Po 8.5.17 16:15 ZABEH Modrý balet A Ňiňos F.C.   (HL8J)
Po 8.5.17 17:30 ZABEH Díky čau FC Drsný šrouby   (HL7J)
Čt 22.6.17 18:15 HOSTI Hertha ZMZ VET Zlatý krysy FC   (VL3A)
Čt 22.6.17 19:30 HOSTI Primitives Prague FC Klika CFA   (HL8H)
Čt 22.6.17 20:45 HOSTI Tučňáci SUP B Benda All Stars FC   (SVL2B)

27. 6. 17 20:45 HOSTI Trenhos VET Estudiantes VET B 11. 5:3 (1:2)
Estudiantes zápas dobře rozehráli a vedli 3:1. Domácí zaveleli k velkému obratu a v poslední desetiminutovce vývoj duelu otočil.
Trenhos VET Estudiantes VET B
Tomáš Kůstka – Vladimír Černý, Miroslav Dlouhý, Jaroslav Dvořáček, Karel Holeček, Václav Kočárek, Václav Novák vs Miloš Princ – Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Daniel Kopec, David Nekvasil, Michal Plicka, Tomáš Vích
26., 53., 58. Karel Holeček
41. Václav Novák
54. Miroslav Dlouhý
19. Michal Plicka
28. Daniel Kopec
35. Vilém Hodulák
13. 6. 17 18:15 HANSP Estudiantes VET B Tamu Pua 1.FC VET 10. 2:2 (1:0)
Velmi vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů, když hosté vyrovnávali v samém závěru utkání. Husák
Estudiantes VET B Tamu Pua 1.FC VET
Vilém Hodulák – Milan Čihák, Roman Dittrich, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Daniel Kopec, David Nekvasil, Miloš Princ, Tomáš Vích vs Jan Blažek – Radim Hlubuček, Pavel Holan, Tomáš Hrdina, František Jílek, Jaroslav Mutl, Michal Šich, Petr Záhorský
6. Milan Čihák
45. Tomáš Vích
40. Pavel Holan
59. Radim Hlubuček
6. 6. 17 19:15 STER1 TBC Lachtan VET Estudiantes VET B 9. 0:4 (0:1)
Utkání hrané v jasné režii hostů, kteří zaslouženě vyhráli.
TBC Lachtan VET Estudiantes VET B
Michal Krystín – Jiří Balla, Aleš Carmine, Jaroslav Hudec, Michal Hudec, Jiří Pavlík, Radek Pištora, Jan Vejmelka vs Tomáš Hrubý – Milan Čihák, Roman Dittrich, Miroslav Kalvas, Daniel Kopec, David Nekvasil, Michal Plicka, Miloš Princ, Tomáš Vích
23., 38. Roman Dittrich
37. Milan Čihák
42. Michal Plicka
30. 5. 17 19:15 STER1 Estudiantes VET B Slawoj Břevnov 8. 3:3 (1:3)
První půli byli hosté lepší a vypracovali si dvoubrankový náskok. Ve druhé půli byli o něco lepším týmem domácí a zaslouženě se jim podařilo vyrovnat. Plucar
Estudiantes VET B Slawoj Břevnov
Vilém Hodulák – Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Daniel Kopec, Pavel Krejčík, Michal Plicka, Miloš Princ, Tomáš Vích vs Tomáš Peterka – Radek Fál, Petr Frýba, David Hylas, Vladimír Lhota, Karel Mikeš, Tomáš Ouřada, Václav Rod, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka
25. Tomáš Vích
32. Vilém Hodulák
43. Pavel Krejčík
15. Vladimír Lhota
26. David Hylas
28. Jaroslav Šamánek
16. 5. 17 18:15 DEKAN Paradentol 1990 Estudiantes VET B 7. 1:7 (0:3)
Hosté od první minuty dominovali a zaslouženě zvítězili. Martin Petráček, Tomáš Mleziva
Paradentol 1990 Estudiantes VET B
Tomáš Zdeněk – Stanislav Hejhal, Petr Herman, Martin Hrbáček, Jiří Krejčík, Martin Lepšík, Josef Petrásek vs Miroslav Bílek – Roman Dittrich, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Michal Plicka, Miloš Princ, Tomáš Vích
52. Martin Lepšík 20., 23., 42. Michal Plicka
21., 33. Tomáš Vích
42., 57. Roman Dittrich
9. 5. 17 19:15 STER1 Estudiantes VET B Legends a Veterans 6. 0:5 (0:3)
V nádherném zápase byli jednoznačně lepší, rychlejší a přesnější hosté.
Estudiantes VET B Legends a Veterans
Miroslav Bílek – Milan Čihák, Roman Dittrich, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Daniel Kopec, Miloš Princ, Tomáš Vích vs Marián Pašiak – Tomáš Drahovzal, Josef Dvořák, Jan Krůta, Lukáš Pecha, Pavel Poláček, Luboš Rybár, Radek Švarc
7., 35., 41. Tomáš Drahovzal
23. Lukáš Pecha
29. Pavel Poláček
25. 4. 17 18:15 BECH Kulišáci CF VET Estudiantes VET B 5. 1:10 (0:5)
Hosté byli po celé utkání jasně lepším týmem a zaslouženě zvítězili vysokým rozdílem ve skóre.
Kulišáci CF VET Estudiantes VET B
Petr Vyhnal – David Kácl, Jiří Komers, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Petr Pištěk, Jiří Sýkora, Michal Trojan, Miloš Vladyka vs Miroslav Bílek – Milan Čihák, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Daniel Kopec, David Nekvasil, Tomáš Vích
50. Miloš Vladyka 8. Miroslav Kalvas
9., 58. Milan Čihák
15. Daniel Kopec
16., 28., 46. Tomáš Hrubý
34., 48. Tomáš Vích
39. Vilém Hodulák
18. 4. 17 20:45 HOSTI Estudiantes VET B Frankie 4. 0:3 (0:2)
Frankie byl fotbalovějším týmem, proměnil alespoň nějaké šance a po zásluze slaví výhru. Dufek
Estudiantes VET B Frankie
David Nekvasil – Roman Dittrich, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Daniel Kopec, Pavel Krejčík, Michal Plicka, Miloš Princ, Tomáš Soukup, Tomáš Vích vs Jan Pekárek – Pavel Blažek, Pavel Franěk, Jiří Károly, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Jan Pospíšil, Petr Tichý, Radek Tůma, Michal Vlk
3. Tomáš Křivánek
11. Michal Vlk
47. Petr Tichý
11. 4. 17 18:00 MALES Estudiantes VET B UTS Vršovice VET 3. 4:9 (1:6)
První půle byla jasně v režii hostujícího týmu, který si vytvořil pětigólový náskok. Ten si ve druhé půli v pohodě pohlídal a zaslouženě vyhrál. Tomáš Jelínek ml., Tomáš Jelínek st.
Estudiantes VET B UTS Vršovice VET
David Nekvasil – Roman Dittrich, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Daniel Kopec, Michal Plicka, Miloš Princ vs Sergiu Botezatu – Jiří Dvořák, Radim Jašek, Jan Krtil, Rudolf Michalský, Pavel Petrásek, Michal Wágner