7. Borussia Dortšpunt B 11 5 1 5 34:29 11
12. AC SK Viktoria 1905 11 1 1 9 22:34 3

Pá 7.4.17 18:00 P2 Pyjavíce FK Rasta Velbloudi   (HL6I)
Pá 7.4.17 19:15 P2 Hajduk Hůrka A Žlutá křídla   (HL6I)
Út 16.5.17 18:15 DEKAN Paradentol 1990 Estudiantes VET B   (VL3B)
Út 16.5.17 19:30 DEKAN Greenhorns FC Dynamo R.U.M. A   (HL5B)
Út 16.5.17 20:45 DEKAN MIFA Fighters FO Akademie Flirtu   (HL6D)

29. 6. 17 20:30 MALES Slamník I.USP F.C.K. 11. 0:6 (0:5)
Utkání bylo ukončeno ve 30. minutě pro pokles hráčů Slamníku pod povolenou hranici. Trnka
Slamník I.USP F.C.K.
Jakub Smrčka – Tomáš Linhart, Zbyněk Mleziva, Martin Petráček, Michael Tereba vs Martin Černý – Michal Česák, Erik Heimlich, Daniel Hrubý, Vladimír Hujer, Michal Král, Matěj Kubíček, Tadeáš Kubíček, Pavel Monhart
4., 6., 22. Erik Heimlich
26. Matěj Kubíček
27. Pavel Monhart
15. 6. 17 19:15 MALES Dromedarians Praha Slamník I.USP 10. 2:0 (2:0)
Ve slušně hraném utkání dobré úrovně zvítězil přece jen o něco lepší tým Dromedarians. Růžička
Dromedarians Praha Slamník I.USP
Jiří Červený – Radim Furjel, Michal Hanousek, Josef Jasenský, Martin Kožár, Róbert Šišaj vs Jakub Smrčka – Tomáš Linhart, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Martin Petráček, Michael Tereba
13. Martin Kožár
30. Michal Hanousek
1. 6. 17 19:15 MALES Slamník I.USP Borussia Dortšpunt B 9. 3:2 (2:2)
Vyrovnaný zápas, štěstí se přiklonilo na stranu domácích, kteří z rychlého útoku v závěru skórovali.
Slamník I.USP Borussia Dortšpunt B
Jakub Smrčka – Tomáš Linhart, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Martin Petráček, Michael Tereba vs Jiří Lopata – Jakub Andres, Martin Denovský, Jan Dvořák, Tomáš Effmert, Matěj Holeček, Václav Kabátek, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček
4., 57. Tomáš Mleziva
29. Martin Petráček
18., 18. Ondřej Vachulka
25. 5. 17 18:15 MIKU1 AC SK Viktoria 1905 Slamník I.USP 8. 6:0 (7:2)
Utkání v poločase ukončeno pro pokles hráčů hostů pod povolený počet. Jinak jednoznačné utkání na jednu branku, hosté pouze 4+1. Rosenberger
AC SK Viktoria 1905 Slamník I.USP
Mikuláš Ferjenčík – Martin Bánoci, Pavel Čepek, Vojtěch Ondráček, Dušan Radovanovič, Lukáš Veselý, Šimon Zoubek vs Jakub Smrčka – Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Martin Petráček, Michael Tereba
3., 27. Martin Bánoci
7., 26., 29. Lukáš Veselý
21. Šimon Zoubek
24. Vojtěch Ondráček
13. Michael Tereba
19. Tomáš Mleziva
11. 5. 17 19:15 MALES Slamník I.USP ZAK Praha 7. 0:6 (2:1)
Slamník vybojoval bod, když dvakrát vedl, ale soupeř byl běhavější a kontroloval míč. Bez střídání hrající domácí měli také smůlu, když si dali dvě vlastní branky, ZAK byl jinak střelecky impotentní. Zápas byl kontumován ve prospěch ZAK Praha pro start hráče v trestu v týmu Slamník. Michal Janoška, Tomáš Němec
Slamník I.USP ZAK Praha
Jakub Smrčka – Martin Chalupa, Radek Dolejší, Petr Linhart, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Martin Petráček, Michael Tereba vs Jiří Kašpar – Adam Karásek, Jan Králíček, Zdeněk Randa ml., David Urban, Jan Vilímec, Jakub Zavázal, Matěj Zavázal
2. Martin Chalupa
25. Tomáš Mleziva
20., 40. OG
