12. Sedmikráskov Čimice 11 0 0 11 0:66 0

So 30.9.17 08:45 ZAK Deportivo bez Coruna B Huňáč PK   (HL7I)
So 30.9.17 10:00 ZAK Bohnice 2016 Gremio   (HL8K)
So 21.10.17 08:45 TEMPO Prague United Brazzers Praha FC A   (HL7I)
So 21.10.17 10:00 TEMPO Bulldogs Praha FC Sporting Luka   (HL8M)
So 2.12.17 08:45 P1 Hoptajch team Well Done   (HL6J)
So 2.12.17 10:00 P1 Kalich club Žižkov Profesoři   (HL7I)

26. 11. 17 11:15 TEMPO Potíže Levá fuska 11. 2:12 (1:3)
Hosté dominovali celému zápasu, Potíže rozstříleli 12:2. Domácí doplatili na to, že neměli nikoho na střídání a ve druhém poločase úplně odpadli, čehož Fuska využila a pořádně si zastřílela.
Potíže Levá fuska
Robert Bertien Fencl – Tomáš Anděl, Kevin Kostka, David Nekarda, Ondřej Nykodým, Marek Šmíd vs Jan Fiala – Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Ondřej Honc, Jakub Kabourek, Jan Lantora, Pavel Mejstřík, Jiří Plachý, Jan Vencour
39. Ondřej Honc
12. 11. 17 17:45 METE1 Levá fuska Los Niňos M.B. 10. 1:1 (0:1)
Celkem vyrovnané utkání, které silně ovlivnil nepřetržitý déšť, nakonec skončilo spravedlivou remízou.
Levá fuska Los Niňos M.B.
Václav Strnad – Jan Fiala, Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Ondřej Honc, Jan Janovský, Jakub Kabourek, Jan Lantora, Pavel Mejstřík, Jiří Plachý, Jan Vencour vs David Staněk – František Čáha, Ondřej Gothard, Robert Jelen, Tomáš Koutský, Matěj Kovář, Adam Lovecký, David Sládek
59. Ondřej Honc 12. Robert Jelen
5. 11. 17 15:00 P3 Levá fuska Talent Praha FC 9. 0:0 (0:0)
Pěkný duel hraný bojovně a s nasazením, ale bez branek.
Levá fuska Talent Praha FC
Jan Fiala – Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Ondřej Honc, Jan Janovský, Jakub Kabourek, Jan Lantora, Pavel Mejstřík, Jan Vencour vs Martin Holovský – Jiří Geisler, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Tomáš Kynčl, Adam Stuchel, Štěpán Ungvari
29. 10. 17 20:00 MIKU4 Legion Aliena A Levá fuska 8. 3:5 (1:3)
První poločas dokázala Levá fuska otočit vývoj skóre z 0:1 až na poločasových 3:1. Legion Arena sice vyrovnala skóre a tlačila se za dalšími góly, ale ty nakonec dala Levá fuska. Husák
Legion Aliena A Levá fuska
Rostyslav Kushney – Rostyslav Chernyshov, Andrei Cucenic, Mykhailo Hordienko, Ilshat Irkin, Danil Isyanov, Maxim Kaydashov, Nikita Kuliushin, Sztaniszlav Sztan vs Jan Fiala – Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Ondřej Honc, Jan Janovský, Pavel Mejstřík
6. Rostyslav Chernyshov
33. Nikita Kuliushin
44. Maxim Kaydashov
15., 47. Jan Janovský
20., 60. Tomáš Hes
28. Lukáš Fiala
22. 10. 17 16:15 P2 Levá fuska Basta fidli B 7. 0:1 (0:1)
Zápas byl vyrovnaný, ale nakonec hosté urvali pro sebe vítězný gol. Ondřej Beneš
Levá fuska Basta fidli B
Jan Fiala – Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Ondřej Honc, Jan Janovský, Jakub Kabourek, Pavel Mejstřík, Jiří Plachý, Jan Vencour vs Michal Vráblík – Ondřej Dub, Tomáš Hájek, Martin Kejmar, Milan Mikšovský, Jiří Nerad, Tomáš Šalplachta
16. Jiří Nerad
15. 10. 17 11:15 P3 Mall 1.FC Levá fuska 6. 1:2 (0:1)
Vyrovnané, bojovné utkání, které nakonec rozhodl Mejstřík. Petr
Mall 1.FC Levá fuska
Ján Labon – Filip Dohnal, Michal Herna, Róbert Hricuta, Denis Kisel, Alen Kočíř, Vladimír Kolář, Lukáš Riško, Jakub Sadílek, Vladimír Vlásek vs Jan Janovský – Tomáš Hes, Ondřej Honc, Jakub Kabourek, Pavel Mejstřík, Jiří Plachý, Jan Vencour
54. Filip Dohnal 2. Jiří Plachý
57. Pavel Mejstřík
8. 10. 17 16:15 ZABEH Levá fuska Athletico Spořilov 5. 4:0 (2:0)
Domácí si v první půli vypracovali dvoubrankový náskok, který na konci zápasu dokázali ještě navýšit a zaslouženě zvítězili. František Štíbr, Jakub Adam
Levá fuska Athletico Spořilov
Jan Fiala – Tomáš Hes, Ondřej Honc, Jan Janovský, Jakub Kabourek, Pavel Mejstřík, Jiří Plachý, Václav Strnad, Jan Vencour vs Lukáš Bartoň – Matěj Černušák, Jan Fulín, Andrej Hronec, Antonín Kec, Jiří Květoň, Martin Šabat, Zdeněk Šabat
20., 60. Jan Vencour
25., 51. Tomáš Hes
1. 10. 17 11:15 ZAK Sokol V.-Notorax B Levá fuska 4. 1:0 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání rozhodla jediná branka domácího týmu v závěru utkání. Janča