10. 6. 17 11:15 ZABEH Tvoje máma FC Šnek FC A 10. 5:3 (2:2)
Šnek se připravil o vítězství mnoha neproměněnými šancemi.
Šimon Štrop – Michal Hornok, Jan Houdek, Matěj Hutník, Vojtěch Šimsa, Lukáš Zerzáň vs Jan Šmíd – Ondřej Borovička, Michal Ejem, Tomáš Ejem, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Miroslav Truhlář
17. Tomáš Ejem
30. Pavel Nosek
60. Michal Schreiber
3. 6. 17 11:15 ZAK Šílené veverky Šnek FC A 9. 4:3 (3:3)
V prvních deseti minutách byli domácí ještě myšlenkami v šatně. Poté dokonali velký obrat. Na osmou ligu kvalitní utkání. Procházka, Dreksler
Šílené veverky Šnek FC A
Libor Barto – Tomáš Harvánek, Zdeněk Hruboš, David Janda, Marek Janda, Karel Kolena, Petr Skařupa, Jurij Vančický, Jiří Veselý vs Jan Šmíd – Ondřej Borovička, Michal Ejem, Tomáš Ejem, Ondřej Lorenc, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Tomáš Vávra
16., 44. Jurij Vančický
20. Petr Skařupa
24. Marek Janda
1. Tomáš Ejem
7. Michal Schreiber
9. Tomáš Vávra
27. 5. 17 11:15 P3 Šnek FC A Sarmat FC 8. 2:3 (0:0)
V utkání za stavu 0:1 došlo v souboji o míč ke zlomení nohy. Takže jsme museli utkání přerušit do příjezdu sanitky. Po odvozu zraněného se utkání v klidu dohrálo a padly na každé straně ještě dvě branky. Škoda jen, že ty od Šneku přišly v poslední minutě. Mohlo to být větší drama.
Šnek FC A Sarmat FC
Tomáš Matuna – Ondřej Borovička, Michal Ejem, Tomáš Ejem, Ondřej Lorenc, Michal Schreiber, Petr Trella, Tomáš Vávra vs Egor Pastukhov – Vladimir Kharlamov, Nikita Kuliushin, Oleksandr Lisnichenko, Daniil Nikitin, Daniil Prykhodko, Leonid Shedko, Alexander Shirokov, Rinat Taktashev, Dmitriy Tsepke
60. Ondřej Borovička
60. Tomáš Ejem
35., 57. Nikita Kuliushin
54. Dmitriy Tsepke
20. 5. 17 10:00 DEKAN Pivnice U Zpěváčků Šnek FC A 7. 0:6 k.
13. 5. 17 11:15 P3 Šnek FC A Pivní draci 6. 3:1 (1:0)
Rosenberger
Šnek FC A Pivní draci
Tomáš Matuna – Michal Ejem, Ondřej Lorenc, Tomáš Nikodým, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Petr Trella, Tomáš Vávra vs Ondřej Beneš – Lukáš Čermák, Jaroslav Černý, Jiří Černý, Jakub Keraghel, David Mach, Karel Mokoš, Roman Pilík, Zdeněk Šaraj, Milan Sivák, Libor Štohanzl
5. Tomáš Vávra
42. Pavel Nosek
46. Michal Schreiber
60. Karel Mokoš 13. Jiří Černý
8. 5. 17 17:45 METE1 Mall 1.FC Šnek FC A 5. 2:2 (1:1)
Pohledné utkání a zasloužená dělba bodů.
Mall 1.FC Šnek FC A
Ján Labon – Filip Dohnal, Michal Herna, Dávid Horvát, Denis Kisel, Vladimír Kolář, Lukáš Riško, Jakub Sadílek, Vladimír Vlásek vs Jan Šmíd – Ondřej Borovička, Michal Ejem, Tomáš Ejem, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra
28. Jakub Sadílek
33. Vladimír Vlásek
27. Tomáš Ejem
47. Michal Ejem
22. 4. 17 11:15 P2 Šnek FC A Huňáč PK 4. 1:13 (0:6)
Hosté měli jasnou převahu a zápas skončil debaklem. Čapla
Šnek FC A Huňáč PK
Petr Nosek – Michal Ejem, Ondřej Lorenc, Michal Schreiber, Petr Trella, Tomáš Vávra vs Edgárd Moldován – Yurii Hrychan, Yahor Ivanov, Nazar Jaš, Oleksiy Karabynosh, Ihor Khoma, Andrii Kovalets, Eduard Lychynskyy, Dmytro Nahornyi, Oleh Varakshyn, Vladyslav Yash
51. Michal Ejem 5., 13. Vladyslav Yash
7., 37. Dmytro Nahornyi
7., 21. Nazar Jaš
25., 43., 44., 54. Andrii Kovalets
39. Oleh Varakshyn
39., 49. Yurii Hrychan
8. 4. 17 10:00 ZAK Gremio Šnek FC A 3. 0:4 (0:1)
Po úvodních vyrovnaných deseti minutách začalo Gremio odpadat fyzicky. V 19. minutě neproměnil Nosek pokutový kop, pak už ale Šnek zápas ovládl a zaslouženě zvítězil. Martin Daniš, Tomáš Gaper
Gremio Šnek FC A
Michal Gráf – Zbyněk Chládek, Tomáš Jindra, Josef Kujal, Michal Lupínek, Jiří Sadílek, Petr Šťastný vs Tomáš Matuna – Michal Ejem, Tomáš Ejem, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra
24., 34., 43. Pavel Nosek
37. Tomáš Vávra
1. 4. 17 11:15 ZABEH Šnek FC A FC Praha 07 2. 4:3 (2:1)
Šnek v prvním poločase využil šance a zaslouženě vedl o dvě branky. Praha 07 do pauzy stačila snížit na rozdíl jednoho gólu, nakonec jí to však na obrat nestačilo. Husák