Pá 15.9.17 18:00 P3 Nejasná identita 1.HK KáGéčko B   (HL8I)
Pá 15.9.17 19:15 P3 Atlanta Žižkov FC Continental FC   (HL6I)
Čt 5.10.17 18:15 BECH DP Xaverov SUP Zelená liška TJ SUP A   (SVL1A)
Čt 5.10.17 19:30 BECH Čechie 12° Šachta UK VET   (VL3C)
Čt 5.10.17 20:45 BECH Šejk Peterka Lipnice   (HL7G)

4. 12. 17 18:00 ZAK Steve Domácí potřeby A 11. 2:6 (1:2)
Zápas v rychlém tempu. Domácí potřeby rozhodly o svém vítězství dvěma slepenými brankami na začátku druhého poločasu.
Steve Domácí potřeby A
Jozef Ščury – Jan Autrata, Petr Exner, Filip Hrbek, Jan Laibl, Daniel Sviták, Slavomír Trepera vs Adam Roušal – Radek Farkaš, Miroslav Grobár, Jan Hrazdira, Adam Krmela, Michal Louda, Patrik Urban, Jakub Zatkal
11., 46. Petr Exner 6., 15., 39. Patrik Urban
40., 53. Miroslav Grobár
49. Radek Farkaš
21. 11. 17 19:00 P1 Deportivo bez Coruna A Steve 10. 4:2 (2:1)
Pěkné bojovné utkání, domácí byli přesnější v koncovce.
Deportivo bez Coruna A Steve
Kamil Papež – Daniel Boubín, Ondřej Filo, Tomáš Karas, Michal Křivka, Michal Majer, Martin Pilc, Ladislav Šerák, Zdeněk Ševčík ml. vs Jozef Ščury – Jan Autrata, Petr Exner, Filip Hrbek, Jan Kokeš, Jan Laibl, Slavomír Trepera
4., 17., 55. Ondřej Filo
41. Zdeněk Ševčík ml.
24. Filip Hrbek
58. Petr Exner
14. 11. 17 19:00 P3 Steve BongoBongo AC 9. 2:5 (2:3)
Pěkné bojovné utkání se šancemi na obou stranách. Hosté měli lepší druhou půli a zaslouženě vyhráli.
Steve BongoBongo AC
Jozef Ščury – Jan Autrata, Petr Exner, Filip Hrbek, Miroslav Jandora, Daniel Sviták, Slavomír Trepera vs Michal Peták – Lukáš Bejlovec, Jiří Chlebna, Filip Císařovský, Karel Masopust, Petr Sochůrek, Jaroslav Stonawski
15. Petr Exner
20. Slavomír Trepera
1., 42. Karel Masopust
21., 49. Filip Císařovský
25. Jiří Chlebna
31. 10. 17 20:45 MIKU3 A.G.Č.V. Steve 8. 3:1 (1:1)
Domácí byli lepší v zakončení. Rozhodly dva góly v úvodu druhého poločasu.
A.G.Č.V. Steve
Daniel Krynický – Ondřej Dvořák, Jiří Hendrich ml., Marek Hubička, Vojtěch Jelínek, Kryštof Rzounek, Matěj Rzounek, Jiří Šnýdr, Ondřej Urbánek vs Jozef Ščury – Jan Autrata, Filip Hrbek, Miroslav Jandora, Jan Kokeš, Daniel Sviták, Slavomír Trepera
27. Ondřej Urbánek
34. Marek Hubička
36. Jiří Šnýdr
13. Miroslav Jandora
24. 10. 17 19:00 P1 Steve Trops 1.SK 7. 5:4 (2:1)
Pohledný technický fotbal, kterému by spíš slušela remíza. Když už to vypadalo, že Trops seberou oba body, tak přišla ztráta koncentrace a bleskový dvojúder domácích. Klail
Steve Trops 1.SK
Jozef Ščury – Jan Autrata, Filip Hrbek, Miroslav Jandora, Jan Kokeš, Jan Laibl, Slavomír Trepera vs Filip Bartek – Jakub Bezděk, Jan Bezděk, Jaroslav Procházka, Robin Procházka, Petr Skopec, Vladimír Zeman
35. Petr Skopec
17. 10. 17 19:15 MOTO1 Torpedo Ohrobec SKA Steve 6. 4:2 (2:1)
Hosté se i bez střídání dlouho drželi a definitivně se rozhodlo až v závěru.
