St 20.9.17 18:00 SCBEC Pralinky F.C.K. Válcovna plechu VET   (VL4B)
St 20.9.17 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Kehar club VET   (VL3B)
St 20.9.17 20:30 SCBEC Lachtánci 1.WC Efficenza AC   (HL4D)
Po 9.10.17 19:30 HANSP Tycho de Brahe FC A Orgasmico L.S.D.   (HL6B)
Po 9.10.17 20:45 HANSP Kerata Chíjos Weekend Warriors FC   (HL7B)

5. 12. 17 19:30 MIKU3 Pivušky FC Indiana Team 11. 6:2 (2:0)
Otevřená partie, ale domácí trefovali branku a Indiana jen její konstrukci. Husák
Pivušky FC Indiana Team
Aleš Chvátal – David Bochníček, Jindřich Černý, Martin Jaroš, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer vs Adam Přadka – Michal Chládek, Jakub Kahoun, Miroslav Pechar, Jan Šneberk, Matěj Vondra
5., 25., 47. Jindřich Černý
36., 45. Martin Jaroš
59. Jan Vimer
48. Adam Přadka
57. Miroslav Pechar
21. 11. 17 19:15 MOTO2 Indiana Team FC 1869 10. 6:1 (3:0)
Domácí tým přejel hosty ve velkém stylu.
Indiana Team FC 1869
Adam Přadka – Michal Chládek, Jakub Kahoun, Miroslav Pechar, Dominik Šebek, Jan Šneberk vs Jiří Ladman – Luboš Kitzberger, Adam Levák, Vladimír Malý, Lukáš Novák, Tadeáš Novák, Tomáš Prudký, Josef Šafařík
3. Miroslav Pechar
4. Jakub Kahoun
20. Dominik Šebek
50., 55. Michal Chládek
60. Jan Šneberk
52. Lukáš Novák
14. 11. 17 19:15 MOTO2 Partizan Praha Indiana Team 9. 2:3 (0:0)
První poločas to vypadalo na hezký fotbal, což druhý poločas nepotvrdil. Začalo se přitvrzovat a víc se mluvilo, než hrálo.
Partizan Praha Indiana Team
Pavel Kopřivík – Rami Al-Shayeb, Martin Boledovič, Marek Haleš, Filip Houdek, Jakub Kejha, Karel Mráz, Zdeněk Nosek, Jakub Šonka vs Adam Přadka – Jakub Kahoun, Marek Kotlík, Miroslav Pechar, Dominik Šebek, Jan Šneberk, Matěj Vondra
35., 53. Jakub Šonka 33. Dominik Šebek
45. Jan Šneberk
60. Jakub Kahoun
31. 10. 17 19:15 MOTO2 Indiana Team Namo FC 8. 4:1 (2:1)
Na 7. ligu kvalitní utkání. Domácí byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Pavel Harašta, Michal Pavlík
Indiana Team Namo FC
Dominik Drunecký – Michal Chládek, Jakub Kahoun, Miroslav Pechar, Adam Přadka, Dominik Šebek, Matěj Vondra vs Jan Kneissl – Dalibor Bambas, Vlastimil Duchek, Čeněk Dvořák, Filip Dvořák, Michael Jakubův, Daniel Klíma, Pavel Krpata, Jan Lehovec
4., 30. Matěj Vondra
33., 57. Miroslav Pechar
27. Filip Dvořák
24. 10. 17 19:15 MOTO3 K.K.K. Indiana Team 7. 1:3 (1:1)
Vyrovnaný zápas, ve kterém rozhodla první půle, kdy domácí nevyužili svoje šance. Ve druhé půli se hosté zvedli a nakonec zvítězili. Domácím děkuji za fair-play.
K.K.K. Indiana Team
Jan Koška – Petr Brabec, Ľubomír Krígovský, Miroslav Mácha, Milan Melišík, Dejan Milinkovič, Jan Podestát, Michal Šmíd vs Adam Přadka – Michal Chládek, Jakub Kahoun, Miroslav Pechar, Dominik Šebek, Matěj Vondra
3. Miroslav Mácha 26., 37. Miroslav Pechar
49. Jakub Kahoun
17. 10. 17 19:15 MOTO3 Indiana Team JZD Slivenec 6. 4:2 (2:1)
Poklidný a pohledný fotbal. Domácí doslova vlítli na hosty hned na začátku a dali dva rychlé góly. Od vlastního gólu domácích byli lepší hosté, kterým se po poločase podařilo srovnat. Z jejich tlaku se jim už další gól dát nepodařilo a závěr patřil domácím, kteří si výhru pojistili ještě dvěma góly.
