29. 11. 17 20:15 P3 Unreal Students FC Barclays 11. 1:2 (0:0)
Davide Vitale – Tomáš Drahorád, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, David Scholle, David Veselý, Ladislav Zbožínek vs František Kačmarik – Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, Tomáš Kunt, Stanislav Rudovych, Richard Šána, Pavel Šitina, Ievgen Zapolskyi
15. 11. 17 20:45 TEMPO Alibi Unreal Students FC 10. 0:1 (0:1)
Dynamický zápas dvou skvělých týmů skončil těsnou výhrou Unreal Students.
Alibi Unreal Students FC
Karel Zacharda – Miroslav Chmelík, Pavel Fáry, Martin Fořt, Radek Klouček, Tomáš Kratochvíl, Jaroslav Nečas, Michal Šalanda, David Svoboda, Jiří Tourek vs Davide Vitale – Tomáš Drahorád, Jaroslav Hoch, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, David Scholle, David Veselý, Ladislav Zbožínek
22. Ladislav Zbožínek
8. 11. 17 20:45 LITVI Unreal Students FC !nBev Tigers 9. 4:7 (3:3)
Utkání rozhodla lepší produktivita hostí v druhé půli. Pohledné střetnutí i v deštivých kulisách. Zdeněk Švajda, Matěj Bauer
Unreal Students FC !nBev Tigers
Davide Vitale – Tomáš Drahorád, Jaroslav Hoch, Milan Maleňák, David Scholle, David Veselý, Ladislav Zbožínek vs Remigiusz Nowak – Erik Fišera, Tom Goossenaerts, Rafael Israel, Alan Dimas Lujan, Paulo Machado, Róbert Pšenica, Pedro Soares, Sven Weenink
33. Tom Goossenaerts
1. 11. 17 20:15 P3 Penco FC Unreal Students FC 8. 4:2 (2:2)
Rychlý a velice vyrovnaný zápas. Hosté byli v jistých fázích zápasu lepším týmem, ale fotbal se hraje na góly, kterých dali domácí více a berou ze zápasu dva body. Vostatek
Penco FC Unreal Students FC
Filip Bari – Patrik Baláž, Patrik Byrouti, Lukáš Doležel, Tomáš Hertl, David Prachař, Jiří Sedláček, Michal Voith vs Davide Vitale – Tomáš Drahorád, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, David Scholle, Tomáš Vácha, David Veselý, Ladislav Zbožínek
1., 2. David Prachař
35. Lukáš Doležel
46. Patrik Baláž
4. David Scholle
25. David Veselý
25. 10. 17 20:45 zzNOVOB Unreal Students FC Kříženeček 7. 0:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém zvítězil přesněji zakončující tým Kříženeček. Trnka
Unreal Students FC Kříženeček
Davide Vitale – Tomáš Drahorád, Jaroslav Hoch, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, David Scholle, Tomáš Vácha, David Veselý vs Jan Niessner – Marek Čermák, Adam Černý, Michal Hnát, Josef Hrnčíř, Marek Nečas, Jiří Panocha, Bohuslav Pixa, Rudolf Stein
15. Rudolf Stein
41. Adam Černý
18. 10. 17 19:30 LITVI STS Chvojkovice - Brod Unreal Students FC 6. 1:3 (1:1)
Možnost střídání a více sil v druhém poločase rozhodlo utkání ve prospěch hostů. Pohledný zápas z obou stran. Kohout
STS Chvojkovice - Brod Unreal Students FC
Jan Petřík – Tomáš Barták, Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Jan Váňa, Tomáš Váňa vs Davide Vitale – Jaroslav Hoch, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, David Scholle, Tomáš Vácha, David Veselý
19. Tomáš Váňa 4. David Scholle
44., 55. David Veselý
11. 10. 17 20:00 ARIT Emperators Unreal Students FC 5. 3:1 (3:1)
Utkání dobré úrovně skončilo vítězstvím týmu Emperators.
Emperators Unreal Students FC
Michal Kalina – Lukáš Goga, Otakar Hejlík, Tomáš Jetelina, Tomáš Lipan, Václav Profes, Tomáš Slifka vs Davide Vitale – Tomáš Drahorád, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, David Scholle, Tomáš Vácha, David Veselý
9., 13., 14. Tomáš Jetelina 50 Tomáš Jetelina 24. David Veselý
4. 10. 17 18:15 LITVI Unreal Students FC GK Ohradní A 4. 4:3 (4:0)
Dva absolutně rozdílné poločasy. V první půli vládli domácí, ve druhé hosté.
Unreal Students FC GK Ohradní A
Davide Vitale – Tomáš Drahorád, Jaroslav Hoch, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, David Scholle, Tomáš Vácha, David Veselý vs Jan Lehejček – Štěpán Bambula, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, Jan Votýpka
7., 26. David Veselý
9., 30. Tomáš Vácha
46. Martin Javor
49. Lukáš Hazda
60. Tomáš Hubata-Vacek
58. Jan Votýpka
27. 9. 17 19:30 zzNOVOB GE Team Unreal Students FC 3. 5:5 (1:2)
Velmi kvalitní a rychlý zápas, ve kterém byly oba týmy velmi vyrovnané a bojovaly o vítězství ze všech sil. Tým Unreal Students nejprve ztrácel, ale ve druhém poločase se zmátořil a vyrovnal skóre na 5:5.
GE Team Unreal Students FC
Davide Ricciardi – Claudio Berna, Paul Ginnane, Antongiulio Migliacci, Claudio Nappi, Nicolas Riabsameu, Denis Yildirim vs Davide Vitale – Giacomo Donini, Tomáš Drahorád, Jakub Levý, Milan Maleňák, David Scholle, Tomáš Vácha
10., 42. Nicolas Riabsameu
35., 45., 46. Antongiulio Migliacci
10., 16. David Scholle
51., 59. Giacomo Donini
52. Milan Maleňák
18. 9. 17 20:30 MOTO1 Unreal Students FC Dirty Bastards 2. 1:2 (1:0)
Zápas v rychlém tempu zaslouženě zvládli hosté. I přes nepříznivý stav o poločase se týmu Dirty Bastards podařilo prolomit smůlu v zakončení a zápas otočili. Filip Kavan
Unreal Students FC Dirty Bastards
Davide Vitale – Giacomo Donini, Tomáš Drahorád, Jaroslav Hoch, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, Karel Nejman, David Scholle vs Petr Šujan – Jaromír Ambrus, Milan Hložek, Petr Janošík, Ondřej Melichar, Roman Sluka, Martin Špaček, Jaroslav Uhlík
23. David Scholle 49. Petr Janošík
55. Jaromír Ambrus
6. 9. 17 19:15 HRAB3 Gólostroje FC Unreal Students FC 1. 2:4 (0:3)
Unreal si v prvním poločase vytvořili dostatečný náskok, který pak i přes drobná zaváhání ve druhém poločase pohodlně podrželi až do konce.
Gólostroje FC Unreal Students FC
Jiří Stuchlík – Tomáš Dvořák, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Martin Menšík, Jakub Noha, Vít Nohejl, Jakub Petrás vs Jakub LevýTomáš Drahorád, Jaroslav Hoch, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, Karel Nejman, David Scholle, Tomáš Vácha