12. Sedmikráskov Čimice 11 0 0 11 0:66 0

So 14.10.17 08:45 TEMPO SG-II Butovice Prague United   (HL7I)
So 14.10.17 10:00 TEMPO Sporting Luka Vodka team FC   (HL8M)
So 14.10.17 11:15 TEMPO K+K Fotbal Team Kalich club Žižkov   (HL7I)
St 22.11.17 18:15 HOSTI Kolíci OrangeBoom   (HL8E)
St 22.11.17 19:30 HOSTI Babočka Admirál FC A Pod parou   (HL8G)

26. 11. 17 11:15 DEKAN Los Niňos M.B. Talent Praha FC 11. 4:6 (2:3)
Boj o postup ze skupiny, který spravedlivě skončil ve prospěch týmu Talent Praha. Působil kompaktnějším dojmem a brankář chytal i za cenu sebeobětování. Klail, Dreksler
Los Niňos M.B. Talent Praha FC
Matěj Kovář – František Čáha, Ondřej Gothard, Michal Hrabák, Robert Jelen, Tomáš Koutský, Adam Lovecký, David Sládek, David Staněk vs Josef Holovský – Martin Brož, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Dominik Holinka, Dančo Jašev, Tomáš Kynčl, Adam Stuchel, Štěpán Ungvari
60. Adam Stuchel
12. 11. 17 11:15 ZAK Talent Praha FC Sokol V.-Notorax B 10. 6:2 (3:1)
Talent měl lepší začátek zápasu a ve 22. minutě vedl 3:0. Začátek 2. půle byl pro Notorax příznivý a podařilo se mu snížit na 3:2, jenže vyrovnání nepřišlo a Talent nasadil ke zdrcujícímu závěru.
Talent Praha FC Sokol V.-Notorax B
Martin Holovský – Jiří Geisler, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Josef Holovský, Tomáš Kynčl, Adam Stuchel, Štěpán Ungvari vs Petr Kuna – Jakub Bachratý, Dominik Guttenberg, Václav Horejsek, Pavel Kunst, Lukáš Nevrlý, Tomáš Tesař, Petr Wied
3., 11. Jaroslav Hojer
22., 58. Jiří Geisler
48. Štěpán Ungvari
52. Adam Stuchel
25., 34. Dominik Guttenberg
5. 11. 17 15:00 P3 Levá fuska Talent Praha FC 9. 0:0 (0:0)
Pěkný duel hraný bojovně a s nasazením, ale bez branek.
Levá fuska Talent Praha FC
Jan Fiala – Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Ondřej Honc, Jan Janovský, Jakub Kabourek, Jan Lantora, Pavel Mejstřík, Jan Vencour vs Martin Holovský – Jiří Geisler, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Tomáš Kynčl, Adam Stuchel, Štěpán Ungvari
29. 10. 17 11:15 STOD Talent Praha FC Stodůlecký piráti 8. 2:1 (0:1)
Fotbalovější Piráti si vedení nepohlídali a Talent tak dvěma góly otočil zápas ve svůj prospěch. Tomáš Dojava, Martin Tůma
Talent Praha FC Stodůlecký piráti
Martin Holovský – Jiří Geisler, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Dominik Holinka, Tomáš Kynčl, Adam Stuchel vs Matěj Spálenka – Tomáš Archmann, Lukáš Černý, Michal Kučera, Martin Malina, Jakub Mirovský, Tomáš Směták
49. Petr Hejkal
55. Jaroslav Hojer
25. Lukáš Černý
22. 10. 17 10:00 HANSP Legion Aliena A Talent Praha FC 7. 9:3 (3:1)
V přátelsky odehraném utkání zvítězil lepší tým, chyběla jen ta desítka, které se Talent ubránil.
Legion Aliena A Talent Praha FC
Rostyslav Kushney – Rostyslav Chernyshov, Andrei Cucenic, Mykhailo Hordienko, Ilshat Irkin, Vasyl Karaslai, Maxim Kaydashov, Nazariy Shukatka, Sztaniszlav Sztan vs Josef Holovský – Jiří Geisler, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Dominik Holinka, Tomáš Kynčl, Štěpán Ungvari
50., 59. Jaroslav Hojer
15. 10. 17 12:30 P1 Talent Praha FC Sedmikráskov Čimice 6. 6:0 k.
8. 10. 17 15:00 P3 Basta fidli B Talent Praha FC 5. 2:3 (2:2)
Talent byl o fous lepší.
Basta fidli B Talent Praha FC
Michal Vráblík – Pavel Brožík, František Bůžek, Ondřej Dub, Tomáš Hájek, Martin Kejmar, Milan Mikšovský, Jiří Nerad, Jan Ungerman vs Josef Holovský – Jiří Geisler, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Dominik Holinka, Štěpán Ungvari
22. Jan Ungerman
23. Milan Mikšovský
8., 24. Petr Hejkal
38. Jaroslav Hojer
1. 10. 17 11:15 HANSP Talent Praha FC Sarmat FC 4. 7:5 (5:1)
Domácí si v první půli vypracovali čtyřbrankový náskok, který ve druhé půli v pohodě pohlídali a zaslouženě zvítězili.
Talent Praha FC Sarmat FC
Jaroslav Hojer – Jiří Geisler, Petr Hejkal, Dominik Holinka, Martin Holovský, Tomáš Kynčl, Adam Stuchel vs Daniel Mita – Roman Chykalovskyi, Ivan - Illia Lesniak, Daniil Nikitin, Daniil Prykhodko, Semen Rusanov, Leonid Shedko, Alexander Shirokov, Rinat Taktashev, Dmitriy Tsepke