, Jiří Zach
3., 10. Viktor Dolista
6. OG
13., 57. Jan Novák
24., 26. Petr Pařízek
30. Michal Štáfek
45. Martin Jinek
15. 5. 17 20:45 DEKAN Litrpůl FC Pradox 1.FC 7. 3:14 (0:7)
Jednoznačné utkání. Exhibice v podání Pradoxu. Hošek
Litrpůl FC Pradox 1.FC
Petr Koukal – Aleš Hlaváč, Karel Horák, Jakub Hrazdil, Jaroslav Köstl, Peter Munduch, Jan Omasta, Michael Teplý, Jakub Valta, Jan Vávra, Jiří Zach vs Roman Sahula – Tomáš Hettner, Karel Jindrák, Daniel Růžička, Pavel Růžička, Lukáš Smíšek
18., 26. Pavel Růžička
1. 5. 17 20:45 DEKAN Models FC Litrpůl FC 6. 6:0 k.
24. 4. 17 20:45 DEKAN Litrpůl FC Stará dáma 5. 0:8 (0:2)
Dynamické utkání jednoznačného průběhu.
Litrpůl FC Stará dáma
Petr Koukal – Aleš Hlaváč, Jakub Hrazdil, Jan Omasta, Michael Teplý, Jakub Valta, Jiří Zach vs Michal Hořínek – Ondřej Brusch, Vojtěch Engelmann, Martin Křelina, Václav Kulhavý, Ondřej Novák, Martin Štancl
4., 51. Vojtěch Engelmann
10., 48. Martin Štancl
33., 34., 52., 59. Ondřej Brusch
10. 4. 17 20:45 CESMI Farkáň 92 1.FC Litrpůl FC 4. 3:2 (2:1)
Průměrný fotbal, vyhrál šťastnější tým.
Farkáň 92 1.FC Litrpůl FC
Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Roman Kelers, Tomáš Kofroň, Filip Rozum, Ivo Unger vs Petr Koukal – Aleš Hlaváč, Karel Horák, Jakub Hrazdil, Peter Munduch, Jan Omasta, Michael Teplý, Jakub Valta, Jan Vávra, Jiří Zach
1., 43. Martin Kavalír
16. Daniel Karas
14. Jan Vávra
48. Jan Omasta
3. 4. 17 20:45 DEKAN Líheň talentů 2015 Litrpůl FC 3. 8:3 (3:1)
Pohledný zápas, ve kterém o vítězi rozhodlo, že hosté neměli nikoho na střídání.
Líheň talentů 2015 Litrpůl FC
Stanislav Julák – David Adamček, Michal Čermák, Lukáš Hromas, David Hruška, Petr Janda, Tibor Jonáš, Jiří Kurek, Vojtěch Vihan vs Petr Koukal – Aleš Hlaváč, Jan Omasta, Jakub Valta, Jan Vávra, Jiří Zach
49. Jan Vávra
27. 3. 17 20:45 DEKAN Litrpůl FC Kvantanámo 2. 4:5 (1:1)
Utkání mělo od začátku vysoké tempo a obě mužstva byla dobře technicky vybavená. První půle byla vyrovnaná a skončila remízou. Začátek druhé půle patřil jednoznačně Kvantanámu, které se čtyřmi rychlými brankami dostalo do velkého vedení. V závěru ale Litrpůl zabral a málem vyrovnal. Martin Vobecký, Jiří Jindra
Litrpůl FC Kvantanámo
Petr Koukal – Aleš Hlaváč, Jan Omasta, Michael Teplý, Jakub Valta, Jan Vávra, Jiří Zach vs Jakub Kotek – Petr Čáha, Dominik Kirchmann Urban, David Král, Adam Kubát, Štěpán Kubát, Dušan Kuzmík, Robert Rödling
21., 53. Jan Omasta
50., 55. Jakub Valta
10. Dušan Kuzmík
33., 43. Petr Čáha
45., 48. Adam Kubát
20. 3. 17 20:45 DEKAN Havri Havri Litrpůl FC 1. 6:2 (1:2)
Hosté do utkání nastoupili 4+1, přesto první půli vyhráli. Domácí se probrali až v závěru, což jim však stačilo k výhře. Pohledný a bojovný zápas ze strany hostů.