Indiana Team JZD Slivenec
Matěj Vondra – Michal Chládek, Dominik Drunecký, Jakub Kahoun, Miroslav Pechar, Dominik Šebek, Jan Šneberk vs Jan Slavík – Michal Hájek, Milan Janda, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Khalil Omari, Ivan Zbořil
3., 4., 51. Jakub Kahoun
43. Miroslav Pechar
12. OG
35. Ondřej Leština
10. 10. 17 20:45 MIKU3 JUDr. Brouk Pytlík Indiana Team 5. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání hrané ve vysokém tempu. Jedlička
JUDr. Brouk Pytlík Indiana Team
Miroslav Šetka – Jan Duben, Jiří Kácovský, Vladimír Oliberius, Rudolf Říha, Luděk Rýdlo, Jiří Sedlák, Jakub Škarda, Nikola Sklenář, Aleš Vaněk, Evžen Zdvíhal vs Adam Přadka – Michal Chládek, Jakub Kahoun, Miroslav Pechar, Patrik Podzemský, Dominik Šebek, Matěj Vondra
50. Rudolf Říha
26. 9. 17 19:15 MOTO1 Indiana Team J.R.Club B 4. 1:1 (0:0)
Vyrovnané utkání. O dělbě bodů rozhodl gólman domácích.
Indiana Team J.R.Club B
Adam Přadka – Martin Duchek, Jakub Kahoun, Marek Kotlík, Miroslav Pechar, Dominik Šebek, David Tušer, Matěj Vondra vs Arnošt Havrlant – Šimon Balvín, David Coufal, Michal Jaroš, Matěj Lát, Filip Malý, Marek Martínek, David Mička, Petr Nedvěd, Lukáš Skřivan, Vladimír Vítek, Jakub Volf
58. Adam Přadka 48. David Coufal
19. 9. 17 19:15 MOTO3 Indiana Team Rebel Circus 3. 5:2 (2:0)
Domácí byli od začátku jednoznačně lepší. Díky většímu důrazu a nasazení jednoznačně zvítězili.
Indiana Team Rebel Circus
Adam Přadka – Martin Duchek, Jakub Kahoun, Miroslav Pechar, Dominik Šebek, Jan Šneberk, David Tušer, Matěj Vondra vs Jakub Liška – Marek Bačík, Erik Čech, Rudolf Čech, David Černý, Stanislav Cifrinec, Tomáš Dvořák, Jakub Štolba
25., 30. Jan Šneberk
35. Miroslav Pechar
40., 53. Jakub Kahoun
37 Adam Přadka 45. Stanislav Cifrinec
58. Erik Čech
12. 9. 17 19:15 MOTO2 Blue Elephants Indiana Team 2. 0:4 (0:1)
Utkání svou úrovní převyšovalo sedmou ligu. Hrálo se s velkým nasazením a rychlostí. Indiana byla po celé utkání lepším týmem a zvlášť v prvním poločase si vytvořila řadu brankových příležitostí, ale brankář Blue Elephants se překonával. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, ale proměnit šance dokázala pouze Indiana.
Blue Elephants Indiana Team
Claudio Essanjo FreitasJosef Jedlička, Ondřej Kouklík, Ricardo Lopes, Jeffrey Mons, Jan Platl, Derk van de Belt, Stefano Vermiglio vs Adam Přadka – Michal Chládek, Martin Duchek, Marek Kotlík, Miroslav Pechar, Dominik Šebek, Jan Šneberk, David Tušer, Matěj Vondra
58 Stefano Vermiglio 30., 43., 46. Matěj Vondra
55. Jan Šneberk
5. 9. 17 19:15 MOTO3 Indiana Team Real Spořilov 1. 3:5 (2:4)
Utkání výborné úrovně. V prvním poločase nasadil vítězný tým k trháku. Soupeř ve druhém poločase dotahoval, ale otočit výsledek ve svůj prospěch se mu nepodařilo.
Indiana Team Real Spořilov
Dominik Drunecký – Michal Chládek, Martin Duchek, Marek Kotlík, Miroslav Pechar, Patrik Podzemský, Dominik Šebek vs Karel Ochman – Ivan Černík, Jan Černík, Jakub Hořák, Petr Jombík, Daniel Tikal, Lukáš Vondráček, Miroslav Vondráček