15. 11. 17 19:30 STOD Notorlet Stodůlky Kelímci 3.FC 9. 6:3 (3:1)
Díky mnohem lepší efektivitě v koncovce zaslouženě zvítězili domácí.
Marek Ždánský – Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Aleš Komár, Pavel Kyndl, Pavel Rach, Petr Šandera, Jakub Urban, Vladimír Valášek vs Jan Němec – Adam Gužík, Jakub Mareš, David Runt, Patrik Šafránek, Marek Šindelář
59. Pavel Rach
14., 58. Patrik Šafránek
59. Jakub Mareš
1. 11. 17 19:30 STOD Viktoria Bítovská A Notorlet Stodůlky 8. 3:6 (1:3)
První poločas lepší Notorlet Stodůlky si vytvořil dvougólový náskok. V druhém poločase Bítovská zabrala, stále dotahovala náskok soupeře, ale Notorlet v závěru utkání rozhodl. Husák
Viktoria Bítovská A Notorlet Stodůlky
Josef Burda – Jan Burda, Jiří Číla, Marek Königsmark, Jan Kučera, Luboš Pamánek, Jan Patka vs Marek Ždánský – Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Jakub Poláček, Pavel Rach, Petr Šandera, Jakub Urban, Vladimír Valášek
12., 42. Jan Kučera
37. OG
16. Pavel Rach
20., 42. Jakub Urban
21., 55. Štěpán Hampl
60. Petr Šandera
18. 10. 17 19:30 STOD Notorlet Stodůlky Holota FC 7. 4:2 (2:0)
V prvním poločase vyrovnaný zápas, kde měli domácí lepší koncovku a proto se dostali do dvoubrankového vedení. Ve druhém poločase si vítězství udrželi, díky neschopnosti hostů dát gol.
Notorlet Stodůlky Holota FC
Marek Ždánský – Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Aleš Komár, Pavel Kyndl, Jakub Poláček, Pavel Rach, Petr Šandera, Vladimír Valášek vs Karel Faitl – Jan Černík, Roman Čihák, Daniel Digrin, Richard Hejret, Jan Kaňok, Jan Martinovský, Tomáš Novotný, Lukáš Semecký, Jiří Tomaštík, Matěj Žežulka
26., 55. Pavel Rach
35. Pavel Kyndl
34. Lukáš Semecký
59. Matěj Žežulka
11. 10. 17 18:45 ARIT Buchmeister team Notorlet Stodůlky 6. 2:1 (2:1)
Pohledné utkání skončilo vítězstvím týmu Buchmeister.
Buchmeister team Notorlet Stodůlky
Martin Klouček – Ondřej Beneš, Jan Buchar, Marek Chlup, Jindřich Dvořák, Jakub Hylmar, Michael Vambera, Václav Volek vs Marek Ždánský – Otto Chrastil, Nikola Lancz, Michal Pokorný, Pavel Rach, Jakub Urban, Vladimír Valášek
15., 29. Jakub Hylmar 18. Jakub Urban
4. 10. 17 19:30 STOD Notorlet Stodůlky Viktorčin smích 5. 1:1 (0:0)
V podstatě po celou dobu utkání měli hráči Notorletu mírnou převahu, ale vázla jim finální přihrávka či střela. Hosté dobře bránili, ale doplatili na úzký kádr, neboť jediný hráč na střídání se jim ještě v první půli zranil a oni neodolali závěrečnému tlaku. Remíza je ale spravedlivá.
Notorlet Stodůlky Viktorčin smích
Marek Ždánský – Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Nikola Lancz, Jakub Poláček, Petr Šandera, Jakub Urban, Vladimír Valášek vs Michal Šmíd – Jiří Březina, Daniel Híře, Martin Kratochvíl, David Rozsíval, Jan Šembera, Vladimír Soulek
59. Štěpán Hampl 52 Otto Chrastil 44. Jan Šembera
27. 9. 17 19:30 STOD Určitě team Vršovice Notorlet Stodůlky 4. 0:1 (0:1)
Domácí měli v utkání více šancí, ale nedokázali je proměnit hlavně díky skvěle chytajícímu brankáři hostujícího týmu. Notorletu tak k vítězství stačila jedna branka. Tomáš Fuchs, Filip Burget
Určitě team Vršovice Notorlet Stodůlky
Přemysl Beneš – David Hlušička, Jiří Jadrníček, Jan Konšel, Jorge Llovera, Tomáš Novotný, Ján Wolf vs Marek Ždánský – Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Jakub Poláček, Pavel Rach, Petr Šandera, Jakub Urban, Vladimír Valášek
9. Jakub Urban 50. Vladimír Valášek
20. 9. 17 19:30 STOD Notorlet Stodůlky Toyota FC 3. 1:4 (0:1)
Na pohled nebyl vidět moc hezký fotbal. Notorlet celý zápas zkoušel vymyslet, jak soupeře překvapit, ale během toho obdržel čtyři góly. Toyota vyhrála zcela zaslouženě.
Notorlet Stodůlky Toyota FC
Marek Ždánský – Petr Brothánek, Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Nikola Lancz, Pavel Rach, Petr Šandera, Jakub Urban, Vladimír Valášek vs Petr Harant – David Berkman, Michal Geyer, Martin Koubík, Tomáš Mestek, David Škoda, Jan Šramota
48. Nikola Lancz 6. Jan Šramota
42. David Škoda
46. Martin Koubík
58. Michal Geyer
13. 9. 17 19:30 STOD Tazmánští čertíci Notorlet Stodůlky 2. 4:9 (1:3)
Velice dobrý zápas bez komplikací. Oba týmy hrály sportovně, avšak tým Tazmánští čertíci ke konci zápasu ztrácel síly a tím dal větší prostor soupeři, který nezaváhal.
Tazmánští čertíci Notorlet Stodůlky
Karel Hampl – Ondřej Homolka, Jan Houdek, Michal Pokorný, Jan Přibil, Matyáš Staněk vs Marek Ždánský – Petr Brothánek, Otto Chrastil, Aleš Komár, Pavel Kyndl, Jakub Poláček, Pavel Rach, Petr Šandera, Jakub Urban, Vladimír Valášek