Pá 24.3.17 18:15 HANSP Gladiators Beroun Gumídci Méďové FC   (HL4D)
Pá 24.3.17 19:30 HANSP Noční dravci Hoblina Jižák FC   (HL3C)
Ne 21.5.17 16:15 P3 Rasta Velbloudi Tutto bene A   (HL6I)
Ne 21.5.17 17:30 P3 Old Mosquitos Beerchester United   (HL8M)
St 7.6.17 19:00 P2 Benda All Stars FC Trops 1.SK SUP   (SVL2B)
St 7.6.17 20:15 P2 Šrot FC VET Vršáci VET   (VL2B)

19. 6. 17 18:15 HOSTI Houbaři Enzian 9. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodl před koncem po samostatném úniku Zeman. Čapla
Houbaři Enzian
Pavel Podskalský – Josef Čáslavský, Roman Hlinák, Jiří Kotjužanský, Vlastimil Krkoška, Jiří Kubát, Stanislav Petroušek, Jiří Šíp vs Pavel Komanec – Miloš Beňo, Miroslav Bílek, Petr Fohl, Lubor Hobza, Tomáš Horník, Václav Matoušek, Alexandr Popescu, Vladimír Zeman
52. Vladimír Zeman
5. 6. 17 17:00 DEKAN Enzian Pražačka seniors B 8. 2:3 (1:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém nakonec zvítězili domácí, i když hosté v závěru mohutně dotahovali a moc nescházelo, aby vyrovnali.
Enzian Pražačka seniors B
Stanislav Mazouch – Miloš Beňo, Miroslav Bílek, Petr Fohl, Lubor Hobza, Tomáš Horník, Pavel Komanec, Václav Matoušek, Alexandr Popescu, Michal Smrž, Vladimír Zeman vs Vladimír Mádr – Martin Frejlach, Ivan Haco, Tomáš Kras, Martin Líbal, Radek Líbal, Miroslav Průžek, Branislav Večerek
7. Alexandr Popescu
52. Miloš Beňo
9. Martin Líbal
25., 58. Martin Frejlach
29. 5. 17 18:15 DEKAN Socra SUP Enzian 7. 0:1 (0:0)
Domácí byli lepším týmem, ale neproměnil své šance a soupeř ho za to v závěru potrestal. Bohužel někteří hráči Enzianu si evidentně léčí na Hanspaulce své komplexy. Dufek
Socra SUP Enzian
František Hubr – Jan Adámek, Petr Bačovský, Pavel Buchta, Jan Čemus, Marek Čermák, Jiří Drahokoupil, Václav Kaiser, Miroslav Rothe vs Pavel Komanec – Miloš Beňo, Miroslav Bílek, Petr Fohl, Lubor Hobza, Rostislav Jirkal, Václav Matoušek, Alexandr Popescu, Michal Smrž, Vladimír Zeman
60. Pavel Komanec 20. Vladimír Zeman
36. Václav Matoušek
22. 5. 17 17:00 DEKAN Enzian Vibromax 2012 5. 5:2 (3:1)
Poklidné superveteránské utkání. Rozhodla lepší koncovka domácích. Procházka
Enzian Vibromax 2012
Pavel Komanec – Miloš Beňo, Miroslav Bílek, Petr Fohl, Lubor Hobza, Václav Matoušek, Alexandr Popescu, Michal Smrž, Vladimír Zeman vs Zbyněk Musil – Petr Burian, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Jiří Zetek
25. Lubor Hobza
26. Vladimír Zeman
33., 59. Michal Smrž
28. Jiří Zetek
45. Jiří Moravec
15. 5. 17 18:15 DEKAN Enzian Defect SUP 6. 2:6 (1:2)
Jednoznačné utkání ve prospěch Defectu. Jiří Beneš
Enzian Defect SUP
Lubor Hobza – Miloš Beňo, Petr Fohl, Pavel Komanec, Václav Matoušek, Alexandr Popescu, Vladimír Zeman vs Jiří Janecký – Petr Havel, Martin Hošek, Karel Hynek, Karel Kocian, Otakar Mestek, Martin Pleštil, Martin Průša, Jan Toman
20. Alexandr Popescu
48. Václav Matoušek
21., 37., 46. Karel Kocian
22. Jan Toman
38., 41. Karel Hynek
24. 4. 17 20:00 BIHOR Berger club SUP Enzian 4. 5:2 (5:0)
Jednoznačná záležitost v podání domácího týmu, který v první půli jasně dominoval a na jeho vítězství nic nezměnilo ani snížení hostů ve druhém poločase. Mlynařík
Berger club SUP Enzian
Pavel Gaper – Jiří Horák, Jan Jedlička, Pavel Pepřica, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský vs Miroslav Bílek – Miloš Beňo, Petr Fohl, Lubor Hobza, Tomáš Horník, Rostislav Jirkal, Pavel Komanec, Alexandr Popescu, Vladimír Zeman
16. František Zalužanský
19., 21. Miroslav Valenta
24. Pavel Pepřica
29. Roman Vild
39., 54. Miloš Beňo
10. 4. 17 17:00 DEKAN Enzian Bílý lev CF SUP 3. 2:6 (1:3)
Hosté byli jednoznačně lepším týmem a zaslouženě zvítězili.
Enzian Bílý lev CF SUP
Miloš Beňo – Miroslav Bílek, Petr Fohl, Lubor Hobza, Tomáš Horník, Pavel Komanec, Václav Matoušek, Stanislav Mazouch, Alexandr Popescu, Michal Smrž, Vladimír Zeman vs Tomáš Peterka – Miloslav Anděl, Milan Krejčí, Milan Kříž, Tomáš Majdl, Ladislav Nový, Petr Šimsa, Petr Šulc, Martin Urbanec
6. Alexandr Popescu
51. Vladimír Zeman
14. Martin Urbanec
24. Ladislav Nový
25., 31. Miloslav Anděl
47., 60. Petr Šulc
3. 4. 17 18:00 HRAB2 Suprtechno Enzian 2. 1:2 (0:0)
Techničtější Suprtechno neproměnilo svou územní převahu ve výhru a v závěru kvůli penaltě přišlo o všechny body. Jan Němec, Petr Mrzena
Suprtechno Enzian
Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Zdeněk Rožánek, Ladislav Sedlák, Miroslav Soucha, Pavel Vykoukal vs Stanislav Mazouch – Miloš Beňo, Miroslav Bílek, Lubor Hobza, Tomáš Horník, Rostislav Jirkal, Pavel Komanec, Václav Matoušek, Alexandr Popescu, Michal Smrž
40. Zdeněk Rožánek 58. Lubor Hobza
60. Miloš Beňo
27. 3. 17 17:00 DEKAN Enzian Super Naděje B 1. 1:4 (0:1)
Rozhodčí se nedostavil. Vyrovnaný zápas, domácí měli převahu v první půli, ale bez gólového efektu. Hosté v druhém poločase rozhodli o svém vítězství.