Ne 9.4.17 18:30 HOSTI Dýně AC A ZAHR 1.FC   (HL8M)
Ne 9.4.17 19:45 HOSTI Tycho de Brahe VET The Penguins 6:5 XXL   (VL4E)
Ne 14.5.17 16:15 P1 MTPCH Steaua FC   (HL4E)
Ne 14.5.17 17:30 P1 Bruins FC Benda OFC   (HL5I)
Ne 11.6.17 18:30 HOSTI ZAHR 1.FC Stříbrný hroch C   (HL8M)
Ne 11.6.17 19:45 HOSTI The Penguins 6:5 XXL Typos - Garda FC   (VL4E)

24. 6. 17 11:15 DEKAN Sarmat FC FC Praha 07 11. 6:4 (1:1)
V první půli klidné utkání se spoustou šancí domácích, kterým to po pauze začalo padat a zaslouženě vyhráli. Josef Černý, Vlastimil Janoušek
Sarmat FC FC Praha 07
Daniel Mita – Roman Chykalovskyi, Vladimir Kharlamov, Nikita Kuliushin, Daniil Nikitin, Semen Rusanov, Leonid Shedko, Alexander Shirokov, Sabyrzhan Sultanov, Rinat Taktashev, Dmitriy Tsepke vs Radek Šíp – Tadeáš Bělík, Ondřej Buben, Jan Hospodka, Filip Košťál, Michal Matouš, Tomáš Růžička, Václav Růžička
54. Michal Matouš
10. 6. 17 08:45 ZAK Lesser Side FC Sarmat FC 10. 0:4 (0:0)
Oslabení domácích se projevilo ve druhé půli, když jim docházeli síly. Hosté vyhráli spíše šťastněji než spravedlivě, jelikož Lesser Side byli celou první půlku lepší. Jan Dont, Jan Varga
Lesser Side FC Sarmat FC
Vojtěch Rous – Martin Bedrna, Matej Martinec, Duc Hoang Nguyen Thien, Václav Štrba vs Egor Pastukhov – Roman Chykalovskyi, Vladimir Kharlamov, Nikita Kuliushin, Daniil Nikitin, Leonid Shedko, Alexander Shirokov, Rinat Taktashev, Dmitriy Tsepke
37., 48. Vladimir Kharlamov
49. Roman Chykalovskyi
56. Daniil Nikitin
4. 6. 17 16:15 MIKU2 Sarmat FC Blesk VK B 9. 1:2 (1:0)
Zajímavý a bojovný výkon obou týmů. Rozhodla lepší druhá půle Blesku, který využil dvě šance. Ivan Haco, Vladimír Mádr
Sarmat FC Blesk VK B
Semen Rusanov – Vladimir Kharlamov, Daniil Nikitin, Daniil Prykhodko, Leonid Shedko, Rinat Taktashev, Dmitriy Tsepke vs Miroslav Jaroš – Milan Cina, Pavel Cina, Michal Garfík, Martin Snopek, Jiří Tříska, David Vobořil
28. Rinat Taktashev 41. David Vobořil
55. Martin Snopek
27. 5. 17 11:15 P3 Šnek FC A Sarmat FC 8. 2:3 (0:0)
V utkání za stavu 0:1 došlo v souboji o míč ke zlomení nohy. Takže jsme museli utkání přerušit do příjezdu sanitky. Po odvozu zraněného se utkání v klidu dohrálo a padly na každé straně ještě dvě branky. Škoda jen, že ty od Šneku přišly v poslední minutě. Mohlo to být větší drama.
