Út 10.10.17 17:45 ZABEH Nemesis VET Santa Dominica VET   (VL2A)
Út 10.10.17 19:00 ZABEH Bítovská SUP Felix club super   (SVL3B)
Út 10.10.17 20:15 ZABEH Bronx KKK A Cvrčci FC   (HL4A)
Po 30.10.17 18:15 MIKU4 Deko Dvorce SK MPI   (HL2A)
Po 30.10.17 19:30 MIKU4 Batalion 91 A Speciál Bráník B   (HL4B)
Po 30.10.17 20:45 MIKU4 Arabská Havri Havri   (HL5A)

6. 12. 17 19:00 BECH Lachtánci 1.WC Deportivo Estudiantil FC A 11. 6:0 k.
Hosté se z utkání omluvili.
22. 11. 17 18:15 CESMI Deportivo Estudiantil FC A Holosmetky FC B 10. 5:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, které se definitivně rozhodlo až v poslední desetiminutovce. Zdeněk Holakovský, Josef Viktorin
Deportivo Estudiantil FC A Holosmetky FC B
Luis A. Padilla Mendoza – Jose Alonso Morales, Jesus Castillo, Vladislav Matetič, Roman Pupkov, David Rodriguez, Jaume Rodriguez Santamaria, Yauheni Vasilyeu vs Lukáš Augustýn – Jakub Čihák, Stanislav Hnát, Patrik Laibl, Filip Mrštík, Milan Petřík, Martin Šmida, Karel Voborský
8., 51. Roman Pupkov
33. Yauheni Vasilyeu
34. Jaume Rodriguez Santamaria
59. OG
17., 55. Filip Mrštík
35. Martin Šmida
16. 11. 17 19:30 HANSP Gladiators Beroun Deportivo Estudiantil FC A 9. 2:7 (1:5)
Deportivo bylo od prvních minut jasně lepší a rozhodlo už v prvních dvaceti minutách. To, že bude internacionální výběr "Studentů" lepší individuálně i v kombinaci, se možná dalo čekat, ale Deportivo bylo také důraznější a pečlivější v defenzívě. Gladiators zachránil od většího debaklu brankář a po přestávce také jistá bohorovnost hostů v koncovce. Procházka
Gladiators Beroun Deportivo Estudiantil FC A
Samuel Kuchař – Josef Hejna, Antonín Joska, Asen Jovkov, Adam Kuchař, Jiří Patera, Stanislav Pospíšil, Martin Schenk vs Luis A. Padilla Mendoza – Jose Alonso Morales, Jesus Castillo, Vladislav Matetič, Diego Perez Lopez, Roman Pupkov, Jaume Rodriguez Santamaria, Yauheni Vasilyeu
55. Yauheni Vasilyeu
9. 11. 17 18:15 MIKU3 Deportivo Estudiantil FC A Gepard AFC 8. 9:1 (4:0)
Kvalitní utkání se spoustou šancí na obou stranách. Deportivo bylo pohyblivější a efektivnější v koncovce. Vostatek
Deportivo Estudiantil FC A Gepard AFC
Luis A. Padilla Mendoza – Jose Alonso Morales, Jesus Castillo, Vladislav Matetič, Diego Perez Lopez, Roman Pupkov, David Rodriguez, Jaume Rodriguez Santamaria, Yauheni Vasilyeu vs Jan Kulendík – Michal Beitler, Vasil Boev, Lukáš Fiala, Jakub Hájek, Josef Kapek, Jakub Kostrounek, Lubomír Velčovský
34. Lukáš Fiala
3. 11. 17 19:15 ZAK Efficenza AC Deportivo Estudiantil FC A 7. 1:1 (0:0)
Pohledné utkání, hosté v závěru zaslouženě vyrovnali. Kohout
Efficenza AC Deportivo Estudiantil FC A
Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Jan Hanzal, František - Josef Hladík, Břetislav Klápště, Vladimír Pavlečko, Václav Semenec, Jiří Tlamsa, Jan Zralý vs Luis A. Padilla Mendoza – Jose Alonso Morales, Jesus Castillo, Felix Jimenez, Andres Mantilla, Vladislav Matetič, Diego Perez Lopez, Roman Pupkov, Cristian Reta, David Rodriguez, Jaume Rodriguez Santamaria, Yauheni Vasilyeu
36. Jan Zralý 38 Vladimír Pavlečko 55. Diego Perez Lopez
26. 10. 17 19:00 P2 Deportivo Estudiantil FC A Eden 1999 6. 4:1 (2:1)
V prvním poločase Eden neproměnil několik šancí. Po přestávce si Deportivo přesnými kombinacemi pojistilo vítězství. Tomáš Vanča, Benjamin Činčila
Deportivo Estudiantil FC A Eden 1999
Luis A. Padilla Mendoza – Jesus Castillo, Vladislav Matetič, Diego Perez Lopez, Roman Pupkov, Cristian Reta, David Rodriguez, Jaume Rodriguez Santamaria, Yauheni Vasilyeu vs Marek Řeháček – Lukáš Chmelař, Zdeněk Kašpárek, Karel Mařík, Petr Materna, Martin Mužák, Ladislav Němec, Jakub Vaněk
10., 55. Diego Perez Lopez
22., 46. Roman Pupkov
11. Martin Mužák
11. 10. 17 20:15 ZABEH Deportivo Estudiantil FC A Pneuservis-Bartoušek 5. 1:3 (1:0)
Vyrovnané utkání s napínavou koncovkou zvládli lépe hosté.
Deportivo Estudiantil FC A Pneuservis-Bartoušek
Luis A. Padilla Mendoza – Jesus Castillo, Vladislav Matetič, Diego Perez Lopez, Roman Pupkov, Cristian Reta, David Rodriguez, Jaume Rodriguez Santamaria, Yauheni Vasilyeu vs Sergey Greshnyakov – Tomáš Bareš, Jan Buchtík, Matěj Grebeň, Gevorg Papinyan, Jiří Petr, Antonín Valášek
19. Roman Pupkov 31. Jiří Petr
44., 48. Antonín Valášek
5. 10. 17 18:15 MIKU4 Démoni Deportivo Estudiantil FC A 4. 0:6 (0:2)
Utkání bylo předčasně ukončeno ve 44. minutě po hromadné bitce hráčů vyprovokované domácím týmem.
Démoni Deportivo Estudiantil FC A
Josef Kobza – Jiří Chvatík, Pavel Drápal, Jan Hartig, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Jan Štefanec, Toshko Titizov vs Luis A. Padilla Mendoza – Jose Alonso Morales, Felix Jimenez, Andres Mantilla, Vladislav Matetič, Diego Perez Lopez, Cristian Reta, David Rodriguez, Jaume Rodriguez Santamaria, Yauheni Vasilyeu
6., 35. Cristian Reta
7., 36., 40. Jaume Rodriguez Santamaria
42. Diego Perez Lopez
27. 9. 17 19:30 LITVI Deportivo Estudiantil FC A Betl K.F.K. B 3. 6:0 k.
Studenti byli celý zápas lepším týmem a hosté to chvílemi neunášeli. Domácí byli rychlejší, přesnější a kombinačně vyspělejší, Betl naopak důraznější. Zasloužená výhra Deportiva. Janča
Deportivo Estudiantil FC A Betl K.F.K. B
Luis A. Padilla Mendoza – Jesus Castillo, Felix Jimenez, Diego Perez Lopez, Cristian Reta, David Rodriguez, Jaume Rodriguez Santamaria, Yauheni Vasilyeu vs Vít Klupák – Tomáš Čedík, Tomáš Čedík, Petr Cízner, David Dyba, Lukáš Kupka, Jan Lutr, Martin Šaroun