Torpedo Ohrobec SKA Steve
Miroslav Lišaník – Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, Lukáš Mašek, Jiří Semotán, Filip Šmied, Andrej Šnajder, Michal Suchánek, Jan Vejražka vs Jozef Ščury – Jan Autrata, Petr Exner, Filip Hrbek, Daniel Sviták, Slavomír Trepera
1., 60. Viktor Chačaturov
12., 44. Michal Suchánek
17. Slavomír Trepera
38. Filip Hrbek
10. 10. 17 19:00 P1 Steve Šrot FC 5. 7:2 (4:0)
Domácí si za 12 minut vytvořili třígólový náskok a zbytek zápasu už si v pohodě pohlídali. Trnka
Steve Šrot FC
Jozef Ščury – Jan Autrata, Petr Exner, Filip Hrbek, Miroslav Jandora, Jan Kokeš, Jan Laibl, Daniel Sviták, Slavomír Trepera vs Jiří Švec – Peter Dedina, Alisher Ibragim, René Pacák, Karel Petřina, Patrik Vágner, Pavel Virt
3., 12., 55. Miroslav Jandora
6., 45. Filip Hrbek
25. Jan Kokeš
53. Jan Laibl
34. Jiří Švec
44. Patrik Vágner
2. 10. 17 20:45 MIKU1 Vojenské lesy Steve 4. 0:1 (0:1)
Vyrovnané utkání hrané ve vysokém tempu. Lukáš Krajči, Michal Petráš
Vojenské lesy Steve
Roberto Terragni – Martin Dömisch, Daniel Dvořák, Jakub Jirků, Miloslav Moravec, Richard Peer, Pavol Ružička, Daniele Salti, Daniel Venhoda vs Jozef Ščury – Jan Autrata, Petr Exner, Filip Hrbek, Miroslav Jandora, Daniel Sviták, Slavomír Trepera
18. Jan Autrata
25. 9. 17 20:45 CESMI Orange Predators A Steve 3. 9:5 (3:4)
Hosté o poločase vedli, ale Predators zlepšili zejména obranu a dokázali ještě výsledek otočit. Janča
Orange Predators A Steve
Jakub Perník – David Černý, David Franc, Martin Löwe, Jiří Němec, Tomáš Obermajer, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Jiří Zika vs Jozef Ščury – Jan Autrata, Petr Exner, Filip Hrbek, Jan Kokeš, Jan Laibl, Slavomír Trepera
48. Petr Exner
19. 9. 17 19:00 P1 Steve Gente - Yeti FC 2. 2:2 (2:1)
Utkání v rychlém tempu, hosté byli důraznější v útoku, Steve spoléhal na protiútoky a v závěru měl několik šancí, které ale neproměnil. Zasloužená remíza. Janča
Steve Gente - Yeti FC
Jozef Ščury – Jan Autrata, Petr Exner, Filip Hrbek, Daniel Sviták, Slavomír Trepera vs Jan Doskočil – Jan Doležal, Roman Kadavý, Tomáš Kolařík, Jaroslav Koštíř, Daniele Marino, David Šámal, Emil Rafailovič Tljašov, Marek Zámečník
15. Slavomír Trepera
6. Marek Zámečník
46. Emil Rafailovič Tljašov
4. 9. 17 19:30 ARIT Ekonom WT Steve 1. 3:2 (2:0)
Fotbalovější Steve doplatil na neproměňování šancí. Domácí vytěžili z minima dva body. Plucar
Ekonom WT Steve
Karel Diviš – Ladislav Adamec, Daniel Filip, Lukáš Rybka, Jan Škornička, Ondřej Vacek, Tomáš Zvěřina vs Jozef Ščury – Jan Autrata, Petr Exner, Filip Hrbek, Jan Kokeš, Daniel Sviták, Slavomír Trepera