4. 5. 17 19:15 MALES Well Done Slamník I.USP 6. 3:4 (3:1)
Domácí byli lepší, ale druhou půli zápasu hraného v nepřátelské atmosféře nezvládli. Jiří Rohlík
Well Done Slamník I.USP
Andrey Abroskin – Nikita Baranovsky, Andrian Gaju, Glib Kushnir, Stanislau Maskaliunets, Vladimir Timanov, Semen Troyan vs Petr Linhart – Martin Chalupa, Radek Dolejší, Tomáš Linhart, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Martin Petráček, Jakub Smrčka, Michael Tereba
25. Martin Chalupa
27. 4. 17 19:15 MALES Slamník I.USP Squadra Azzurra 5. 8:2 (5:1)
Squadra Azzura natropila ve své kombinační hře příliš mnoho chyb a Slamník důrazně trestal. Hošek
Slamník I.USP Squadra Azzurra
Jakub Smrčka – Martin Chalupa, Radek Dolejší, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Martin Petráček, Michael Tereba vs Martin CicalaFilip Cicala, Michal Jandl, Petr Klajl, Tomáš Kratochvíl, Karel Vančura
5., 60. Tomáš Mleziva
7., 18., 45., 47. Radek Dolejší
14., 24. Martin Petráček
8. Petr Klajl
39. Tomáš Kratochvíl
20. 4. 17 19:15 MALES Zavináč FC Slamník I.USP 4. 10:1 (5:1)
Zasloužená výhra fotbalovějšího mužstva. Melíšek
Zavináč FC Slamník I.USP
Jaroslav Stasinka – Jakub Hon, Ondřej Lang, Ondřej Liskovský, Radek Sojka, Ondřej Steiger, Marek Vogl, Jan Weisser, Filip Zelinka vs Jakub Smrčka – Martin Chalupa, Radek Dolejší, Petr Linhart, Tomáš Linhart, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Martin Petráček, Michael Tereba
2., 42. Marek Vogl
9., 14., 19., 38., 46., 58. Ondřej Lang
10. Ondřej Steiger
53. Filip Zelinka
3. Tomáš Mleziva 35. Martin Chalupa
6. 4. 17 19:15 MALES Rum Zahořany HT Slamník I.USP 3. 4:2 (4:2)
Divoký zápas plný bojovnosti. Domácí byli technicky i rychlostně lepším týmem a i v oslabení dokázali soupeře několikrát přečíslit. Zasloužená výhra Zahořan. Janča
Rum Zahořany HT Slamník I.USP
David Krpata – Jakub Hais, Tomáš Jalůvka, Josef Janeš, Tomáš Koldcsiter, Petr Kramer, Petr Lhotský, Petr Nepraš, Radek Petřina, Lukáš Vidner vs Petr Linhart – Martin Chalupa, Radek Dolejší, Tomáš Linhart, Zbyněk Mleziva, Martin Petráček, Jakub Smrčka, Michael Tereba
49. Petr Linhart
30. 3. 17 18:00 MALES Slamník I.USP Kapitáni 2. 2:5 (2:2)
Utkání plné nepřesností, zasloužená výhra hostů. Jiří Panocha
Slamník I.USP Kapitáni
Jakub Smrčka – Martin Chalupa, Radek Dolejší, Petr Linhart, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Martin Petráček, Michael Tereba vs Jiří Kašpar – Ondřej Fogatoš, Antonín Janoušek, Jiří Němec, Dalibor Pulkert, Petr Pulkert, Jan Sedláček, Petr Škoda, Jiří Závodský
20., 27. Tomáš Mleziva 10., 38., 53. Antonín Janoušek
12. Jiří Závodský
44. Petr Pulkert
23. 3. 17 19:15 MALES K.K.K. Slamník I.USP 1. 1:3 (0:3)
Hosté si v první půli vytvořili tříbrankový náskok, který v pohodě dotáhli do vítězného konce. Domácí v druhé půli pouze korigovali. Hošek,Vukovič
K.K.K. Slamník I.USP
Jan Koška – Petr Brabec, Adam Chrumko, Libor Jelen, Ľubomír Krígovský, Milan Melišík, Jan Podestát, Miroslav Slanina vs Petr Linhart – Martin Chalupa, Radek Dolejší, Tomáš Linhart, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Martin Petráček, Michael Tereba