St 7.6.17 20:45 HOSTI Credit Praha FC Pěstební dělníci   (HL7C)

19. 6. 17 19:30 CESMI Kvantanámo Farkáň 92 1.FC 11. 5:4 (2:1)
Pohledné utkání skončilo vítězstvím týmu Kvantanámo.
Jakub Kotek – Petr Čáha, Dominik Kirchmann Urban, David Král, Adam Kubát, Dušan Kuzmík, Štěpán Návrat, Robert Rödling vs Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Roman Kelers, Filip Rozum, Ivo Unger
29., 52. Daniel Karas
47. Martin Kavalír
55. Petr Adam
5. 6. 17 19:15 HRAB3 Havri Havri Kvantanámo 10. 2:2 (2:1)
Vyrovnané utkání, ze strany Havri Havri zbytečně vyhrocené. Tento tým držel hru více ve své režii, ale i přes jejich velký tlak se Kvantanámo nevzdalo a bojovalo až do poslední chvíle.
Havri Havri Kvantanámo
Martin Vodrážka – Jan Hejda, Tomáš Kaliba, Jiří Rédr, Viliam Valúch, Jakub Vojáček vs Jakub Kotek – Petr Čáha, Dominik Kirchmann Urban, David Král, Adam Kubát, Štěpán Kubát, Dušan Kuzmík, Štěpán Návrat, Robert Rödling
15. Tomáš Kaliba
25. OG
50 Tomáš Kaliba 26. Robert Rödling
60. David Král
29. 5. 17 20:15 METE1 Kvantanámo Texas N.Strašecí FC 9. 0:6 (0:2)
Jednoznačné utkání v podání hostů.
Kvantanámo Texas N.Strašecí FC
Jakub Kotek – Petr Čáha, Dominik Kirchmann Urban, David Král, Adam Kubát, Štěpán Kubát, Dušan Kuzmík, Štěpán Návrat, Robert Rödling vs Lukáš Běloušek – Miroslav Blaha, Jan Mráz, David Scharf, Šimon Scharf, Jan Vondráček, Martin Vyskočil
13. Šimon Scharf
22. Martin Vyskočil
45. Miroslav Blaha
53. Jan Mráz
56. Jan Vondráček
58. David Scharf
22. 5. 17 19:30 BECH Alkohol Vršovice FC Kvantanámo 8. 2:7 (0:3)
Luxusní fotbálek předvedla obě mužstva. Šťastnější konec pro Kvantanámo.
Alkohol Vršovice FC Kvantanámo
Adam Bielawski – Levan Bokeria, Jakub Herout, Štěpán Herout, Martin Jermář, Pavel Pták, Marek Šlingr vs Jakub Kotek – Petr Čáha, David Král, Adam Kubát, Štěpán Kubát, Dušan Kuzmík, Štěpán Návrat, Robert Rödling
56. Štěpán Kubát
15. 5. 17 20:15 MOTO2 Kvantanámo Bohemia AFK 7. 2:0 (0:0)
Kvantanámo od začátku tlačilo, ale Bohemia pozorně bránila a v prvním poločase gól nepadl. Druhá půle byla útočnější z obou stran. Bohemia svoje dvě gólovky neproměnila, a tak body zaslouženě berou domácí.
Kvantanámo Bohemia AFK
Jakub Kotek – Petr Čáha, Dominik Kirchmann Urban, David Král, Adam Kubát, Štěpán Kubát, Dušan Kuzmík, Robert Rödling vs Petr Vítek – Miloslav Adámek, Michal Ekrt, Otakar Holubec, Jan Hudák, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Lukáš Ramík, Stanislav Starý
47. Adam Kubát
60. Dominik Kirchmann Urban
1. 5. 17 20:45 ARIT Arabská Kvantanámo 6. 2:2 (1:0)
Hosté vyválčili bod v samém závěru utkání.