Šnek FC A Sarmat FC
Tomáš Matuna – Ondřej Borovička, Michal Ejem, Tomáš Ejem, Ondřej Lorenc, Michal Schreiber, Petr Trella, Tomáš Vávra vs Egor Pastukhov – Vladimir Kharlamov, Nikita Kuliushin, Oleksandr Lisnichenko, Daniil Nikitin, Daniil Prykhodko, Leonid Shedko, Alexander Shirokov, Rinat Taktashev, Dmitriy Tsepke
60. Tomáš Ejem
60. Ondřej Borovička
35., 57. Nikita Kuliushin
54. Dmitriy Tsepke
20. 5. 17 11:15 ZAK Sarmat FC Šílené veverky 7. 4:1 (0:1)
Pohledný zápas se šancemi na obou stranách, ve kterém byli domácí po pauze aktivnější. Jiří Smetana, Radek Jahoda
Sarmat FC Šílené veverky
Daniel Mita – Roman Chykalovskyi, Vladimir Kharlamov, Oleksandr Lisnichenko, Daniil Nikitin, Semen Rusanov, Rinat Taktashev, Dmitriy Tsepke vs Tomáš Harvánek – Libor Barto, Zdeněk Hruboš, David Janda, Marek Janda, Petr Skařupa, Jurij Vančický
34. Semen Rusanov
37. Dmitriy Tsepke
50. Rinat Taktashev
60. Vladimir Kharlamov
15. David Janda
13. 5. 17 11:15 P2 Tvoje máma FC Sarmat FC 6. 1:6 (1:4)
Hosté byli jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Procházka,Klail
Tvoje máma FC Sarmat FC
Šimon Štrop – Dominik Dobšíček, Michal Hornok, Jan Houdek, Adam Kollár, Lukáš Zerzáň vs Daniel Mita – Vladimir Kharlamov, Oleksandr Lisnichenko, Daniil Nikitin, Egor Pastukhov, Semen Rusanov, Rinat Taktashev, Dmitriy Tsepke
20. Adam Kollár 2., 12., 41. Dmitriy Tsepke
13., 29., 55. Semen Rusanov
6. 5. 17 08:45 P2 Pivnice U Zpěváčků Sarmat FC 5. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili. Pavel Mičánek, Petr Mičánek
Pivnice U Zpěváčků Sarmat FC
vs Daniel Mita – Roman Chykalovskyi, Nikita Kuliushin, Daniil Nikitin, Semen Rusanov, Leonid Shedko, Rinat Taktashev, Dmitriy Tsepke
22. 4. 17 11:15 P1 Sarmat FC Pivní draci 4. 4:2 (3:1)
Lepší pohyb a lepší zakončení určilo vítěze. Kohout
Sarmat FC Pivní draci
Daniel Mita – Roman Chykalovskyi, Vladimir Kharlamov, Nikita Kuliushin, Daniil Nikitin, Semen Rusanov, Leonid Shedko, Alexander Shirokov, Rinat Taktashev, Dmitriy Tsepke vs Ondřej Beneš – Lukáš Čermák, Jiří Černý, Jakub Keraghel, Karel Mokoš, Zdeněk Šaraj, Milan Sivák, Libor Štohanzl
4. Alexander Shirokov
9., 49. Nikita Kuliushin
30. Vladimir Kharlamov
28. Milan Sivák
42. Libor Štohanzl
56. Lukáš Čermák
8. 4. 17 08:45 P1 Mall 1.FC Sarmat FC 3. 3:1 (1:0)
Vyrovnané utkání, kterému by slušela remíza. Petr Kubíček, Richard Spazier
Mall 1.FC Sarmat FC
Ján Labon – Filip Dohnal, Michal Herna, Dávid Horvát, Denis Kisel, Vladimír Kolář, Lukáš Riško, Jakub Sadílek, Vladimír Vlásek vs Daniel Mita – Roman Chykalovskyi, Vladimir Kharlamov, Nikita Kuliushin, Daniil Nikitin, Daniil Prykhodko, Semen Rusanov, Leonid Shedko, Sabyrzhan Sultanov, Rinat Taktashev, Dmitriy Tsepke
24., 57. Michal Herna
47. Filip Dohnal
44. Nikita Kuliushin
1. 4. 17 10:00 TEMPO Sarmat FC Huňáč PK 2. 1:17 (0:7)
Co napsat k výsledku 1:17. Snad jen, že boží soud dopadl na hlavu Sarmatu.
Sarmat FC Huňáč PK
Egor Pastukhov – Roman Chykalovskyi, Vladimir Kharlamov, Nikita Kuliushin, Daniil Nikitin, Daniil Prykhodko, Semen Rusanov, Leonid Shedko, Alexander Shirokov, Rinat Taktashev vs Edgárd Moldován – Yurii Hrychan, Yahor Ivanov, Oleksiy Karabynosh, Ihor Khoma, Andrii Kovalets, Eduard Lychynskyy, Dmytro Nahornyi, Radek Patrovský, Oleh Udut, Oleh Varakshyn, Vladyslav Yash