8. 11. 17 19:30 MIKU2 Midget Demínka B 9. 2:7 (0:3)
Hosté byli lepším mužstvem v sehranosti i rychlosti. Kovařík
Jakub Nováček – David Bala, Filip Beneš, Jakub Kalányos, Lukáš Krutek, Filip Kvapil, Michael Talík vs Martin Ryšánek – Oskar Holoubek, Michal Kubánek, Daniel Plachý, Petr Poláček, Jiří Richter, Jakub Říha, Krištof Šatný, Lukáš Stříteský, Štěpán Švarc, Matěj Táborský, Jan Zalabák
17., 36. Martin Ryšánek
26., 47., 50. Lukáš Stříteský
52. Matěj Táborský
30. 10. 17 20:30 MOTO2 Dynamo R.U.M. B Midget 8. 0:3 (0:2)
V prvním poločase byli lepší hosté. Po změně stran zlepšilo Dynamo svou hru, ale nedokázalo vstřelit ani jednu branku, i když vyložených šancí mělo dostatek. A tak přišel trest v podobě třetí branky hostů. Procházka
Dynamo R.U.M. B Midget
Libor Freudenfeld – Šimon Bělohlávek, Karel Freudenfeld, Martin Jenšík, Lukáš Kloubek, Tomáš Křížek, Vojtěch Lysý, Lukáš Matoušek, Jakub Městka, Jakub Nastoupil, Martin Noha, Michal Venclů vs Jakub Nováček – Filip Beneš, Richard Bureš, Jakub Chudárek, Jakub Kalányos, Lukáš Krutek, Filip Kvapil, Michael Talík
8., 60. Michael Talík
11. Richard Bureš
24. 10. 17 18:00 SCBEC Midget DHL Bad Diablos 7. 0:1 (0:1)
Bojovné utkání od začátku do konce. Vše rozhodla náhodná branka. Kovařík
Midget DHL Bad Diablos
Jakub Nováček – David Bala, Filip Beneš, David Horn, Jakub Kalányos, Lukáš Krutek, Michael Talík vs Randolph Tan – Ian Hunt, Viktor Kiyashko, Vojtěch Řehák, Ajmal Siddiqui, Michal Straka, Martin Valent, Marcel Varša
30. Vojtěch Řehák
17. 10. 17 18:00 KORAB Strahovská 10 B Midget 6. 3:7 (2:3)
Mladší Midget měl více hráčů na střídání, a to zejména ve druhém poločase rozhodlo. Jiří Rédr, Šimon Vobruba
Strahovská 10 B Midget
Radim Šimík – David Chvátil, Lukáš Drbola, Ladislav Havlíček, Jan Václavík, David Vícha vs Jakub Nováček – David Bala, Richard Bureš, David Horn, Jakub Kalányos, Lukáš Krutek, Filip Kvapil, Oliver Matoušek, Michael Talík
53. Oliver Matoušek
9. 10. 17 20:30 MOTO1 Midget Rošťáci 5. 3:0 (2:0)
Férový zápas s množstvím šancí, ale proměněny byly jen na straně domácího mužstva. Pavol Bors
Midget Rošťáci
Jakub Chudárek – David Bala, Filip Beneš, David Horn, Jakub Kalányos, Lukáš Krutek, Michael Talík vs David JiřištaTomáš Matějka, Ondřej Novák, Richard Novák, Josef Novotný, Jamal Oraiqat, Jakub Pilch, Ondřej Plocek
11. David Bala
23. Michael Talík
43. Lukáš Krutek
4. 10. 17 18:15 MIKU2 Playboy team AC Midget 4. 0:6 (0:6)
Utkání v klidném tempu plné nepřesností. Rozhodnuto bylo během prvního poločasu, druhý už se dohrával spíš z povinnosti. Ladislav Obermajer ml., František Kocourek
Playboy team AC Midget
Petar Ralev – Pavel Hrstka, Lukáš Huso, Dan Presler, David Presler, Michal Vejvoda vs Michael Talík – David Bala, Filip Beneš, Richard Bureš, Jakub Chudárek, David Horn, Jakub Kalányos, Lukáš Krutek, Oliver Matoušek, Petr Mik, Jakub Nováček
16. Jakub Nováček
17. David Bala
20. Lukáš Krutek
22. Jakub Kalányos
29., 30. Jakub Chudárek
27. 9. 17 20:00 BIHOR Midget Prosím, nesmějte se 3. 0:6 (0:1)
V prvním poločase padl náhodný gól přímo z rohu, který vstřelil tým Prosím, nesmějte se. Midget se snažil a šancí na vyrovnání měl dost. Ve druhém poločase bylo Prosím, nesmějte se, jednoznačně lepší. Husák
Midget Prosím, nesmějte se
Jakub Nováček – David Bala, Richard Bureš, Jakub Kalányos, Lukáš Krutek, Michael Talík vs Jiří Smíšek – Jakub Bělohradský, Filip Friedman, Petr Friedman, Petr Jurák, Václav Pokorný, Jan Rychlovský, Josef Smíšek
17. Václav Pokorný
37. Josef Smíšek
42. Petr Jurák
52., 60. Jakub Bělohradský
55. Petr Friedman
19. 9. 17 20:30 STER1 The Hamptons Midget 2. 2:0 (1:0)
Bojovné vyrovnané utkání. Na osmou ligu kvalitní výkon obou týmů. Jedlička
The Hamptons Midget
Jan Stejskal – Filip Jelen, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Petr Matějů, Jakub Stejskal, Martin Tesař vs Jakub Nováček – David Bala, Filip Beneš, Jakub Chudárek, Jakub Kalányos, Lukáš Krutek, Filip Kvapil, Michael Talík
28., 60. Filip Jelen
5. 9. 17 20:30 STER3 Hell Avalanche Midget 1. 2:3 (0:0)
Utkání bylo otevřené až do konce. Nakonec si hosté vedení udrželi. Libor Viták, Jan Spěvák
Hell Avalanche Midget
Marcel Moravec – Jan Bednář, Ondřej Fabián, Robert Jungmann, Lukáš Rejšek, Ondřej Tejnor vs Jakub Nováček – David Bala, Jakub Chudárek, David Horn, Jakub Kalányos, Lukáš Krutek, Michael Talík