Arabská Kvantanámo
Zdeněk Sloboda – Viktor Dolista, Petr Hájek, David Janeczek, Martin Jinek, Jakub Kašpárek, Rudolf Klepáček, Pavel Knápek, Petr Pařízek, Michal Štáfek vs Jakub Kotek – Petr Čáha, Dominik Kirchmann Urban, David Král, Adam Kubát, Štěpán Kubát, Dušan Kuzmík, Robert Rödling
19. Martin Jinek
38. Rudolf Klepáček
58. Robert Rödling
59. Jakub Kotek
24. 4. 17 19:30 HOSTI Kvantanámo Pradox 1.FC 5. 5:2 (2:1)
Velice statečně bojující hosté vzdorovali ve čtyřech hráčích v poli dlouho, ale nakonec padli.
Kvantanámo Pradox 1.FC
Jakub Kotek – Petr Čáha, Dominik Kirchmann Urban, David Král, Adam Kubát, Dušan Kuzmík, Štěpán Návrat vs Jaroslav Huslík – Tomáš Hettner, Karel Jindrák, Daniel Růžička, Radek Sahula
39. Jaroslav Huslík
10. 4. 17 19:15 ZAK Models FC Kvantanámo 4. 7:10 (3:6)
Pěkné a běhavé utkání, chvílemi zbytečně vyhrocené. Zasloužená výhra hostů. Boubín
Models FC Kvantanámo
Michal Boháček – Jindřich Bareš, Filip Černý, Petr Hejna, Petr Nebeský, David Procházka, Jiří Zemánek vs Jakub Kotek – Petr Čáha, David Král, Adam Kubát, Štěpán Kubát, Dušan Kuzmík, Robert Rödling
38. Robert Rödling
3. 4. 17 20:30 SCBEC Kvantanámo Stará dáma 3. 0:10 (0:4)
Skvěle hrající Kvantanámo na Starou dámu prostě nemělo. Krásný zápas plný krásných akcí a navíc zcela v duchu fair-play. Kvantanámo si zasloužilo alespoň jeden gól.
Kvantanámo Stará dáma
Jakub Kotek – Petr Čáha, Dominik Kirchmann Urban, David Král, Adam Kubát, Štěpán Kubát, Dušan Kuzmík, Robert Rödling vs Milan Hanák – Ondřej Brusch, Pavel Čapek, Vojtěch Engelmann, Michal Hořínek, Martin Křelina, Václav Kulhavý, Lukáš Martinec, Martin Štancl
12., 38. Vojtěch Engelmann
15., 30., 37., 45., 49. Ondřej Brusch
19. Martin Křelina
43. Pavel Čapek
54. Michal Hořínek
27. 3. 17 20:45 DEKAN Litrpůl FC Kvantanámo 2. 4:5 (1:1)
Utkání mělo od začátku vysoké tempo a obě mužstva byla dobře technicky vybavená. První půle byla vyrovnaná a skončila remízou. Začátek druhé půle patřil jednoznačně Kvantanámu, které se čtyřmi rychlými brankami dostalo do velkého vedení. V závěru ale Litrpůl zabral a málem vyrovnal. Martin Vobecký, Jiří Jindra
Litrpůl FC Kvantanámo
Petr Koukal – Aleš Hlaváč, Jan Omasta, Michael Teplý, Jakub Valta, Jan Vávra, Jiří Zach vs Jakub Kotek – Petr Čáha, Dominik Kirchmann Urban, David Král, Adam Kubát, Štěpán Kubát, Dušan Kuzmík, Robert Rödling
21., 53. Jan Omasta
50., 55. Jakub Valta
10. Dušan Kuzmík
33., 43. Petr Čáha
45., 48. Adam Kubát
20. 3. 17 19:30 LITVI Kvantanámo Líheň talentů 2015 1. 1:4 (1:1)
Velmi pěkné utkání s mnoha šancemi na obou stranách a zaslouženým vítězstvím hostů. Josef Viktorin, Zdeněk Holakovský